Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Úpravy klienta nezmiňuj, Frogster je zakázal, označil za odporující EULA a prý mohou narušit správný proces patchování hry.
  • Ringwraith
    Je to s měsíčními poplatky, možnosti placení viz dole v tomto článku:
    http://community.tera-europe.com/home/news/article/information-on-retail-digital-versions-pre-order-available.html

    Open Beta bude, tady najdeš celý testovací kalendář.
    http://community.tera-europe.com/home/news/article/overview-about-beta-phases.html

    Technické stránce hry se plánuju věnovat v dojmech z CBT2, kde budu demonstrovat screeny, jak na mém notebooku hra vypadá. Ale zkráceně: "Mám Lenovo Ideapad Y570 (verze s i5 a bez SSD) a jede mi to super."
  • Lawliet
    na co...? skvělá příležitost procvičovat cizí jazyk..
  • BoB.2
    Jedine o kterém vím (a taky ho hraju) je drakensang-online je to zadarmo a je to na tom bohužel znát.
    http://www.drakensang-online.cz/
  • Ringwraith
    Tvoje rychlost běhu se velmi liší v boji a v "nebojovém stavu". Takže v PvE monstrům vyloženě jednoduše neutečeš. A v PvP většinou ani utíkat nechceš, spíš se pobít.

    Celkově než utíkat je lepší uskakovat/blokovat.

    Jinak balistická křivka a obecně pokročilá fyzika by byla super... no, doufám v to jako evoluci tohoto bojového systému v budoucích MMO.
  • zaujimave. bude to f2p alebo platene? a je neaka open beta alebo sa chysta? mohol by som poprosit autora uviest bud tu alebo v dalsom clanku aka je technicka stranka optimalizacia pripadne hardwarova narocnost? dakujem
  • Škoda,že to nemá nějakou základní balistickou křivku.
    Takto ale snadno uhneš kouzlu ne?Když uděláš krok mimo dosah skillu.
  • Ringwraith
    Mám pocit, že jsem viděl kdysi v Game Page reportáž o nějakém českém MMO, ale už je to delší doba a nevím jak to dopadlo...

    Taky některé free servery pro některá MMO mají některé texty přeložené. Ale to je asi až mockrát "některý", aby to stálo za to.
  • Ringwraith
    Když zaměřovacím křížem zabereš nepřítele, tak se ti vedle kříže objeví jeho vzdálenost v metrech. Úvodní skilly mají dostřel 15m a standardní útok buď 15 nebo 20m, bohužel si teď nejsem jistý, ale skoro jistě 20m.

    Na delší vzdálenost šíp víceméně zmizne.
  • Jako prijemnou zastavku mezi L2 a uzasnou Teru jsem si dal SW: The Old Republic...ale Tera bude proste na mnoho hodin/dnu/tydnu/mesicu a mozna i let uzasna zabava!
  • BoB.2
    jednou se dočkám mmorpg v češtině.
  • Nebo děti *14* *14* *14*
  • Jak je to s dostřelem u luku?To len šíp letí rovně a postupně klesá a nebo prostě po určité vzdálenosti zmizne?
  • se dalo cekat ze tady hned objevi moralisti ohledne elinek a jak je to rasa pro pedofily... jesteze se daji stahnout korejsky texture packy a voice packy :))
  • Ringwraith
    Rád bych dodal autentické, ale během Closed Ceta Testu 1 (17.-19.2.) jsem neplánoval nic psát, takže jsem ani nescreenoval. Tento víkend se koná CBT2 a z toho plánuju dojmy také, a budu pilně típat jeden screen za druhým.

    Zatím můžeš na Youtube najít spoustu videí z CBT1 pod heslem jako např. "TERA EU CBT1", včetně spoustu gameplaye s interfacem i HUDem.
  • uvital bych nejaky screenshoty z gameplaye, s interfacem, hudem... ja vim, ze se to mozna da najit nekde jinde, ale proc tam jeden takovy screen nedat? jinak bezva, ze se tu nepise jen o swtoru...
  • To je škoda, protože mě zrovna ty ženstiny nevadí.
  • Ringwraith
    Co se týče Elinek, tak západní verze hry prošly notnou dávkou cenzury, přece jen některé věci se na této půlce světa nehodí, takže se nemusíš bát, že by tě při hraní něco pohoršovalo.

    No a Humanky, Castaničky a Elfky jsou také mírně cenzurované oproti korejské verzi.
  • Základem je leda notně perverzní vyobrazení hratelné rasy malých holčiček s mikro sukýnkami. O zbytku ras ani nemluvě, ženské chraraktery tam mají 3 milimetrové nitky přes sebe a obrovské vnady.
    Korejci jsou fakt největší úchylové na světě.
  • Ten kdo designoval nepřátele musel hulit opravdu kvalitní matroš *1*
    Po dobrém jointu to musí být hra snů..... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit