Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm super... co je to za napad dat hru zadarmo...
  • Ethy
    Hrál jsem kolik let (i klanově) a mohu říct, že je to jedna z nejlepších MP týmových FPS vůbec, stahovat a hrát, všichni !!! :)
    • takovou hovadinu ani zadarmo ty jo
  • To je zase fail novinka :D
    Nejenom ze blbe odkaz, ale ani to video nefunguje s hlaskou, ze k nemu neni pristup :D
  • No aspoň se zase zaplní servery.
  • KIMCID
    no malé lehce smazatelné plus
  • Jedna z mála her, kterou můžu s čistým svědomím doporučit *3*
  • troisku me to stve co ty lidi jako ja co si to koupily za plnou cenu? co sme ve hre dostaly? hnusnej Hat kterej dokazuje ze mi sme ti hlupaci co si to koupily *9*
    • tak ja sem si to taky uzil koupil sme to jako orange box hned jak to vyslo a hraju to do dnes je to uzasna hra a skoro jedinouj multiplayer kterej me bavil a bavi ale tohle je trosku moc zmenit to na free to play dnes se da samotny TF2 sehnat levne i tak to vim ale byl ybch radsi kdyby to bylo furt stejny
      • Jasně, chápu jak to myslíš. Ale mě osobně to vůbec nevadí. Alespoň bude koho připichovat šípem ke zdi *1*
    • Já si to taky koupil za plnou cenu... a za ty prachy jsem si užil za ty 4 roky srandy až až. Ani by mě nenapadlo si stěžovat, že teď je to "zadarmo".
  • Jedna z mála her kterou bych opravdu nikomu nedoporučil... sorry
    • Oh moje chyba splet jsem si to s battlefield heroes to je ptákovina, tohle není nejhorší.
  • taková kreslená blbost. Ještě, že jsem si koupil CoD *1*
    • Další dobrej joke! Tleskám a těm, co jej nepochopili, (ironicky) také *1*
    • Souhlasím, eště že sis koupil CoD. Aspoň nebudeš oxidovat v TFku.
    • Ethy
      Tak ty musíš bejt asi dobrá pí*a :))
    • kámo v téhle hře musíš myslet, zábava ve hře je uplně na jiné urovni nez v stupidním cod.
    • Valve je prostě nejlepčejší ! :D
  • Pete.palis
    Steam = Vytížené *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit