Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože můj:-) to je zase případ
  • Fail!!
  • Jozef123
    Tak a teraz si zase môžeš zahrať CoD prd ops *7*
  • Tohle byl jasný kup, jelikož mám Minecraft, tak tohle mně nemohlo uniknout, můžu to jenom doporučit. Momentálně to má dokonce větší hodnotu než Minecraft, bo tu je co dělat. Jenom když jsem se podíval na wiki 40+ zbraní, 9 druhů brnění a další hromada doplňků (amulety). Prostě spoustu věcí ve hře, která Vám vydrží desítky hodin, než je vůbec objevíte. Stavět se tu taky dá, ikdyž to na Minecraft nemá, ten má výhodu 3D a v tomto ohledu je to znát. Spíš se v Terrarii bojuje, no.
  • heh a už si upravil profil... *4*
  • Velmi vtipne... :-) Ale nekdo si o to holt koleduje... :-)
  • Myslím že v dnešní době snad máš možnost si vybrat hru, která tě baví a líbí se ti. Když tě neberou hry jako Minecraft, dobře, chápu to ale nadávat na ně v diskuzi nemusíš. Tím jen dokazuješ svojí inteligenci. I takové hry se dobře prodávají a spousta lidí je miluje. To dokazují prodeje Minecraftu.
  • No ja nevim, na grafiku u her nekoukam...ale gamesky tohohle typu me jednoznacne nelakaj...a 10€ za neco takovyho...no...asi si to kupce naslo, ale pro me je to nepochopitelny :-)
  • El-Bravo
    jestli je hra chytlavá a má parádní hratelnost, háčky moc nehledám ;)
  • Tvoje baba je obsoletni...
  • nepochybuju o tom že hratelnost je ok, ale vyvoj se mezičasem posunul nekam dopredu a tohle je obsoletni grafika spred 20 let.
  • Don't feed the troll!
  • Prosím, přečti si to ještě několikrát, aby tvá hlava pochopila o čem píšu ... Jinak tvůj komentář mluví sám za sebe a o tvé inteligenci nemluvě, protože ta není.
  • kostejnesmrtelny
    Muhehehe, tak to se náramně povedlo *1* *1*
  • Václav Chlouba, bydlíš v Chomutove, hraješ si na grafickýho designéra aka holka pro všechno v reklamní agenture Sopko. Máš vystudovanou prumyslovku.. poslední orgasmus si měl u crysis 2 a nemužeš se dočkat dalšího u MW3.. možná si o sobě myslíš, že jsi hrozně drsný ale to bude tím internetem, že?
  • kostejnesmrtelny
    Václav Chlouba, profesionální grafik z Chomutova, zaměstnán u reklamní agentury Sopko, služební telefon 775 110 678.
    Zjevně teda profesní deformace... *5*
  • tenced
    ó, jak mě znáš ;)
  • Tvojí definici komunismu bych rád slyšel :D *1* . A jinak tady nikdo nemá nic proti dobrý grafice, ale jsou hry který i přes starou grafiku chytnou a nepustěj :-)
  • Erien
    A já jsi rád zahraji, něco s geniální hratelností a to Minecraft a podobné hry nabízejí. Ale chápu, že opice jako ty, láká jen skvělá grafika a střílení tupých panáků v CoD.
  • tenced
    jsi zlý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit