Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16*?!?Co si to jako myslíš?!?*16* Terraria není klon je to dokonce, lepší hra než Minecraft! *16*
  • ja nevim co ježišek neco da *7* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *1* *5*
  • mc.c.cz
    Venca není to pravda minecraft je lepsí na proskoumávaní atd a v terari bich te chtel videt jak treba delas parkour v minecraftu jde ohodne víc veci a takle v terari jen chodís a delas blbosti zatím co v MC normalne zijes terarie je spíš fantasy hra a minecraft je o přežití terka(terarie) je jako naka hra na mobil či jí najdeš na nake strance s hrami je to dobra hra ale horší neš MC je určite JO A NEVÍM PROČ SE NA MC NEDÁ KOUKAT A NA TERARII JO ?? TERKA JE JEN PLACKA *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* vím že sem tedka chtel poradit s terarii ale nechapu co proti mc máš vím že sem tady toho psal hodne ohledne kritiky terarie *1* *10*
  • mc.c.cz
    Takže terrari jsem si stahnul a vsechno udelal jak se ma ale kdyz spuštím Terraria,exe tak mi to napise ::: 8.4.2013 18:10:56
    System.DllNotFoundException: Knihovnu DLL steam_api.dll nelze načíst: Uvedený modul nebyl nalezen. (Výjimka na základě hodnoty HRESULT: 0x8007007E)
    v Terraria.Steam.SteamAPI_Init()
    v Terraria.Program.Main(String[] args)

    Ale ja jsem si nic nesmazal mam to tam jak sem si to stahnul poradtte mi dekuju . *1* mam si jeste neco stahnout?
  • Caw Lidi zakládám server na Terrarii v1.1 přez Hamachi

    Byl bych rád kdyby ste se připojili - Jedinou podmínkou je mít nově založenou postavu a obtížnost na MEDIUMCORE .
    Hamachi sítě:
    1)
    VIPterrariaCZ
    Heslo je : 1234
    2)
    VIPterrariaCZ2
    Heslo je : 1234
  • ahoj kdyz si nainstaluju terrarii pak ji spustim tak se mi ukaze ze terrarie nodpovida Prosím poradit *16* skip72
    pro autora:terraria neni 2D minecraft :)......protoze minecraft je zalozen na pokladani bloku zatim co terraria je na smysl RPG :)

    Jo to 2D minecraft
  • Ahoj prosím vás poradí mi někdo?,když hraju terrarii na jednom počítači na kterém ji už hrát nebudu jak si mám přetáhnout SAVE a všechny světy atd,na druhej počítač?Odpovědi prosím na e-mail 107998@seznam.cz ...děkuji
  • musi to bejt icq nemas treba face :D bi se mit to hodilo vice *3* *4* *4*
  • John Dovany já bych hrozdně chtěl ale nechápu jak to mislíš protože mám 8 rokú tak mi to prosim visvětli X(
  • já si mislím že terraria je docela dobrá hra.ale abych vám řekl mám odehráno 309 hodin.ale to je teda opravdu rare a ještě vám řeknu dnes jsem hrál 6 hodin. víc už vám neřeknu.
  • Zveme vas na nas novy server.
    Novy svet Liaara ceka na sve prvni osadniky !
    Pripoj se a vybuduj svuj dum jako jeden z prvnich !

    IP: 194.212.153.87
    Port: 7777
    Hraci doba: 24/7
    Admini pro registraci: Vodnik, Snake
  • Myslím že ty dvě hry jsou úplně něco jiného. Minecraft jsem hrál chvilku a je to celkem dobré, až na to, že se na to nedá koukat. Tvůrci terrarie minecraft okopčili a sami to přiznali a tvůrci minecraftu zase berou terrarii jako dobrou konkurenci. A mají proč. Terrarii jsem "projel" asi 5x... Tím myslím, že jsem si postavil baráek z cihel z hellstonu, měl jsem full meteorite,hellstone a jungle set. Do zombíků při blod moonu jsem střílel star cannonem a poletoval jsem si v raketových botkách. Až na ty cihly a zombíky nic podobného v minecraftu není. To je ten rozdíl. Pokud chce někdo stavět ok. Minecraft je lepší. Ale pokud chce někdo opravdu prozkoumávat, zabíjet bosse atd ať si to vyzkouší. Určitě se mu to vyplatí.

    A doporučuji těm, co si chtějí zahrát multipl. aby si stáhli hamachi a oslovili 2-3 kámoše. Terra v multiplayeru je 10x lepší.
  • znáte číti do minecrafu *3* *3* *3* *3* *3* *5*
  • pro autora:terraria neni 2D minecraft :)......protoze minecraft je zalozen na pokladani bloku zatim co terraria je na smysl RPG :)
  • Portal a Assasins Creed? Kombinace? Ty sa asi lidí ptáš jaký má oko rozlišení a jestli je ten barák HD.
  • Dohrál jsem oba Portaly , všechny assassin's creedy, ale Terraria mě baví (Minecraft tolik ne, nevím proč), až na Giant Worma a jemu podobné, ti tu hru przní, protože v boji s nimi zákonitě musíte ztratit HP, a když už se chováte někam dostatečně vysoko kam za vámi nemůže... no, on má takovou trpělivost a (což je ale dobře) se snaží stále vymyslet jak se za vámi nahoru dostat a po deseti pokusech zkouší jinak. Ale dolů už v podstatě nemůžete.
  • Rozjel jsem server pristupny pres hamachi:

    network: TerraHK
    pass: terra123
  • mozem len potvrdit pribeh z hrania, ktory sa ocitol v clanku.....nainstalujem pred polnocou...hram...pozrem na hodinky a je 5:00 rano...minecraft ma zas az tak nechytil, pretoze vam po case neostane nic ine len stavat...niekde som cital vetu "takto mal vypadat minecraft" a mozem len suhlasit...toto je proste zabava...a bodka.
  • cau multak bych chtel vyzkouset ale icq nemam
  • Kdyby chtel nekdo vyzkouset multiplayer, ozvete se mi na ICQ 75140970 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit