Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nepochybuju o tom že hratelnost je ok, ale vyvoj se mezičasem posunul nekam dopredu a tohle je obsoletni grafika spred 20 let.
    • Fail!!
    • Jozef123
      Tak a teraz si zase môžeš zahrať CoD prd ops *7*
    • Tvoje baba je obsoletni...
  • tenced
    rád bych něco ve hře prožil... pobyt na pískovišti to opravdu není ..
    • Myslím že v dnešní době snad máš možnost si vybrat hru, která tě baví a líbí se ti. Když tě neberou hry jako Minecraft, dobře, chápu to ale nadávat na ně v diskuzi nemusíš. Tím jen dokazuješ svojí inteligenci. I takové hry se dobře prodávají a spousta lidí je miluje. To dokazují prodeje Minecraftu.
    • Don't feed the troll!
    • Erien
      A já jsi rád zahraji, něco s geniální hratelností a to Minecraft a podobné hry nabízejí. Ale chápu, že opice jako ty, láká jen skvělá grafika a střílení tupých panáků v CoD.
      • No ja nevim, na grafiku u her nekoukam...ale gamesky tohohle typu me jednoznacne nelakaj...a 10€ za neco takovyho...no...asi si to kupce naslo, ale pro me je to nepochopitelny :-)
      • tenced
        ó, jak mě znáš ;)
        • Václav Chlouba, bydlíš v Chomutove, hraješ si na grafickýho designéra aka holka pro všechno v reklamní agenture Sopko. Máš vystudovanou prumyslovku.. poslední orgasmus si měl u crysis 2 a nemužeš se dočkat dalšího u MW3.. možná si o sobě myslíš, že jsi hrozně drsný ale to bude tím internetem, že?
          • heh a už si upravil profil... *4*
          • kostejnesmrtelny
            Muhehehe, tak to se náramně povedlo *1* *1*
            • Velmi vtipne... :-) Ale nekdo si o to holt koleduje... :-)
        • kostejnesmrtelny
          Václav Chlouba, profesionální grafik z Chomutova, zaměstnán u reklamní agentury Sopko, služební telefon 775 110 678.
          Zjevně teda profesní deformace... *5*
  • Kruci teď jsem u toho strávil dvě hodiny, místo učení! Fakt díky, že jste mi tu hru ukázali :D
  • tenced
    tahle móda mě bolí.. to jsem osamocený milovník sofistikovaných grafických skvostů ?
    • Pokud chceš grafické skvosty, tak to jdi raději ven a divej se na REAL grafiku. U her jde hlavně o hratelnost a zábavu a tu Minecraft, Terraria a podobné nabízejí.
      • tenced
        hehe ty jsi ale podarena varianta internetoveho picuse, at je to hnusny a poprem pokrok a budem za geeky ...opravdu ? ..takhle?
        • Prosím, přečti si to ještě několikrát, aby tvá hlava pochopila o čem píšu ... Jinak tvůj komentář mluví sám za sebe a o tvé inteligenci nemluvě, protože ta není.
        • Mahcake
          Místo toho abys přiznal, že má pravdu tady uboze nadáváš? Jsi ubohej.
          • tenced
            jsi zlý!
            • bože můj:-) to je zase případ
        • Bez nekdy do banikovskyho kotle rvat sparta, sparta.. tam je to bude urcite zajimat.. ale ty tvoje zvasty o nadupane grafice, kdy jde jen o prodej HW, lidi co tu chapou podstatu slova "hra" moc brat nebudou :p ale porvavani o tom jak je hrozny ze se delaji takovyhle hry, ktery nejak nezmensujou mnostvi tech tvejch grafickej skvostu... me prijde jako hodne spatny trolling :p pust si nejakej benchmark at si oduvodnis ty penize investovany do pc a snaz se vydejchat, ze existuje par lidi co bavi i neco jinyho nez to co bavi tebe.
          • tenced
            to je doják :/ holčičko ty jsi nepochopila smysl mého poselství, ale já ti odpouštím, protože mám obří srdce. Jsme ve svobodné zemi a od toho komentare jsou ty dube abych si opěvoval, házel špínu a kritizoval všelijakým způsobem co se mi zachce a oni EA a Activision ti ty komoušský kraviny vymlátěj z palice, uvidíš.. dávam tomu rok/dva
            • Tvojí definici komunismu bych rád slyšel :D *1* . A jinak tady nikdo nemá nic proti dobrý grafice, ale jsou hry který i přes starou grafiku chytnou a nepustěj :-)
    • Grafické skvosty jsou super, ale sou prostě uplně na hovno, pokavaď jsou hratelně za vopicema. Stokrát radši bych si zahrál epesní pradávnou arkádovku, než třeba Far Cry 2 :)
      • tenced
        je zábavné tě sledovat cukříku, když zmiňuješ Far Cry 2 ;) jestli to nebo arkadoviny to bych raději čuměl do zdi... nebo na tebe.. bavil bych se líp :*
    • kostejnesmrtelny
      Já jsem taky milovník sofistikovaných grafických skvostů. Za předpokladu, že disponujou i neméně skvostnou a sofitistikovanou hratelností. Což se bohužel až tak často neděje. *9*
      • tenced
        jistě to hledám, ale tyhle stále se protlačující kostičkové nesmysly.. které sráží hru pouze jen na plácání pro tu bandu spovykanych retrofilů a kde na druhé straně stojí Portal a Assassins Creed tvořící nové světy.. je mi smutno
        • Portal a Assasins Creed? Kombinace? Ty sa asi lidí ptáš jaký má oko rozlišení a jestli je ten barák HD.
        • Dohrál jsem oba Portaly , všechny assassin's creedy, ale Terraria mě baví (Minecraft tolik ne, nevím proč), až na Giant Worma a jemu podobné, ti tu hru przní, protože v boji s nimi zákonitě musíte ztratit HP, a když už se chováte někam dostatečně vysoko kam za vámi nemůže... no, on má takovou trpělivost a (což je ale dobře) se snaží stále vymyslet jak se za vámi nahoru dostat a po deseti pokusech zkouší jinak. Ale dolů už v podstatě nemůžete.
        • kostejnesmrtelny
          Zpovykaných retrofilů. Aha.
          Jsi velmi hloupý. Nebo troll. Těžko říct, co je horší. Kombinace obojího je taky možná... *6*
          Tak to bychom měli...
    • Co je podle tebe ten "grafický skvost"?
    • Nie, bohuzial je vas viac. :P
  • Minecraft hraju uz nejakou dobu, vcera sem zkusil tohle a jak se pise v titulku.. hodne sem se divil kdyz jsem se o tri hodiny pozdeji podival na hodinky. Oproti MC to je sice 2D ale to ma taky sve kouzlo + jsou tam prvky z Dwarf Fortress. Takze shrnuto... kouzlo opet funguje, dejte lidem piskoviste a oni si budou radi hrat :)
    • ano, pískoviště je asi nejdokonalejší hračka, kterou nic nepřekoná, a to myslím i to se skutečným pískem (úměrně k věku je potřeba to pískoviště trochu upgradovat, to je fakt :-D )
  • z Minecraftu jsem taky viděl jenom videa, ale jak mě ten vůbec nezaujal, tak tohle...je prostě úžasný. Není to jen tou grafikou, která je sice stejně "nekvalitní", jako v Minecraftu, ale zato je roztomilá... ale i ta jednoduchá a přesto bohatá hratelnost... Ideální kompromis mezi Dwarf Fortress a Minecraftem, opravdová fantazie... po zkouškovém kupuju.
  • Nehrál jsem, ale přijde mi,že tahle hra ztrácí oproti minecraftu tu sandboxovost, ale to je můj pocit :)
    • Oproti minecraftu je to moc akční. Tím podle mě trpí ta sandboxovost nejvíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit