Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenzent ma pravdu :) Od minecraftu jsem presel k terrarii. 2D je prehlednejsi, hezci a craftici system je od posledniho patche mnohem lepsi, nez v minecraftu. Nemusite procitat wikipedii kvuli receptum, proste dotlacite Guidovi kus materialu a on uz Vam rekne, co se z neho da udelat. Funguje to bezvadne, nerekne vam uz, jak vyrobit ty ostatni veci, co pro to potrebujete. Minecraft je sandbox, ktery neni uzavreny kruh. Bez modu zkoncite celkem rychle s diamantovym krumpacem a vsemi achievmenty krome toho s kilometrovou trati. Do ktereho se Vam ani nechce, protoze zeleza je tak pomalu, ze pripada nerealny. Je tam jenom zem, jeskyne a peklo. Vse. V terrarii je tech svetu asi miliarda a nikdy nevite, na ktery narazite. Ja bych tomu dal klidne i 10.
    • Druhů světů není miliarda ale jen něco přes deset. Minecraft má taky biomy. V tomhle bych rozdíly nehledal.
      Terraria je pro ty co si chtějí užít akčnější hru. Minecraft pro ty co baví stavět. Mimochodem Minecraft má taky pomalu "zteráriovatět". Ať už je to myšleno jakkoli, jsem pro. Obě hry mně baví. A obě mně baví JEN v multiplayeru.
      Jsem prostě zvědavý co z obou her nakonec vznikne :)
  • Naprosto skvela hra. Pokud se bude pokracovat v updatech jako bude 1.0.6, tak bych se nebal dat klidne i 10/10. Ja ji mam sice za plno (a urcite za to stoji), ale o slevach se dala koupit i za 2,5e a to je za ten pocet hodin zabavy prakticky zadarmo. Tohle je typicka hra kdy si clovek u videa rika:"WTF? Nechapu proc to nekdo hraje" ..no a pak kdyz to zkusi, tak najednou kouka, ze u toho sedi uz par hodin. Uz aby byl update..to bude zase novinek :-)
  • Ethy
    Není to Minecraft, ačkoliv minecraft fanboy by vám to mohl tvrdit. Je to něco úplně jiného, ale z minecraftu si ledacos bere, včetně jeho úspěchu. Nicméně je to naprosto skvělá hra !! Doporučuji, královsky se u ní bavím a ty €čka to určitě stojí !! Zabavíte se u toho na dlouhé večery a autoři přidávají obsah také docela často :)
  • Fůze Minecraftu s Dwarf fortress v parádní grafice, žádná kopie. Z videí to vypadá mnohem lépe než Minecraft, i když Dwarf fortress mě láká ještě mnohem více, i když jsem v něm totálně neschopný a na jeho wiki jsem 10x víc, než v samotné hře. :-D
    • Souhlasim... bohuzel je na me DFko moc :-)))
    • dwarf fortress nema s tema hrama nic spolecnyho, jedna se uplne o jinou hru
  • Jozef123
    Terraria neni ako minecraft!Stačí sa zahrať minecraft a terrariu a je to rozdiel......
  • Zayl
    Solidní hra a s hodnocením jednoznačně souhlasím. Samozdřejme že se bere v potaz cena.
  • jak se mam prihlasit na server me to nejde
  • 9/10 je akorat, uvedomte si ze tohle je jedna z nejprodavanejsich indie her historie, vlastne i ted se drzi mezi TOP 10 nejprodavanejsich her na steamu. A proc tomu tak asi je? protoze ta hra kombinuje dokonale zanry :)
    • minecraft ma 2,990,153 prodanych "kopii", terraria mela myslim 27 cervence "pouze" 630,000
      proc tu vlastne jeste nebyla recenze na minecraft ? ceka se na full release 11.11.2011 ?
      • Minecraft uz tu je pokud se nemilim s nami skoro 3 roky a za tu dobu se stal nejprodavanejsi indie hrou historie. Terraria je tu od kvetna a uz se pekne rozjela.
        Obje jsou to vyborne hry.
        A terraria ze je kopie minecraftu? kdepak. Je to tak ze minecraft vytvoril novy zanr a terraria jen do toho zanru zapada. Je to jako kdyby jste tvrdili ze CoD je klon Doomu :)
        • placena verze je tu cca 1-2 roky jeste nevysla plna verze, takze ma pred terrarii slusnej naskok :D
          jinak nikde jsem netvrdil ze terraria je kopie minecraftu :) jen se veze na jeho sandboxovy vlne
          sem si jistej ze kdyby nevznikl minecraft terraria by taky nevznikla
  • Možná je to klon Minecraftu, možná ne, ale podle mě je to lepší než Minecraft!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit