Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tak debilní recenze, že se stala přímo průkopnickou v debilitě.
    • Ale alespoň má určitou společenskou úroveň, co ž se o tvém příspěvku (a raději nechci říkat o čem dalším) řici nedá.
  • Minecraft mě jednu dobu hodně bavil (teď ho moc nehraji, čekám na velký 1.8 update) ale Terraria mě nijak neučarovala. O grafiku nejde. Hrál sem plno her s ještě horším vzhledem a bavil jsem se královsky. Jde o pár věcí, co mi znepříjemňují hratelnost. Např. ve dne na mě pořád útočí slizové koule, takže ani moc težit dřevo a běhat po světě nemůžu, kostičky jsou moc maly a při kutání musim přesně mířit na kostku, co chci vykutat (takže jen mířím a mířím). Taky když uložím hru a načtu ji, jsem na jiném místě. A taky mě to strašně moc připomíná Minecraft. Třeba ve vyších verzích mě Terrarie překvapí a já jí s chutí zapařím. Zatím mě ale moc nebere.
    • Určit spawn point lze tak, že si vyrobíš postel a klikneš na ni pravym. Jinak tě to bude házet vždy tam, kde si začal uplně na začátku. Sice je to blbej způsob, ale je to tak. To míření na kostky, které chceš vykopat je snad normální. Přece hra nemůže vědět, co chceš zrovna vykopat a čtení myšlenek to zatím nepodporuje :D

      S těma slizkama souhlasim, sice tam jsou nutný, ale mohlo by jich tam být tak o 60% méně a to samé zombie v noci.

      Jinak mě teda hra vzala uplně neskutečně, první dny jsem u toho seděl pořád a na nic jinýho jsem ani neměl chuť, teď už tam mám po světě různý chodbičky, na povrchu menší městečko, všechny NPC už mají svoje bydlení, skeletrona jsem dostal a už tam není moc co dělat, než jen zkoušet postavit další zajímavé stavby, jenže na to nemám představivost a obkoukávat cizí práce mě nebaví.
      • ahá, k posteli jsem se ještě nedostal. to kopání, myslel sem to tak, že bych držel tlačítko kopání a on by kopal všechny kostky v určitym okruhu před ním. nebylo by to tak přesny ale rychlejší určitě.

        chápu tě, já u Minecraftu taky strávil neskutečně moc času. neměl sem chuť pařit nic jinyho, ani sledovat seriály. ani se učit na maturu (stejně dopadla nadmíru dobře). no, možná mě to po dalším updatu chytne (autor psal, že s novým updatem přijde moc nových věcí a že bude lepší začít v novém světě), tak uvidím
        • To máš s tim kopánim kostek pravdu, ale na druhou stranu když stavim dům a pokazil bych něco a chtěl jednu kostku zničit, tak by mi ten krumpáč zase vymlátil půl zdi. Možná by bylo dobrý, kdyby to udělali tak jak řikáš a dalo by se přepínat mezi tim ničenim celkově, nebo vybouchávánim jen jedné kostky :)
          • jo, to by bylo fajn. dal sem Terranii druhou šanci a nějak už mě to dostává. špatně se od toho odchází :D
        • Jestli chceš větší kostky, tak zmenši rozlišení .. je to blbý způsob, ale funguje. Já to tak mám.
  • Zdaravím všechny české hrače Terrarie, dovoluju si vás pozvat na nový český Terraria server.

    Nový český server: Terraria Park
    www: http://www.terrariapark.cz/
    Steam: http://steamcommunity.com/grou​ps/tpark

    IP: server1.terrariapark.cz
    Port: 7777

    Hamachi k připojení není potřeba !
  • nevite nekdo jak se pripojit na nejaky server v mobilni terrarii? *9*
  • proboha jak to muze mit devitku, vzdyt to ma grafiku jako lemmings 1, hlavne ze duken mukem, kterej ma hrafiku mnohem lepsi mel jen 6, to fakt nechapu
    • Další ULTRAGRAFIKA gamer mezi nama .... Mimochodem, raději lemingy, než nového Duka.
      • Což mi připomíná, že lumíci měli na svou dobu grafiku opravdu krásnou a propracovanou ;-)
    • třeba proto že to není o grafice idiote? :)
      • Ale je to i o grafice. Ne jen o ní, nicméně nějakou roli by v hodnocení hrát měla. Tohle je indie hra, úplně jiná kategorie. Něco jako porovnávat dokumenty a filmy nějakým hodnocením.
        Nicméně na poli A titulů to obstojí jen stěží, je to prostě pro fajnšmekry.
        • sleepless
          A opět jsme u toho, že číslo samo o sobě je pouze doplněk textu a opačně. Bohužel nelze mít několik systémů hodnocení podle toho, jestli je to nezávislí hra, jestli je 2D nebo 3D atd.
          • "nezávislí" hra? Navrhuji vyhlasit Hon na sotka! :-)
        • 13_11
          Lepší srovnání by mě ani nenapadlo. A stejně jako časosběrný dokument vs. regulérní film dopadne jasným vítězstvím nad regulérním filmem (jelikož dokument je opravdovým, mocnějším a hutnějším médiem), tak i indie tituly zválcují ty velké ‚dospělé‘ hry. A stejně jako u časosběrného dokumentu klidně opomineme nablýskaný vizuál (protože místo něj dostaneme skutečně TO něco), tak u nezávislých her prdíme na nějakou grafiku. Až se ale nezávislí tvůrci dostanou k levným, ale skvělým technologiím, a propojí tak obsah s formou, to se budou dít teprve věci!
          • Nvm, hra by se asi mela hodnotit podle toho jak cloveka bavi.Co vic?
      • bobsh
        trolololo *3*
  • Jak muze takova s prominutim sra*ka uz podle screenu dostat 9 z 10?
    To samy Minecraft a jeji uboha kostickovana grafika, ja tomu nerozumim. *10*
    • Protože díky bohu nejsou všichni jako ty :-)
    • ses vocas vis proc ? protoze tobe bude asi tak 12 a nezazil si jako my stare hry... takze pro hrace todle je srdcovka a dobre old school ....

      takze nepis svuj nazor kdyz tomu nerozumis .... proto 9 bodu autor si zrejme vzpomel na sva mlada leta...
    • Hank90
      Dnes sa už zo screenshotov nerecenzuje!
    • máš pravdu, vysoký hodnocení dnes dostaneš i za to, že uděláš casual hru ve stylu Elmy
    • nerozumíš tomu
      • Provokater... nejlepsi je ignorovat, to je boli nejvic...
  • koupil sem si terrariu vroce 2007 jeste neprisla hral sem ju u kamoša ahrali sme ji pak se vipla

  • Zdravím všechny české a slovenské hrače hry Terraria, tímto si Vás dovoluji pozvat na nový Česko/Slovenský server.
    Náš server má kvalitní zázemí a běží 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

    web: http://www.terraria.pc-isle.com/

    IP: t.natrim.cz

    Port: 7777

    Tunngle ani hamachi není potřeba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit