Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubtomsa
    Pošli, budu rád za trochu infa :)
    jakubtomsa@tiscali.cz
  • Ahoj, tohle by me docela zajimalo. Mohl by si k tomu poslat naky info? Stonkeeper@gmail.com
  • A také si pololožme otázku. Někdo systém vymyslel a bůh to nebyl. Takže to dělal hlavně hlavně pro svůj profit. Z novodobých těžařů mam chápající úsměv na tváři, uplně slyším ty debaty ty debaty v posledních ročnících ZŠ a na středních školách jak jdeme zbohatnou.
  • mám pronajatej výkon u číňanů, na dva roky, co to vytěží, je moje. byl jsem jen zvědavej, jestli to funguje, tak mám jen za 60$ 8MH/s, ale za 4 dny to udělalo 14$, za další 4 dny už tam bude 30$ a bez dalšího rizika investice dokoupím 4MH/s..no a tak furt dokola. kdybyste si to někdo chtěli zkusit, můžu poslat referal link, sem to postovat nebudu.
  • Nechápu kdo chce obchodovat s tak nejistou měnou a proč.
  • skaven
    kedze nvidia vyhlasila, ze novy vyrobny proces je kua drahy, cakaj ceny nieco medzi 1080 - 1080ti
  • Jack1947
    Jo těžil bych kdyby to nestálo tolik kolik člověk dá nejen za pc ale i za elektřinu za rok možná více *7* navíc ta nejistá měna která lítá rychlejc než akcie ve Wallstreet.
  • Bud rad, ted fakt neni vhodna doba *3*
  • Inquisitor
    No co se dá dělat, nový pc se odkládá na neurčito. To jsem se teda trefil do správný doby :)
  • To jako ze tezis v AWSku?
  • Máte tu někdo zkušenosti s těžením v cloudu? já těžím teď týden ETH, zatím to jede báječně, investice malinká, profit zatím parádní.
  • Tady je něco o jedné z nejstarších bublin
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Tulip%C3%A1nov%C3%A1_hore%C4%8Dka
  • Mě je spíš divný, když někdo dává na rady z instituce psychopatů.
  • Prave proto do toho jdu *3*
  • Tobě neni divný, že cely wall street řiká že to je bublina?
  • PoS se zacne testovat az v Q4 2018 a nez to nabehne bude to trvat jeste minimalne dalsich 6 mesicu... pak uz se to tezit dat nebude... ale muzes prejit na tezeni ETC... takze to zas tak moc neznamena. Navic do te doby si neco vytezis a budes mit moznost s tim obchodovat i ve chvili nez to bude PoS
  • Hele nech to na me jo? *3*
  • *5*
  • Čístá spekulace
  • Ja tedy asi ziju ve spatnem domeni ze Proof of Stake prave bude na grafikach neefektivni a ze to je pravdepodobne duvod proc se etherum ted tolik tezi na GK, protoze brzy to nepujde. A PoS prijde velmi brzy :) za par mesicu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit