Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobra recenzia. Hral som to asi 20 minut. Dakujem bohu za torrenty....
    • Boha jeho *7*
  • Škoda přeškoda, sci-fi RPG je IMO zoufale málo, všichni žerou GoT, proto jsou teď samé středověké. Přitom kultivování lidé se nemlátí klacíky, ale střílejí lasery. *5* No nic, počkáme na SS Enhanced a Cyberpunk 2077.
    • Přesně tak. Ano je tu Fallout 4, jenže to je postapo a jako klasické sci-fi si představuju něco trochu jiného. Mass Effect 3 a Human Revolution. Nic víc není (sérii Shadowrun nepočítám, jsou to super hry, ale nedá se to srovnávat ani s ME ani s Deus Ex). Prakticky rok už něco takového sháním a pořád jsem nic nenašel. Představuju si něco na způsob Zaklínače, Gothica, nebo Skyrimu, ale sci-fi. No vyřešil jsem to hrou Elite Dangerous a to mi vystačí, než vyjde něco dalšího.
      • Veny
        Já se z nouze vrátil k Borderlands Pre Sequel dodělat všechny postavy na max level... dřív jsem se těšil na trojku, ale jak se zdá, dřív než v další dekádě se jí nedočkáme.
        • Na Borderlands bych zapoměl. Hra dobrá, bohužel já se nejsem schopen přenést přes tu kreslenou grafiku :-).
    • Veny
      Na Cyberpunk se těším, po slibech CDP a jejich bravurního zaklínače (no hype).
      Jo a za měsíc vyjde Deus Ex Mankind Divided - to je taky scifi RPG.
  • karlman.hajsky
    Spiders studio na víc momentálně podle mě nemá. A navíc Mars, Bound by Flame i Technomancer mi přijdou až moc podobný.
  • teď akorát na Replay recenze
    • Lukass
      Voe neblbni je Tour a zrovna to nejlepsi z cele etapy
  • Veny
    Taky jsem čekal víc, ale na steamu má 72%... ačkoliv mě hra moc nechytla (na druhou stranu ani Pillars of Eternity mě moc nechytlo a to jsem RPG fanda). 6 či 7 bych považoval za adekvátní, ale 5 už hraničí s tím, že je hra odpad, což rozhodně není. Kdyby mělo být dějové klišé hodnotícím kritériem, většina her spadne do podprůměru :D
    • Víš o tom, že stupnice nezačíná 5, ale 0? 5 = průměrná hra, 0 = odpad, 10 = dokonalá hra
      • Veny
        Matematicky ano, ale vzhledem k absenci her pod pětku se průměr existujících her jaksi posouvá. Viděl jste někdy hru s hodnocením 0-3? Já tedy ne. A to ani první verzi PC Batman Akrham Knight (či jak se ten zmrvenej díl jmenoval)
        • jamar28
          Souhlas. Když vidím hru ohodnocenou 5/10, můžu si být jistý, že je to odpad. 7/10 a na 90 % to bude jen průměrná hra.
        • maros.goc
          jaksi posouvá??????? čo je to za matematický nezmysel? jediné čo sa posunie je výsledné zhodnotenie roka, pri ktorom ak ak hry skutočne neklesli pod 5, tak sa dá považovať za plodný herný rok
          5 je vždy priemer, nie je to žiaden odpad, čiže aj keď v súčasnej dobe neboli vydávané hry, ktoré by sa hodnotili pod 5, tak 5 je stále známkou priemeru, niečo medi dobrým a zlým....žiadne posúvanie definície čísel ....to ťa akože ako mohlo napadnúť? pre ježiša krista
        • nightborne
          Ale jo, jenom jich tu není moc. Dává to ale smysl, s objemem her, který vycházejí, a nikoliv neomezenýma lidskýma zdrojema k jejich recenzování, je logický, že se vybírají hry, který mají alespoň potenciál dosáhnout vysokýho hodnocení.

          Jinejma slovama, fakt by nebyl problém najít z fleku na steamu 20 her, který by dostaly 2 nebo 3/10, třeba, ale vážně bys jima zatěžoval svoje autory, být šéfredaktorem =)?
  • Cekal bych v recenzi vice zminek a stycnych bodu s Mars War Logs, coz teda nebyl uplne nejpovedenejsi titul, ale je to vicemene prvni dil a i podle recenzi zrejme nabizi podobny koncept hratelnostni i pribehovy.

    Bohuzel tedy zrejme oba tituly nabizi i podobne deravou kvalitu, a to rikam jako clovek, jenz si MWL dokonce nekolik hodin i uzival, nez ho ubily drobne bugy a premira nezazivne hratelnosti.
  • Lukass
    Ta hra nema antialiasing?
    • Nevim, jaký mají v redakci settings, ale hra nabízí FXAA a TAA. A pokud by AA neměla, pořád se dá zapnout natvrdo v ovladačích grafický karty...
  • Tvrde to ty hre v recenzi nandal. Ted jen aby stejny metr pouzival i u AAA her
    • Lukass
      AAA tituly tady maji predplacenou osmicku, podle recenzi se dneska ridi uz jen blazen. Ja sleduju gameplay videa, a recenze na steamu, za 2 roky sem se nespalil. Ridit se podle zdejsich recenzi tak uz sem vyhodil za ty 2 roky nekolik tisic korun.
      Nadruhou stranu musim rict ze recenze Slavika sou njelepsi an tomhle webu, takze kritika rozhodne nemiri na neho
      • Říkej si ale co chceš, ale většina AAA titulů si nějak výrazně špatná hodnocení nezaslouží, protože to rozhodně nejsou špatné tituly, které by v něčem byly totální průse*.
  • To jsem zvědav, war logs Byli podle mě hodně podařené a nechápal jsem podprůměrné známky a recenze... začínám si myet že neposílají recenzentům tolik dárků jako ostatní vydavatelé
    • Hru sem si zahrál asi 20h a od tý doby jsem na ní nešáhl. Za největší problém považuju animace. Ta hra je prostě nedodělaná..potřebovala by alespoň rok vývoje převážně na více skillů a animaci postav. Prostě pokud máte ve hře 20 rozhovorů a je při tom vždycky použitá varianata buď A nebo B tak to prostě nasere.
      Absence skutečných rozhodnutí mě sralo snad ještě víc. Troufám si říct že nejlepší je 2 akt, přičemž první akt je vlastně jen prologue a to ještě mizerně udělanej. Jsem na začátku třetího aktu a uvidímě co dál ale víc jak 6/10 to fakt dostat nemůže.

      PS:to jaký slova jsou tady zakázaný je neuvěřitelný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit