Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "bavíme se samozřejmě o PC bez monitoru, kde běží hry ve 20-30 fps v HD, některé starší ve FullHD na low až mid detaily bez AA, tedy ekvivalent výkonu PS4."
    - by ZZ.


    Akceptujem tuto ponuku, strop je 6000 ceskych za HW s OS bez monitora, prosim dodaj presne specifikacie, hry musia BEZ vynimky bezat lepsie ako na slim PS4 a musi tomu tak byt BEZ vynimky az do konca zivotnosti tej PS4, kym ju SONY nestiahne z trhu.

    Inak sa zmluva rusi, beriem kludne aj 100 kusov, co 100, aj 200 co s tym budes TY robit uz o pol roka ked ti to budem vracat pri poruseni podmienok, netusim, ani neriesim.

    Obaja vieme, ze podobne PC sa neda postavit. Mimochodom - "bez AA", snad 1 hra z 50 na PS4ke nema ziadnu formu AA, trochu brzdi tu bezbrehu PC aroganciu.
    • http://www.focus.sk/hp-260-g2-dm-pentium-4405u-intelhd-4gb-500gb-klvmys-dos-13840

      - pre ostatnych, toto dostane za 249 euro aj so zarukou, fungel nove ako PS4 slim pod stromcek.

      A ano, prasiva, hnusna PS4 je iks - mozno 10 krat - vykonnejsia ako tato omnipotent herna "PC radost".
      • OS Linux, jako na PS4

        co bude v budoucnu ti nikdo nezaručí, pouze současné hry, ale můžu ti sehnat těch 200 PC po 6k to zas neni problém, kor při tomhle množství, jen doufám, že si to můžeš dovolit, jinak nevim co tu řešíš *1*
        • "super herne PC na linuxe", takze v skratke - nikto z vas nedokaze postavit podobne PC za 249 euro s jasnymi podmienkami ako som udal proti tej vylizanej, prasivej bla bla hriankovac PS4.

          Tesilo ma, koniec srandy, na detinske PC troll kecy uz nemam cas.
          • já to dokážu, psal jsem ti, že pokud to myslíś vážně 1,2m tak ti těch 200 PC po 6k seženu..PS4 OS běží taky na Linuxu,chtěl jsi ekvivalnt, máš ho mít
            • jen plz pošli 1x výpis z účtu, ať vim že si to můžeš dovolit a jen mě tu netaháš za fusekli a můžem to rozject
            • podmínky jsou jasné - PC za 6k, bez moniitoru a periferií, na kterém poběží hry max 30fps v HD, s Linux OS jako má PS4, pán si přál 200 kousků pokud si dobře vzpomínám, neni problém, na tako nízké nároky opravdu nepotřebuješ kdovíjaké dělo, rád tvému požadavku vyhovim
            • Skladam PC dlhsie ako 25 rokov.

              Jasne som ti povedal aby si uz prestal dristat a ake PRESNE PODMIENKY mas splnit aby si prekonal ponuku tej prasivej 249 eurovej PS4, ktorej mate plnu hubu.

              Nikto tie podmienky splnit nedokaze, tato tema je tymto uzatvorena.
            • pokud si můžeš dovolit těch 1,2 Mega za těch 200 PC, máš je mít, zcela vážně
        • napis mail a dohodnem se
  • http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=playstation-4-v-roce-2017-b7qc

    Tady se můžete podívat na exkluzivity pro rok 2017, je toho opravdu mraky. Normální člověk nestihne ani ty exkluzivity...
  • Jack1947
    More the merrier

    PS4 PRo, je prostě lepší výkonější a rychlejší... hlavně kvůli VR cop si budeme povídat ale i ty hry tam budou chodit lépe navíc i v 60FPS!!

    Samotřejmě 100 světelných let za pc a ani to VR není sázka na jistotu na první dobrou.

    Co víc dodat? snad jen že PS5 by tu mohlo bejt dříve než by jsme čekali

    *4*
    • Ty prosim te anglicky uz nic nepis. Uz jsem te na to upozornoval minule a ty zase napises hloupost. Opravdu si pockej tech par lekci a pak to mozna zkus.
  • Uvažoval jsem o PS4 víceméně jako o bluray přehrávači s dobrou podporou streamovacích služeb (nativní aplikace PLEX atd.). Ale je to krapet drahé řešení toho, co potřebuju. *4* Škoda, že nVidia Shield nemá bluray mechaniku, jinak je to parádní stroj na multimédia.
  • Nejsem sice fanda konzolí, i když mám doma PS3, na kterém jsem za celou dobu nahrál asi 3 hodiny. Mám ho jen jako blu ray přehrávač, který vlastně taky nepoužívám:)
    Každopádně konzole nejsou o hraní na ultra detaily, ale spíš o levném ale plynulém hraní.
    Ultra detaily vs medium jsou často skoro nerozpoznatelné na první pohled.
    Zrovna skládám nový komp, dá se říct high-end, který budu mít na práci i na hraní a i bez monitoru se pod 50k nevejdu.
    btw, televize ke konzoli se dá sehnat i za 10k.
    Oboje má své pro i proti. Já jsem určitě pro PC, ale jsem si vědom i jeho nevýhod.
    • si robíš řiť ? "Ultra detaily vs medium jsou často skoro nerozpoznatelné na první pohled"
      • Psal jsem že na první pohled. Však mrkni třeba tady na porovnání z Battlefielda 1
        https://www.youtube.com/watch?v=Fu9_AAeHrok
  • Pro smích několika nedospělým frackům? To je v cajku mladej
  • Vývojáři Ark napsali, že jsou hodně spokojeni s výkonem PS4Pro, že výkon je hodný PC kolem 20-25 tisíc. Je to velice slušná konzole za slušné peníze.
  • LOL: Já furt nevím ty jelítko zábavný kde bereš ten Datart :-D Asi je to tvůj oblíbený obchod :-D
    • Pry pracujete v obchode a ja shanim televizi pro mamu. Muzete mi poradit ? Cca 800 € max

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit