Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    To vypadá že závodům zaslíbená platforma je prozatím XONE.
  • Hra je to otrasná, tak ako je písané v recenzii, je to nechutný grind, aút je pramálo, jedná sa prevažne o staré nezaujímavé modely a celkovo je to silne repetetívna záležitosť, graficky taktiež zaostáva. Jediným plusom a zároveň aj mínusom je veľkosť hernej mapy, čo spôsobuje, že hra pôsobí prázdne a až príliš umelo.
  • R.I.P Ubisoft *9*
    • Tento rok to dosti p0sral, ale tenhle byznys nekončí...
      • Ubisoft prostě už neumí dělat hry.Jediný co mají opravdu skvělé a co jim jde, tak je marketing. The Crew i Watch Dogs kompletně zabila fyzika aut. Připadal jsem si jako bych hrál Sleeping Dogs, tam byla fyzika aut na stejně dementní úrovni. A i když chápu, že se jedná o arkádu či v případě Watch Dogs víceméně o akci, tak celkový dojem ze hry to totálně zabil. Všechno super, ale .. až se to bude dát ovládat já budu jedině nadšený, ale to co předvádí poslední dobou je spíš k pláči. Snad se ponaučí.
      • Keyz
        Tak ale mohli by to p*srat úplně. Pak by to převzal někdo jiný a třeba by to bylo lepší.
  • Každou chvíli mě hra spadne do menu s hláškou ztraceného spojení se serverem, chyba #3_0_90. V ostatních online hrách jsem nikdy neměl problém(dlouhý roky jsem hrál Unreal a Trackmanii), tedy chybu na mé straně bych vyloučil.
    Za tři dny co Crew hraju, jsem ještě nehrál víc jak hodinu v kuse, on line závodění jsem ještě neokusil, protože mi to hra nedovolila, podpora ubisoftu prozatím mlčí, a po letmém pročtení jejich stránek podpory, můžu bejt vlastně rád že patřim mezi šťastlivce, co hru vůbec spustili.

    Vy co to hrajete, nemáte problémy s připojením ?
    • Hra se mi odpojila asi 3x pouze v den vydání. Jinak nemám na PC žádný problém.
    • Jináč zkus restartovat router, sem hledal na netu a někomu to prej pomohlo... "PREJ", žádná 100% záruka.
    • Ty to hraješ na konzoli, viď?
      • Ne, hraju na pc.
        • Tahle chyba se dost často objevuje na PS4, takže jsem předpokládal, že Xbox na tom bude stejně.
          No každopádně, když hraješ na PC, tak ti nemohu pomoct, zkus google, třeba tam najdeš odpověď.
          Já jsem ti chtěl pomoct, ale jak sám vidíš, všichni mi mou snahu poplivali (jak se říká za dobrotu na žebrotu :D). Na PC jsem se u mne s tímto nesetkal.
        • Hraju pár dnu a problém s připojenim nemám, jen občas nevidim žádný hrače ve hře což asi není můj problém.
  • Sranec na Ntou, nejlepší je, že když chcete refund, support na vás sere a ani neodpoví. Prý odpoví do dvou dnů. Už je to týden a nic...Normální smrtelník se nedovolá spravedlnosti.
  • Namiesto hodnotenia a recenzie by som napisal len jedno slovo: UBISOFT!
  • V dobe bety jsem snad i uvazoval, ze to koupim. Ale celkem dost me zklamal pocet aut.. Co se da delat, aspon usetrim.
  • Google Maps: 9/10. The Crew: 6/10. 100% souhlas.
  • 6 z 10 je málo. Dal bych 8 z 10. Mám už odehráno 35 hodin a hra mi přijde pořád zábavná. Měl jsem možnost hrát betu a tak jsem nekupoval zajíce v pytli. K dokonalosti té hře ještě dost chybí, ale takhle dobře jsem si zajezdil naposledy v TDU2. Někteří tu nadávají na grafiku. Ale při tak velkém herním světě je to slušný kompromis. A hlavně to běhá nádherně plynule. Vše mi na PC běží na FullHD a plné detaily.
    Co mě štve, jsou mise frakcí. Nedají se totiž v singlu uložit. Jel jsem misi Pamětihodnosti a nikdy na ni nezapomenu. Když jsem ji po skoro čtyřech hodinách dokončil, byl jsem dost vyřízenej. A hlavně rád, že hra nespadla. Stalo se mi to zatím 2x během hraní singlu. Hra se zasekla na loadovací obrazovce.
    Velkým překvapením pro mne byla dvojí měna a mikrotransakce. Hru jsem si koupil v Gold verzi společně s Seasonpassem a už do ní nehodlám dát ani korunu. A pokud budu chtít vlastnit všechny auta, tak brzy určitě vyjde nějaký trainer. Stejně jsem to udělal v TDU2 a pak už se projížděl jen tak pro radost. Tady je té radosti potřeba trochu pomoct nastavením volantu. V základním nastavení se to na mé G25 nedá hrát. Ale po nějaké chvilce laborování je to pohoda. I když mi přijde, že když jsem hrál na Xbox ovladači, tak to bylo jednodušší.
  • Autorovi:
    V Porsche Challenge nebyla žádná možnost jak tunit auta. Maximálně jedec+barva a Manuál/tiptronic.
    • Myslím, ze si to autor popletl s NFS Porsche unleashed, tam možnost tuningu opravdu byla. Porsche Challenge byla hra tusim pouze na PSOne a jestli si to správně pamatují, tak mela mít jeden prvek, kterej stoji za zmínku - protivníci se k vám na trati meli chovat adekvátně k tomu, jak jste se chovali vy v už odjetych závodech. Ovšem v praxi jsem to vůbec nevnímal :)
      • Tak něco takovýho tvrdila spousta her :)) Jediný co si pamatuju, tak snad bylo to, že kdyžs zatroubil, tak oni taky. Ale hlavně to šlo už hrát DUAL SHOCKem! To byla největší pecka.

        U NFS5 je tuning opravdu super. I když to mohli udělat mnohem přehlednější (u novějších aut je tuning motoru maličko nepřehledný.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit