Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel, zaujímalo by ma či ťa tá jazda naozaj tak dostala, že si tam predvádzal, čo si predvádzal, alebo si si robil srandu. Lebo miestami to vyzeralo zvláštne a neviem to vyhodnotiť :-D
    • Na mě to působilo trošku přihraně...
    • Luke
      Působí to na mě dost, navíc mi bylo už docela blbě, takže jsem nepřehrával :)
    • Miserius
      To by mě taky zajímalo...
    • Na kazdeho jedinca posobi Oculus inak, zalezi ci ti byva zle uz v aute.. alebo zvladnes horsku drahu po vydatnom obede. Niektorym ludom ako mne, je lepsie prisposobovat telo pohybu vo virrealite, aby mozog lepsie znasal (ne)koordinaciu. Inak sa obavam, ze ak tuto podstatnu zalezitost nevyriesia, je to pre mna nepouzitelne.. zalezi zrejme aj na hre a dokonalosti enginu
    • na každého to působí jinak. na mě to třeba až tak brutálně nepůsobilo, ale pocity jsem měl podobné, jako bych byl na dráze v reálu
  • Hrát v tom Amnesii nebo Outlast, tak si koupím defibrilátor a protáhnu kabel na hajzl.
    • http://www.youtube.com/watch?v=L65fPvrrSuQ&t=3m20s
    • Viděl jsem video Amnesie s použitím OR. Lidi si to s řevem rvali hrůzou z hlavy, prča jak sviň *1*
      • Kallessin183
        Perfektní. Připomnělo mi to, když jsem u jednoho kamaráda koukal na plátně na horor, plátno asi 3 metry daleko a kvalitní ozvučení přes sluchátka, samozřejmě tma. Když tam jedna ženská zařvala, tak jsme převrátili gauč.
  • Mart9
    Skvělý herecký výkon Pavle, hodně jsem se pobavil *1*
    • no já bych ty videa zase uvítal bez toho divadla :) ,pro děti možná zábavný ,ale pro ostatní ? ......
    • Luke
      Jen si počkej na hororový video. ;)
      • Na horory se kyblík nepřipravuje mezi nohy, ale rovnou se na něj sedne. Doufám, že jste to nepodcenili *1*
      • Mart9
        Těším se *3*
  • Opravdu je ten zážitek tak živý, že vás to přinutí křičet a panikařit jako byste skutečně byli ve hře, nebo je to jen divadlo?
    • Amylee.Anderson
      Myslim, že u tohodle to bude trochu divadýlka, ale každopádně video lidí, kteří na tohle koukaj a stojej u toho je super :-) http://youtu.be/INDKNA7kXoo
    • Měl sem možnost vyzkoušet a fakt záleží na člověku, ale zrovna ty hroský dráhy jsou nepříjemný :X
    • Asi záleží na typu člověka. Já třeba hororovky a nepínavý hryx moc nemůžu, protože se do nich moc zažeru a...no sem prostě podělanej. S OR si to neumim ani představit.
      Naštěstí mě OR (bohužel) nejspíš mine, protože mě začíná bejt blbě a bolet hlava už po pár minutách čtení textu v autě. Spolehlivě.
  • Cypri
    S timhle by se dost dobre hrál ten novej Alien co se na něm pracuje.
  • Čim víc vidím těchto videí, tim mám větší chuť si to pořídit. Samozřejmě na normální hry typu ETC 2, nějaký tyhle Coastery apod. U hororovek s*ru strachy i bez oculusu, s nim bych to nezkoušel ani ze zvědavosti, vim na 100% že tak silné srdíčko a svěrač nemám :D
  • To zase budou v USA zaloby, az nejakej tezkotonazni gamer vyreze McDonalda, zapije to big kolou a pak se mu s Oculusem na hlave sekne pumpa nebo ho klepne pepka. Pravnici uz jiste piluji strategie. *2*
  • Tohle je trošičku o h*vně bez přetížení ne ? Nebo to má za cíl kdo vydrží nedéle bez blití ?
    • Luke
      Ten lechtavej pocit na solaru pocítíš, i když to tvoje tělo neprožívá. Prostě věří tomu co vidí a slyší a reaguje stejně, jako by se to dělo. Byl jsem svědkem toho, jak se jeden člověk pokoušel v panice z toho pádu vyskočit "ven" z vozíku a málem sletěl ze židle, na který seděl. ;)
      • Podobný pocit, jako když padáš ve snu?
  • Touha riftovat oběd do kýble bude spíš způsobená prostě tím, že jakkoli je OR pecka a moc rád bych si ho pořídil, tak dokud nebude vyřešenej problém odlišnýho vjemu zrakovýho centra v mozku a vestibuláru ve středním uchu, kterej nám řiká "teď jdeš, teď jsi hlavou vzhůru, teď ležíš", tak nám blbě bude vždycky.

    Výhodu budou mít nějaký vymaštěný prochlastaný a profetovaný jedinci, kterejm už ten mozek nemusí fungovat jak by měl a tak je tohle třeba nebude trápit.

    Čili do budoucna ke každýmu balíčku s OR i paletu nějakýho dobrýho pití a poukázky k lokálnímu dealerovi ;)
  • holka co dokaze popsat prostredi za doomovsky a neni to kec od veci.. she is probably a keeper :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit