Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten nabušenej monitor, bude stále stát podstatně méně, než skutečně nabušená TV s nějakým kvalitním panelem, že?
    • *15* Už to zabal...
    • Ty ses asi dlouho nedíval na ceny televizorů, že? :)
  • Test PS4 Pro ukazal jednu vec a to, ze komunita PCckaru na games.cz vazne neni normalni...ty vole, takovy flame kvuli testu konzole, kterou si nikdy nekoupi...velka gratulace vsem blaznum... :DDD
    • a při tom jsou to agresivní flambovací příspěvky od konzolových trollů jako je tento tvůj, co to rozdmýchávají, vtipná ironie *1*
      • To vis ze jo, blbecku, staci si precist prvni komentar v diskusi...

        "Na druhou stranu, co předvádí mašinka za deset tisíc korun, je překvapivě solidní kvalita" - ve srovnání s čím? Možná by autor článku mohl postavit PC za podobnou sumu a udělat pár testů :)

        "Za 6000 Kč si herní počítač s legálním operačním systémem zkrátka nepostavíte." - Proč by ne? Bude to více "herní" než vykopávka PS4, navíc se spoustou her zdarma."

        Koho pri testu upgradnute PS4 zajima nejake PC? Samozrejme jen fanaticke MR.

        A mam pocit, ze uplne prvni byl "tezky konzolak" LV426, ale uz to smazli. V kazdem pripade - jako kazdy spravny PC blazen si umis krasne nas*at do huby, luisiku... :D
        • "To vis ze jo, blbecku..."

          Skvělý způsob, jak si zaručit ignorování zbytku textu. Možná by to chtělo dospět, i když ty už si určitě velký a dospělý, když máš tu konzoli... *15*
          • Jsem rad, ze jsi ho ignoroval... oh wait...

            <3
        • Ty jsi ale dobře zakomplexovaný mindráček, třeba tě to jednou přejde, až ti rodiče koupí pořádné herní pc :)
          • Jo, reakce hodna PC fanatika...co se rodicovskych nakupu tyce, predpokladam, ze se ridis pravidlem - podle sebe, soudim tebe...ale nevadi, ve tvym veku ti mozna prospeje hrat si na velkeho kluka v anonymni diskusi... ;)
          • Preco PORIADNE PC ?, predsa tu kazdy PC borec tvrdi, ze 6000 ceskych uplne staci na nieco co jasne hnusnu 249 eurovu PS4 prekona a ja sam som tu postavil otvorenu poziadavku, nech mi podobne PC dodaju za vyssie uvedenych podmienok. A to co najskor.

            Zatial tu vsak panuje mrtve ticho, minus silacke reci PC pubertakov.
            • bavíme se samozřejmě o PC bez monitoru, kde běží hry ve 20-30 fps v HD, některé starší ve FullHD na low až mid detaily bez AA, tedy ekvivalent výkonu PS4
            • np. kolik že jsi jich chtěl, 10? pošli adresu, smlouvu abys pak nekafral a já ti je seženu *1*
        • Okamzite prijimam ponuku na kupu 10 /slovom - desiatich hernych PC v cene 6000 ceskych /s OS a vsetkym samozrejme/, ktore spustia kazdu multiplat hru minimalne tak dobre ako PS4 /prva podmienka/ a budu to robit kym PS4 nezmizne z trhu /druha podmienka/.

          Najsrdecnejsia vdaka !!!
          • nejsem tady kvůli flamu, ja bych to trosku ale upravil to co rikate není zdaleka pravda, porovnávat PS4 s PC je jak slona s tygrem, jasne obe sou to zvířata, ale každý slouží jinak. PS4 proste není pracovni stroj, nelze na nem delat kancelářskou praci, porad musite mit doma PC, to znamena v pripade ze me deti mají PS4, porad mi lezou na kompa aby si pousteli youtube, ucili se s excelem a Wordem do skoly, lezli na mail, atd....co z toho udelate na ps4? kulovy, druha nevyhoda ps4 je uplne jasna, hry jsou jen placene, nerikam ze je to velky problém, není, kupuji jim hry za 250 Kč za kus v bazaru, nepotrebujou hned to nejnovejsi...na pc si proste stahnete pirátskou verzi, koupite novou hru za polovicni cenu, nebo opet v bazaru, je to dalko levnejsi a jednodussi, tak si spoctete vydaje pcčkáře za PC na urovni PS4, a vydaje za PS4 vcetne her, dostanete se daleko vejs, proc? protože sony a MS prodavaji sve stroje pod cenou a az na hrach a například také PLACENEM multiplayeru, teprve vydelavaji...a to ani nemluvim o tom, když vam konzole klekne, opravit ji je teda pekne draha fuška, prave se nam rozbila ps3 a uz to nedala, PC si kdykoliv opravuju a vymenuju dily sam, levou zadni...nic proti PS4 nemam, me to ovladani proste nesedne, myš je myš, ale detem se libi, tak proc ne
            • hromada bludov kategorie rozpustily PC troll.

              Takze este raz - pred vianocami 2016 idem okolo Datartu doslova utopenom v 249 eurovej slim PS4, nielen tunajsia PC komunita ma vsak presviedca, ze by islo o NAJHORSIU kupu mojho zivota, vylizany, tupy sony hriankovac a daju mi za 6 litrov herne - PRIAM MULTIFUNKCNE SUPER PC, co to zvladne lepsie a vydrzi dlhsie - ako ta prasiva PS4.

              Zatial mi vsak nikto podobne PC nepredstavil.

              TAK MI HO UZ DO PEKLA DAJTE, CHCEM SA HRAT NA UROVNI A LACNO !!

              Reci o warez PC a podobne nezmyselne subjektivne plky /mne skutocne nevadi, ze si na chlapov, kazdemu to jeho, pohoda/ budem laskovo ignorovat, detto lacne GTA 5 PC za 59,99 euro pred vianocnou STEAM akciou.
  • vindalooo
    Dodám jen, že na PS jsou hry levnější nebo stejně drahé jako na PC. Koupíte hru za plnou cenu, dohrajete a prodáte o 200-300 levněji. Toto (10eur) je pro hodně lidí cenová hranice do které nakupují na steamu. V podstatě, tedy hry stojí stejně, akorát na PS je hrajete v den vydání.
    • tak ruzove to asi nebude..kdyz koupis hru na PS4 v den vydani za 1800 korun, prodas ji v bazaru maximalne za 1000 korun a to musis jeste tak dva tydny po vydani, pozdeji to je uz o dost min. Samo muzes ji strelit primo nekomu osobne, nebo treba pres aukro, ale tam je dost konkurence a ne vzdy ji prodas. Obecne to vyhoda je, ale spsi bych rekl ze prumerne to je cca 800-1000 ztrata na kazde hre pres bazar. navic, nektere hry pro PS4 jsou k dispozici jen digitalne, nemluve o DLC a tam je naprosto identicka situace jako u PC, koupis a naveky tvoje:) A nemusis mit strach, dalsi generace konzoli na tom bude jeste hur, protoze bazary a soukrome preprodavani je velkym trnem v oku vsech vydavatelu pro konzole.
      • Predator2
        Žiješ mimo realitu. Nové PS4 hry tolik nestojí. Možná GTA5 stálo v době vydání 1500,-, ty větší kousky kolem 1200,- a dost věcí stojí kolem té tisícovky (viz třeba Last of Us v den vydání).
        Watch Dogs 2 máš teď na PS4 taky za tisícovku. Dishonored 2 1100,-.

        Někdy se oplatí hru nekupovat v den vydání, ale počkat třeba měsíc. Ceny už klesají rychleji a často se objeví nějaká sleva. Když se trochu zorientuješ, není problém hru prodat s minimální ztrátou.

        A co se týče her, které jsou k dispozici jen digitálně. Tak to bývají jen malé tituly.

        V minulosti jsem zkoušel na aukru prodávat nějaké PC hry a lidi to nechtěli ani zadarmo. U PS4 her žádný problém a když má člověk trochu přehled o vývoji ceny dané hry, v poho prodáš jen se ztrátou 100-200 od nákupu.
        • operuji s doporucenyma cenama distributorem, treba JRC je dodrzuje, to ze nekdo prodava levneji je jeho vec, plno lidi treba v JRC nakupuje a tam rozhodne dishonored 2 1100 nestoji (v dobe vydani ho meli za 1799) A GTA 5 v dobe vydani? 1999 korun doporucena. chapes, to ze mas cas a trpelivost vyhledavat nejnizsi cenu neznamena ze to tak dela kazdy, kdyby jo tak JRC nema 25 obchodu po cely rebublice. Vetsina majoritnich prodejcu jako JRC nebo Xzone se drzi co nejbliz doporuceny cene, a prpodavaj o sto sest. Mimo realitu ses spis ty...
          • Zrovna JRC je docela drahý
    • MickeyMutant
      Blbý je, když si to chceš za rok, za dva, zase zahrát.
      • vindalooo
        Za tu dobu cena klesne a pokud ji koupím někde za cca 500, tak jsem celkem na 700-800. Druhá věc je, že třeba já dohraju hru a už ji nikdy nespustím. Jediná vyjímka je HL2 a Fallout2
  • Games.cz mi už začíná pít krev, stačí někam nechtě kliknout a už se otevírá okno s otravnými srágorami. A co by se věšlo do jednoho odstavce, mají autoři ve zvyku roztáhnout do žvástů o rozsahu tisíců znaků *6*. Chjo poslední dobou už je fakt lepší kouknout na gameplay hry a pak si to koupit, než číst tohle...
    • gamelay z youtube
  • Nepovídej, Já pracuju v obchodě s elektronikou a TV vidím každý den. A kvalitní TV s kvalitním panelem a obstojným podsvícením vychází na minimálně 25K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit