Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 230 hodín x 100 KC na hodinu = 23000 - 1300 hra = Prišiel si o 21700 KC ktoré si mohol mať keby si nemárnil svoj drahocenný čas....
  • smejki
    A je to jasný, teď ses propích, trolíku *2*
  • 0:13
    Dobre, že ste spomenuli, jal som sa updatovať, že koľko hod mám vlastne nahraté ...
    Že konverze existujúceho obsahu ... vraj pár minút ...
    230 hod
    čiže 32e : 230 = 0,13 centa, takže SKYRIM sa naozaj oplatí!
    *1*
  • doublepost
  • "Problém" bude asi v tom , že ono vlastne ani nie je nič moc čo recenzovať. Ako píše autor, príbeh o návrate legendárneho upíra, možnosť volby pre a proti, kuše a pár nových questov. Výpis nových postáv a predmetov pre mňa nie je recenziou.
  • 10 hod? Tak to je lepšie ako kampaň v COD, buď rád, že TES existuje!
    *3*
  • Mě osobně jako velice málo lidí nebojte vím o tom Skyrim moc nechytnul pro dlouhé hodiny hraní myslím že mám odehráno deset hodin a nemám větší potřebu dohrát a myslím si že ani tyhle přídavky mě nepřesvědčí jak se psalo ve verdiktu pro fanoušky super ale pro ty ostatní nepřesvědčiví ted sem si třeba myslel že to nový rozšíření dragonborn by mě zase mohlo přitáhnout ale potom co sem si přečetl o tom tak zvaným llítání na drakovi který nemůžete řídit ovládat ani zadávat směr sem zase rychle vychladl. No a o tom rozšíření kde si stavíte vlastní dům a který by se v poho mohlo jmenovat TES: Skyrim- The Sims se ani nezminuju.
  • Trisska
    Spíše než recenze mi tohle připadá jako dojmy z hraní! Těžko čitelná a zašmodrchaná souvětí, jejichž obsah by šel povědět stručně a jasně jednou větou. Tady si asi někdo popletl recenzi s úvahou! Pořád čtu jen o nějakym Mlíku, Daggerfalu, dokonce o Ivetě Bartošové! A o recenzované hře vím kulový, stejně jako na začátku!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit