Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Já jsem maximálně spokojený už se standartní PS4. Opravdu můžu napsat, že jsem pyšným majitelem této konzole. Myslím si, že kombinace PS4 + ohrané PC je v současné době nejlepší možnost.
    • 0011
      No nevím, já to mám takhle, dneska je pro mě nejlepší možnost mít nadupané herní PC + konzoli od nintenda, protože hry od nich jsou jiné, nezahraju si pravděpodobně read dead dvojku, ale craftících openworldů mám na pc jiné alternativy. Sám jsem zvědavý na odhalení switche za 2 týdny a těším se že si zahraju vylepšený mariokart 8 až výjde, pokud bych chtěl "alternativu", můžu si akorát na gogu koupit staré wacky wheels za 6 euro, což je nepřiznaná kopírka prvního mariokart, jsou samozřejmě "dospělejší" série, jako je monsterhunter, xenoblade, fire emblem , nedávno jsem si udělal radost a nechal si poslat přes půl republiky z e-shopu krabicovku chinatown wars, bohužel stála jako v době vydání *1* (ano vyšlo to na mobily, ale není to ono). Navíc s podporou atlusu se spekuluje, že persona rozšíří pole působnosti i na switch *14* Myslím, že ta konzole bude dobrý doplněk i k ps4, protože nintendo kraluje v žánru rodinných/party her, ps4 je skvělá na příběhové akční adventury, jako je uncharted
      • Taky řešení *3*
    • Mám klasické PS4 a novÝ herní Comp. Ps4 hlavně kvůli exkluzivitám na něj a PC na to ostatní *3*
    • Souhlas, neustale problemy technickeho razu, i kdyz treba jen minoritni na PC jsou znacne otravne.
      • jake problemy?
        • polib si, bobe:)
  • solo prasive GPU NV 1070 stoji cca 430 euro, teda viac ako cela PS4 pro, rozhodne nie mainstreamova a draha PC zostava i7 6700 + NV 1070, 16GB ram atd. v hre Watch Dogs 2 pri aspon trochu slusnej kvalite "PC master class" obrazu, teda TXAA 4x, tiene, LOD, draw distance v prasivom 1080p ledva, ledva dava tych 30fps !! Overene na vlastnej kozi.

    Ale PS4 PRo je pre PC blbecka fuj.
    • GTX 1070 = 6.5 TFLOPS
      PS4 Pro = 4.2 TFLOPS

      Jaké to překvapení, že je dražší. Ty budeš asi z nějaké divné planety. Co se týče WD2, tak to asi ani nemá cenu komentovat. WD2 nikdo nezajímá, je to špatná, neoptimalizovaná a hlavně MRTVÁ hra. Holt tonoucí se stébla chytá... *15*
      • Netusil som, ze v PC svete staci v krabici zabalena NV 1070 za 430 eur na to aby so samo o sebe hralo hry, velmi zaujimave.

        Este zaujimavejsie, ze urcite aspon 1500 eurove kombo i7-6700+NV1070+nejaka lepsia ram, aspon 250ka SSD a podobne - mi padne na hubu v kazdej druhej hre.

        Padnut na hubu = 1080p/30fps v slusnej kvalite, kde nemyslim AA -OFF, Nv game/Hair/other works OFF atd. atd.

        Iste - WD2 je "spatna" hra, ktora zazracne bezi na sony konzole s CPU triedy i3 /prinajlepsom/ a GPU /niekde pod Nv 1060/ v 1080p/30 asi ako ta WD2 na i7+Nv1080 s trochou TXAA.

        Spatna hra.
        • "ktora zazracne bezi na sony konzole"

          To je právě ten problém, který ti uniká. On to není zázrak, jen je to na PC špatně optimalizovaný. Tvoje argumentace je postavená (jako u většiny peasantů) čistě na tom, že je verze na PC špatně optimalizovaná, ne na kvalitě a potenciálu hardwaru, tzn. že nejen že schvaluješ praktiky konzolových výrobců (= aby to běželo co nejhůř na PC + locky fps atd.), ale i se v tom vyžíváš. Hodně ubohé, stejně jako jsou ubozí ti výrobci.
          • No jo, rodiče ti koupily PC. Všichni ti gratulujeme.
          • Som i7+1070 peasant, ktoremu GTA5 redux, WD2 a dalsie SPATNE hry /skutocne idiotska barlicka PC chudaka, VSETKY hry su proste spatne, nezabudnime aj na MAFIU III, spatne !!/ - bezia ledva v 1080/30 ak sa ja ubohy peasant snazim v roku 2017 /!!/ o trochu lepsiu kvalitu obrazu.

            a WD2 a dalsi s tym maju zasadne problemy, IQ je aj pri maximalnej snahe je priserna, specular, alpha aliasing vo WD2 je doslova neznesitelny, a pri TXAA 8x to padne na 12fps a specularity aj tak ostavaju neosetrene.

            SUPER !! skryty potencial PC HW, samozrejme !!
            • "VSETKY hry su proste spatne"

              LEŽ. Vytahuješ tu M3 a WD2 což jsou shitově optimalizovaný hry. Většina her běží na PC líp, ale ty tady mlátíš 3 stebla slámy, kterí sis vybral aby se ti hodily do krámu... slabounké...
        • https://www.youtube.com/watch?v=mGbxbL07QVA

          redukovany GTA 5 s TXAA 4x - vyskusane - boom 30fps a menej na jasne nadpriemernou GPU, ktore ma tak 2% hernej populacie, ale sak co, sXat na AA, sXat na tiene, sXat na LOD a hlavne sXat na kvalitu obrazu.

          Asi dalsia SPATNA HRA !!

          Alebo nie, ticho sa prepneme do nastavenie kvality ako na hnusnej konzole za 249 euro /PS4 na vianoce v datarte/, nie.
          • co to placas ? Pri tom nastaveni, jake ma ten manik na videu by se PS4ka roztekla na stole. Navic ma tu hru jeste namodovanou na vyssi kvalitu nez je ,,vanilla,, verze.
            • Lukass
              maybe: Dali ti do krabice jinou kartu, sel bych to reklamovat *8*
            • Problém je, že WD2 a Mafii3 je sh*t, takže koho zajímá, jak to běží na PC. *1* Takovej MGS5 nebo Doom běhá parádně...
            • "tak to mas dost blby...sam jsi dal odkaz na video, kde vymaxovane GTA5 bezi manikovi 40-70 FPS. Ja nemam 1070 ale 980ti a kdyz jsem mel moznost videt stejne hry co jsem hral u kamose na PS4 tak ten rozdil byl velmi viditelny. A ja pod 60FPS nejdu.

              Jinak za tu cenu je PS4 dobry pomer cena vykon, ale sorry kupovat si skoro highend kartu a pak argumentovat ze za takove prachy nemam grafiku 4x lepsi je trochu mimo."


              My sa nerozumieme - i7+1070 a dalsie veci je zostava minimalne 5 krat hrubym vykonom nad klasickou PS4 za 249 euro, ja za to vsak dostanem konzolackych 1080p/30 ako na tej PS4ke s trochu lepsim IQ obrazu, ked sa na IQ vykasles MOZES lietat na 70-100fps+ ale s IQ ako pred 10 rokmi.

              A je jedno ci ide o WD2, GTA 5 redux, Mafiu 3, snad jedinou malou vynimkou je nieco co obcas bezi na frostbite.

              A to je dobre pre male skolupovinne deti, nie pre mna, nie v roku 2017 .. prve co napr. pri WD2 udrie do oci je desna kvalita IQ a to som prvy nastel urobil v "3K" rozliseni na ULTRA.
            • tak to mas dost blby...sam jsi dal odkaz na video, kde vymaxovane GTA5 bezi manikovi 40-70 FPS. Ja nemam 1070 ale 980ti a kdyz jsem mel moznost videt stejne hry co jsem hral u kamose na PS4 tak ten rozdil byl velmi viditelny. A ja pod 60FPS nejdu.

              Jinak za tu cenu je PS4 dobry pomer cena vykon, ale sorry kupovat si skoro highend kartu a pak argumentovat ze za takove prachy nemam grafiku 4x lepsi je trochu mimo.
            • Aby som nezabudol - vanila GTA 5 je hra pre HW z roku 2005 /PS3/ s 512 mem ram - 512 MEGA RAM !! a s velmi pomalym HDD a hrozne slabym GPU.

              Snad nechces aby som v tejto VANILA ARCHAICKEJ HRE machroval s i7+1070, ci mam ist este hlbsie, Qvejk 2, wolfik.
            • placam to chlapce, ze i7ka s Nv 1070 ktora mi stoji na stole mi NEDA v WD2, GTA5 redux /a dalsi/ viac ako 1080/30fps pri TROCHU slusnejsej kvalite obrazu /+ nastavenie detailov hry aspon trochu nad uroven PS4/.

              PS4 slim za 249 euro sa moze roztekat kolko chce, pri tejto to banalnej cene, i7+Nv 1070 vsak NIE JE zostava za 249, dokonca ani za 1249 euro.

              A vysledok je pateticky.
    • https://www.youtube.com/watch?v=AIKm3882Zbk

      Nvidia "nic lepsie dnes nemame" a 1080p, staci nastavit stredne kvalitny /Nvidia specificky !!/ TXAA antiliasing a framerate okamzite pada bezne pod 25fps v 1080p.

      zostava i7 6700 a NV 1080 je mnohonasobne vykonnejsia a drahsia ako PS4/PS4 pro.
  • Proč mají někteří jedinci potřebu tahat do diskuze o PS4 potřebu tahat počítač?
    Ten má snad každý, ne? Na práci.
    • Na praci taky, to ano. Konzole ovsem neni ani na jedno.
    • hodně malý ego PC hráčů. Tak nějak jsem si už zvykl tady na tuhle komunitu a beru to s humorem.
    • ty pracuješ i doma? tak to je mi te líto *9*
      • Líto? Kamaráde, ty to dotáhneš leda tak k lince někam do továrny a to ti nejspíš k životu stačí, viď? Hlavně, že máš na hry, ale nějaký osobní růst asi nezájem, co
  • No fajn, vyhodím 10k za konzoli, ale kolik vyhodím za kvalitní TV s 4K? Už se nám cena zvedá na úroveň nabušeného PC, takže kde je ta výhoda???
  • MickeyMutant
    No jo, HDR sem, 4K tam, technicky dopodrobna rozebráno. Ale pověz, Jene, má ten PS4Pro stroj duši? A srdce? Nebo je to zas nějakej kočkopes, co tě poslouchá, jen když má náladu?
  • http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=227522462&postcount=34

    a ku PC 4K hraniu, spocitajte si to - vyse 90% hraje max. na 1080p monitorch alebo hlboko menej.
  • "podmínky jsou jasné - PC za 6k, bez moniitoru a periferií, na kterém poběží hry max 30fps v HD, s Linux OS jako má PS4, pán si přál 200 kousků pokud si dobře vzpomínám, neni problém, na tako nízké nároky opravdu nepotřebuješ kdovíjaké dělo, rád tvému požadavku vyhovim"
    - by ZZ: didakticky pripad arogantneho PC flame troll idi*ta, vsetci si berte priklad.

    Mojou opakovane a JASNE definovanou poziadavkou bolo herne PC v cene 249 eurovej slim PS4 a to PC - MUSI zvladat vsetky myslitelne multiplat hry, ktore bezia na tej PS4ke rovnako dobre alebo lepsie !! a zaroven rovnako ako ta PS4 sa nesmie toho PC dotknut ludska ruka /ziaden HW upgrade/ kym SONY tu PS4 nestiahne z trhu !!

    Co nebude o rok ani o dva, ani o tri. PC hraci ma TUTOVO presviedcaju, ze podobne PC je rutina a v sekunde ho mam na stole. Marne cakam uz druhy den. Vsetci vieme, ze je to totalne a v celom rozsahu nerealizovatelne.

    Takze uz ZZ drz hubu, na tvoje spam troll posty nech ti odpovie skusenejsia a trpezlivejsia redakcia games.tiscali.
    • Neda sa postavit PC , ktore je tak obmedzene ako PS4. Len nechapem, preco do ceny nepripocitavas aj online poplatky, ktore u PC samozrejme neexistuju.
      • Lebo PS4 nekupujem pre excel tabulky, rocny online poplatok v cene JEDNEJ zlacnenej hry je nic oproti Nvidia GPU za 430 alebo 680 euro, na ktorom musis vypinat vsetky Nvidia gameworks s*acky prave pre toto GPU urcene, vsak.
        • Nie je to nic, je to za zivotnost konzoly minimalne 200 eur. Neda sa na platformu pozerat trapne cez cenovku na krabici ale komplexne. PS4 samozrejme nema neherne moznosti, ale okrem plateneho online nema ani spatnu kompatibilitu. Takze nejde postavit pc tak obmedzene ako je PS4. Po pripocitani online poplatkov uz ide postavit PC ktore zrusi PS4 slim ako nic.
          • Urob to, postav ho, UZ TU KONECNE DAJTE specifikacie PC, ktoreho sa ruka nedotkne 3-4 roky a VSETKY hry na nom pobezia MINIMALNE rovanko dobre ako na PS4ke.

            Uz prestante kecat, neunavujte ma vyhovorkami a urobte to, ja nezeriem slamu, skladam herne PC tak dlho ako drviva cast z vas ani nezije, tak uz nekecajte a skladajte to super herne PC za 249 euro.
    • Chceš pc za 6000 tisíc? Není problém. Kup si konzoli. *3*
    • takové požadavky dovedu splnit, takže jsme dohodnuti?
    • dole máš takové žluté tlačítko reagovat, nemusíš psát každý post zvlášť a zbytečně to tu spamovat

      ale já tvému jasnému požadavku rozumím rád vyhovím, chceš PC, které bude výkonostní ekvivalent PS4 v počtu 200 kusů, PS4 je dnes už obstarožnú HW, to opravdu neni takový problém, myslím, že se nám tu rýsuje docela zajímavý obchod pokud jsi dostatečně solventní, v tom případě si ale nemyslím, že je vhodné úrážet někokho, s kým se právě chystáš uzavřít obchod za 1,2M, trochu obchodní etiky můj východní kolego, j8jo kdybys chtěl, můžu ti ke každému kousku dodat i antivirák zdarma, jakou máš adresu? pošlu ti rozpracovnou nabídku

      PS kdybys chtěl těch PC 500, můžeš je mít i za 5k jedno a klávesnici a myš k tomu zadara tak dej vědět
      • Kazda slusnejsia sajta ti uz davno zatvori tu troll spam hubu docasnym IP banom, takze sa dalej, teraz vsak uz sam, vytesuj nad svojim insitnym svejkovskym pepikovstvom.
        • tak víš co? když si takoý hrubý hulvát, tak já ti je tedy prodávat nebudu, obchod se ruší, más smůlu
        • tak ty PC za 6k s výkonem PS4 tedy nakonec nechceš? no, mohl jsi to říct rovnou a šlo to i bez urážek, když si něco nemůžeš dovolit, tak přece nepředstírám že si to chci koupit, to se nedělá hele
  • Rok před novou generací konzolí bych asi nešel ani do jedne verze. Příští vánoce vyleze PS5 a Xbox scorpio a bude se muset znovu přecházet.
    • Opravdu si myslíte že sony nechá MS aby mělo na trhu několika nasobně výkonější škorpio? Pro je jen na vytahnutí penez z lidí ale 5 musí bej už pomalu ready. Kdyby neměli odpoved na scorpio ktere bude jeste dvojnasobne vykonajsi nez Procko tak by SONY skončilo.

      Procko je jen takova marketingová blbinka ale až výjde scorpio sony vytasí proti tomu taky novou konzoli.

      Doba kdy se konzole měnila jednou za 5 let myslím že ted je ideální doba tak 2 roky a výměna.
      • To zní, jako by Scorpio mělo být třikrát výkonnější než PS4 Pro. PS4 Pro = 4,2 TF, Scorpio= 6,0 TF. To zase není taková hrůza...
    • To zde asi jen tak rychle nebude. Když uvedli PS4 Pro tak čekají, že to nějakou dobu vydrží. I když to je takový malý mezistupeň na 4k a velký skok v plynulosti na 60FPS pro hráče.

      Konzole asi budou čekat na 4k. Bylo by zvláštní kdyby byly nové a zase fullHD...
      Ale dnes je 4k moc náročně. Na PC na to potřebuješ silný HW aby to vůbec jelo a aby to jelo plynule + hezky tak ty nejlepší karty. To se určitě časem změní a tak uvidíme. Pak je zde otázka velikosti her. Hra ve 4k je velká jako prase. Dnes to tolik nevidíš protože je stále hlavní fullHD a ty textury navíc a filmečky nejsou často pro 4k nebo jen něco...Jakmile to bude tak to bude macek. To aby do konzolí dávali pak lepší přehrávače a počítačům větší stoly na ty kravské monitory na kterých poté nepřehraješ starý film protože to bude nekoukatelné :(

      To bude také zajímavé. Prostě část věcí bude nekoukatelných z důvodu malého rozlišení a na 4k se to roztáhne tak moc, že to bude strašné. Již dnes na 4k monitoru máš malé písmo a musíš to různě štelovat.
      • S tím plne souhlasim.
        PS5 vyjde az bude umet plne 4k.
        A to chvili potrva min. do Volty ale nejspis jeste o 1-2 generace dal.
        Az 4k se bude stavat u PC standartem ajko je ted Full hd.
        Ted je to 4k u PS4 jen marketingovy oblbovak.
        Vetsi smysl mi dava vetsi detaily a 60fps ve full hd u PS4Pro
        Tak tech 3-5let by to mohlo odpovidat.
    • flash789
      Na PS5 si pockas velmi dlouhou dobu..minimalne pet let
      • Taky si rad cucam z prstu. *15*
  • "Inak, kedysi, tak v 96. mal kamoš iba volant, hrali sme fifu traja na myške, klávesnici a volante :D Bola to haluz ale neverím že keby som hral fifu volantom doteraz, tak by sa moja svalová pamäť tomu prispôsobila natoľko, aby som porážal ľudí s gamepadom :D "
    - RudiB


    Ale bola by to prima sranda na gauci, keby ten volant mali vsetci. Z joypadu pri FPS sa robi velky bubak, ale po 2 mesiacoch treningu to kvalitny hrac zvladne hravo aj z nuly a bude porazat mininalne dolnych 30% hracov s mysou ako nic. Je to vlastna skusenost, to iste plati pre kancelarsku 100dpi no-name mys versus 5000dpi laserove razor blbosti s olovkami pre teen profikov.
    • Kancelářská myš 100dpi? Odkud si vylezl? I myši za 50 korun mají 1000 dpi. Mimochodem, legendární FPS skilleři typu Cypher nebo Fatality hrávali/hrají na stovkách dpi. 5000dpi je jen marketingový taháček.
    • bohužel, všechny ty marné a zrušene pokusy o crossplatform multiplayer řikají něco jiného
      • Preto hovorim o dolnych 30% hracov, sam seba porazim s mysou versus joypad urcite 9 z 10 pokusov, na strane druhej PC hrac co hraje v BF1 v rozlisenie 1600x900 na 30-40 fps versus ten v 2K+ na 120+ fps je v podobnej nevyhode.

        Ale o tom sa diskretne nehovori. Cross platform hranie ma zmysel v menej na ovladanie citlivych hrach, osobne aj tak velky /kriticky velky/ dopyt po tomto nevidim, gamebiz ide aj bez toho veselo dalej.

        A kdeze je este divokejsi cross platforms s takym androidom, ze.
  • V Kosovu ne, v Bosně ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit