Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, to se nám tu ti konzolisté zase jednou pěkně vybarvili *13*
    • Možná máš pravdu. Pokud jsi skrytý konzolista a děláš schválně ostudu PC hráčům, tak se za tebe stydím kolego konzolisto.
      • a hele, potrefená husička se ozvala *1*
  • Chces cca o15% vykonnejsi PC za cenu konzole? Ja zase chci PS4 AA hry za cenu o 15% nižší než je cena stejných PC her... Nebo klidně i za stejnou cenu PC her beru hned od každé 100-200ks *3*
  • LOLe můžeš se stavit k nám do R-Storu, nabídnem ti nějakou Loewe TV, abys poznal, co je to kvalitní TV
    • Loewe jsou trošičku předražené na svou kvalitu. Jinak mám plný přístup k kamenné prodejně Basys.cz, kde můžu chodit libovolně, takže Loewe produkty znám velice dobře.
  • Gordar
    PS4 PRO sem si koupil nedávno a jsem úplně spokojený. Hry jako The Last of Us a jiné SONY exluzivity za to prostě stojí. PC je hezká věc ale když si tam nezahraju tyhle hry tak..
    • The last of us...hra vydaná už pro PS3, tak to je výhra, že si ji můžeš zahrát na PS3, pak si koupím kvůli ní PS4 a teď ještě PS4 PRO, abych si mohl zahrát jednu stejnou hru na různých verzích konzole.
    • zdeeneek
      Tak co?
  • MickeyMutant
    Spousta konzolistů dosud má PC platformu za klub elitářů, co se jen pošetile kasaj vyšším rozlišením, plynulostí a vizuální kvalitou vůbec. Považují to za snobismus a podobné "technické" fíčury pro ně nejsou podstatné. Najednou jim jejich mateřské firmy Sony a Microsoft (jen nedlouho po různých WTF výrocích o "filmových" 24 FPS) začnou tlačit výkonnější stroje, které právě tu technickou stránku mění. A v komunitě se začínají formovat elity, které si nejvyšší možnou kvalitu v podobě HDR 4K televizí a bohatšího nastavení detailů můžou dovolit. To jsou ale paradoxy.
    • Jo, to je ten paradox, o kterém mluvím už od ohlášením Pro...
    • Nevim, ja myslim ze drahou televizi si konzolista mohl koupit vzdycky, a vzdycky se s tim rad nekdo pochlubil.
  • Pro mámu ti bude stačit TV za 10k
    • P.S.
      Nejsi ty nahodou ten vojak co byl v kosovu?
    • Proc jen 10, chtel bych aby to byla smart
  • Já jsem s Pro dost spokojený. Původně jsem zvažoval nové PC, ale nakonec jsem to nechal být, protože když jsem koukal na nadcházející PC hry, které by mne zajímaly, nejsou na PS4 a potřebovaly by vyšší výkon, než tedy můj současný komp, vyšla mi jedna, možná dvě hry. Kvůli tomu ta fakt smysl nemá a ta PS4 mi těchto her nabídne o dost více.
    Za ty prachy to je mašina s poměrem cena/výkon, který PC za stejné prachy rozhodně nenabídne (což je teď i původní ps4).
  • "Dali ti do krabice jinou kartu, sel bych to reklamovat"
    Lukass


    Nie nedali, takto totiz veci na PC funguju - Nvidia ma vlastne specificke features ako HBAO+, hybridne ray-soft tiene, TXAA a podobne blbosti - skus ich zapnut na 1080ke/2K/4K v lubovolnej hre, napr. WD2, framerate padne na hubu ako kamen, ak si nevidel WD2 trailer od Nvidia, tak tam pysne okazuju Nvidia specific San Cisco hmlu, raymarched fog !!

    Pointa - nikde v hre nie, pri prvych testoch to pri kombinacii tej hmly a TXAA padlo pod 10 fps. Na 1080ke. Takze PC dnes /ak chces 60fps a viac/ to je rozlisenie ako na PS4 alebo jemne nad a "vsetko vypnut" - extra screen space reflexie, vegetacia ultra, adios tiene, zbohom TXAA.

    Iste v PS4 nastaveni valim 4K/30+, IQ je vsak na draka. Vyskusaj si to a budes zurit a to aj na zostave i7/4.5Ghz s dymiacou sa Nv 1080.
    • Lukass
      Pak je chyba v optimalizaci hry a hra je odflaknuta. Zvlast WD 2 ktera vypada uplne otresne i na ultra.
      • Líbí se mi, jak se snažíš z nějakého WD2 udělat střed vesmíru. Ta hra je průměrná a mrtvá, nikoho nezajímá, jestli to běží na PC 10 fps, už to konečně pochop.
        • vid google - "citanie s porozumim".

          Identicky pateticky vysledok dosiahnem v GTA5 redux, WD2 alebo Mafia III. Witcher 3 ma tiez smolu /ale sak vypneme hairworks a dalsie bullshity, ktore su tu iba na paradu nie !!/. MGS 5 ktore sa tu biedne vytahuje bezi uz na PS4 v 1080p/60 a ide primarne o hru pre PS3.
          • A přesto MGS5 vypadá líp jak WD2... holt neoptimalizovaný sh*t je neoptimalizovaný sh*t... *15* Do PC bych něco takového nedal.
      • Na forach najdes doporucenie /pri WD2/ len preboha ROZUMNE s screen space reflexiami lebo decimuju framerate, to je pekne, ale ich vypnutie ma posuva smerom ku konzole a oni toho doporucuju "vypnut" ovela viac a Nvidia specific features robia z WD2 doslova slideshow.

        Ale ty predsa mas prakticky jednocipovu PC spicku, hra ta vsak nenapadne tlaci do nastaveni 249 eurovej konzoly AK chces lepsi framerate, cim sa mysli 60fps+.

        Ten nie je problem dosiahnut ale IQ je hrozne, plne mihotajuceho sa pixel shimmeringu, crawlingu, alfy, specular odleskov atd. atd. Rovnako vsak dopadnes aj pri starej GTA5 s redux modom, opat staci snaha o vylepsenie IQ a zbohom, "obycajny" hrac s beznou i5 a niecim na urovni NV 970 - uprimne lutujem a zaroven sa smejem tomu ako bliakaju o kolko su PS4ke nadradeni.
        • Lukass
          Podivej se jak vypada na konzolich BF1, a jak na PC, i na medium je na PC uplne nekde jinde oproti konzolim. O hnusne rozmazle a vyblite grafice na na Xone ani nemluvim.
          • na PS4ke je BF1 solidna 900p/60 MP hra a to so skutocne hroznym CPU, najdite si testy BF na nejakom slabuckom AMD FX s 7870, rec je vsak o tom, ze obe konzoly preskakuju 5-6 nasobne hernu zakladnu PC hracov v "ich" hre stavanej na "ich" ovladanie.

            Je to rovnaky dnes uz opakovany precedens, ako keby sa stary DOOM predaval 6 krat lepsie na Playstation 1 ako na vtedajsich i386-i486 PC.

            Alebo take Diablo 1-2 - na joyadovej PS1, to by vola hanba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit