Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven123
    "Nicméně, během prezentace hry na E3 jsme svědky žádného lapsu nebyli"
    ja som tam lapsusov videl dost :)
    Tiscali, fanusikov je tu dost, budte aspon vy trosku objektivni
    • Příklad některého z těch "dost lapsů"? Jsem zvědav, sám sem si ničeho nevšiml a upřímně je podle mě docela nemožné poznat problémy např. s obtížností během 15min prezentace.
      • skaven123
        zostrelenie lukom typkov pri skrytom pohybe, 2hy tam len tak stal, nebezal sa skryt, potom vseobecne AI potvor je robena stylom, vidim postavu, rozbehnem sa k nej, dalej kazdy drak si sadne na zem aby sa nechal zabit, (to len co si pamatam, nepozeral som teraz to video)
        • On tím spíš myslel že tam stáli dva LIDÉ, tedy ne uplně blbé potvory...jednoho střelil a ten druhý tam stál jako by se nic nestalo. Nulová reakce že vedle něj parťák umřel.

          Jinak draci si sedají na zem občas, většinou ale lítají a přistanou či se zřítí až sou dostatečně zranění.
          • To není pravda. Ten druhý tasil a rozhlížel se, ale neviděl nepřítele. Je otázka, jestli by se šel někam schovat, kdyby hráč ještě chvíli počkal a nezastřelil ho. Doufejme, že autoři se na tu AI nevykašlou.
            • skor si myslim ze by 30 sek mal vytiahnuty mec a potom by ho zasunul a zapalil fajfku :)
        • smejki
          draka musíš dostat na zem speciálním kouzlem, ale to bys musel koukat, číst a poslouchat skutečně pořádně *3*
          • Spíš jde o tu pasáž, kde lukem zastřelí jednoho panáka a ten druhý jen stojí a čeká na smrt.
        • V tomhle s tebou musím souhlasit. Ta AI vypadala dost strašně. Uklidňuje mě pouze fakt, že do vydání ještě zbývá nějaký ten čas, takže to snad vyladí.
        • AI potvor bylo několikrát zmíněno, že bude různorodá myšleno tak, že některé na tebe vůbec nezaútočí. Což bylo dost jasně v prezentaci vidět např. u mamutů a toho obra, kteří ti dali pokoj, dokud si hráč nezačal dovolovat. Mám dokonce pocit, že v prezentaci jednou proběhl i vlk, který na hráče nezaútočil. Že na tebe ale spousta potvor automaticky ve světě útočí není přece problém, naopak to dává smysl, jsou to přece potvory *3*
          Co se draků týče, tak bylo opět již několikrát zmíněno, že je nejdříve budeš muset na zem dostat ať už střelbou z luku či pomocí kouzel, opět to bylo ve videu dost vidět. Že občas při útoku dosednou na zem sami od sebe, i pokud nejsou ještě zraněni a neschopni letu, bych taky neviděl jako nějakou nelogičnost. Přece nebudou stále útočit jen "range attacky", všichni víme z přírodopisu, že tak se draci nechovají *3*
          Zbývá nám jen ta stealth střelba z luku a tu ti nechám *5* I když si ji teď z prezentace zrovna nevybavuju, dával jsem pozor spíš u toho ostatního.
  • Nemyslim si ,ze by to totalne zvorali a pokud preci jen ,tak drive ci pozdeji nejakovej fanpatch to jiste upravi, tak jakko v Oblivionu :)
  • smejki
    to zní jako FNV. místa statická, místa plně dynamická, místa částečně dynamická, místa s respawnem, místa bez respawnu... jo, systém je to dobrý, když se dobře nastaví. jsem zvědav
    • To já doufám, že to bude vyřešeno lépe než v F:NV. Mám tu hru rád, ale za herní mechanismy bych autory nakopal. Jakmile se postava přehoupne přes 20 level, může se při bojích vesele šťourat v nose, protože souboje se stávají směšnými. To, že je pak člověk v polovině hry na maximálním levelu a má nejlepší vybavení nebo má v první třetině hry tolik peněz, že vůbec nemusí řešit radiaci či nedostatky zásob, je už jen "třešničkou na dortu".

      Mně se třeba líbí, jak je to vyřešeno v Mass Effectu. Tam i když je postava na maximálním levelu a má nejlepší vybavení, bez taktizování si prostě neškrtne. Chápu, že asi není úplně na místě srovnávat kordidor a openworld, ale říkám to proto, že teď nedávno jsem si ME zopakoval a úplně mě to praštilo do očí.
  • pkart
    Mmmm.. tahle zpráva mě uklidnila ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit