Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám hru 3 dny a odehráno mám okolo 40 hodin. Objevenou polovinu mapy, odjetých asi 10 závodů z kampaně. Co dělám celých 40 hodin? Inu.. jen si tak jezdím. Chvílemi se zastavím a kochám se, u toho si popíjím kafe a říkám si, jestli ty Niagara Falls vypadají ve skutečnosti stejně. Tak otevřu net, kouknu na fotky, něco si přečtu a jedu zase o půl míle dál. Potom objevím Laguna Seca a jezdím 3 hodiny na této trati jen proto, abych o pár tisícin sekundy zlepšil svůj čas a tím se posunul z nepěkného 1928. místa na krásné 1914. místo. Taky jsem už několikrát jel z Chicaga do Las Vegas abych zjistil, jak ta cesta vypadá v různou denní dobu. No a když to na mě přijde, zapnu multiplayer, který mojeho Miniho na úrovni 169 hodí do duelu s autem, které má přes 1000, tak dostanu na zadek a vracím se k činnostem, které mě baví.

    Myslím, že tohle The Crew celkem vystihuje. Nečekejte od toho závodní orgie. Jestli jste petrolhead, běžte do Forzy. Jestli je pro váš "arkáda" sprosté slovo, počkejte na Project Cars. Ale jestli trávíte hodiny procházením se po google maps a v noci se vám zdá o velkých home parties, o autech s dřevěnými dveřmi a rozviklanými volanty, o zemi nekonečných možnosti (které se v poslední době zdají být velice konečné) a nebo prostě jen chcete objevit Ameriku, ale nemáte na to peníze (podobně jako já) a víte, že je nikdy mít nebudete (podobně jako já), že vás šéf v práci buzeruje když přijdete o 5 minut pozdě (podobně jako mě) a že nemáte ženu, která by vás omezovala a nadávala vám za vaše noční orgie s The Crew (podobně jako já), je to hra přesně pro vás.
  • Cenzura jede opět naplno.
    • ucho
      asi se tady zase naplno projevují trollové a provokatéři. pak to ale není cenzura, ale moderování diskuze...
  • Ja jsem asi mimon a nebo co.
    Ocekaval bych ze ve hre tohoto zanru bude hrat prim jizdni model. Pokud by byl dobry a prinasel radost z jizdy i pri hrani volantem, klidne bych odpustil mensi pocet aut i nedostatky vsech tech socialnich aspektu, ktere jsou mi sumafuk. Obrovska mapa je k cemu, kdyz pocit z jizdy nic moc? At to prekopaji, vylepsi grafiku a udelaji z toho simulator turistiky, kdyz nejsou schopni zvladnout tak zakladni a podstatnou vec. *11*
    • Subjektivní názor jsem dáváš jako by byl objektivní. Jízdní model logicky u závodní hry nehraje a nikdy hrát prim nemůže, protože potom by existoval nějaký standart, který by byl třeba považován za nejlepší (dejme tomu rFactor) a čím dál by jízdní model dané hry od tohoto standartu ubíhal, tím by to byla hroší hra. Ale to je hloupost. Jízdní model je v každé závodní hře jiný a je to čistě subjektivní věc, komu vyhovuje víc a komu mín. Já za sebe říkám, že jízdní model v The Crew je přesně podle mých představ. Víc, než cokoliv jiného, vidím The Crew jako nástupce Undergroundu 2, což byla podle mě nejlepší závodní hra ever a jízdní model je u obou her podobný
      • Pises naprosty bludy. Je jedno jake auto ridis, kazde funguje podle fyzikalnich zakonu. Mozna ty mas ve sve palici nejakou virtualni realitu jako meritko. To ja ne.
        Ja nechci po tvurcich arkad aby vytvareli simulatory. Nechci ani aby auta presne kopirovali chovani svych predloh. Ja chci aby se auto chovalo uveritelne. Tj. pokud ve vyssi rychlosti skubnu volantem, ocekaval bych ze auto zareaguje realne.
        Jak jsem psal vyse. Tento jizdni model je mozna dobry pro radoby simulator taxiku, dodavkove sluzby, rozvoz peciva atd. tobe to staci, dobry. Ja bych radsi aby prinasel radost z adrenalinove jizdy. A to bohuzel neumi. Pockam, mozna z toho modari neco vytriskaji, vyvojari mne ale sklamali.
        • "Já chci aby se auto chovalo uvěřitelně.." no a to je přesně ten problém. Já to nechci. Od toho mi na poličce leží půl roku Forza se dvěma odehranýma hodinama a od toho mám auto v garáži. Neříkám, že Tvůj názor je špatný, ale je subjektivní. Mi naopak vyhovuje, že se ta auta nechovají realisticky...

          To, že Tobě se něco (jízdní model) nepozdává, neznamená, že je to automaticky špatný..
          • Až zjistíš, že auto neslouží jen pro nákup hajzlpapíru v Tescu, ale že s ním může být při rychlé jízdě i zábava, tak tě nějaký pojebaný underground, kde stačí jen držet šipku dopředu, přestane bavit
            • Ale vždyt nikdo Tě nenutí tu hru hrát. Jestli chápu, tak se Ti líbí závodní hry, které jsou něco mezi arkádami a simulacemi. Nemusíš si tam nastavovat tlak v pneumatikách, ale zároven se auta chovají "realisticky". Takových her vyšlo poslední dobou mnoho - TDF, Grid, Horizon 2, F1.. Ale poslední fakt dobrou arkádou byl Hot Pursuit a předtím Burnout. The Crew se nesnaží být ničím jiným než nástupcem Undergroundu a to se mu daří poměrně dobře. Jestli takové hry nemáš rád, tak prostě není The Crew pro Tebe, ale neznamená to automaticky, že je to špatná hra.
            • Ale od toho prece hry jsou. Uzit si to, co si nemuzes dovolit v realu. Nevim jake ty mas moznosti, mozna jsi majitel soukrome zavodni drahy, gratuluji. Ja nic takoveho nemam a autem jezdim v realu bezpecne. Nechci nikoho ohrozovat abych si uzil adrenalinu. Prave od hry bych cekal ze mi umozni jezdit na hrane, uzivat si rizeneho smyku atd. Proste mit radost z jizdy, pokud to auto udrzim pod kontrolou, byt odmenen za to ze to umim. Pokud tobe staci pocit ze to fici kolem a akorat smerujes cumak kam potrebujes a zastavis kdy potrebujes, tak to beru, je to zase tvuj subjektivni pohled. Ja ale nerozumim proc vyvojari berou zrovna tvuj nazor za smerodatny. Vzdyt to prece jede udelat tak, ze fyzika bude verohodna a hraci tveho typu si muzou pozapinat vsechnymozne pomocniky a berlicky aby se udrzeli na silnici. Muzou byt spokojene obe kategorie.
            • Tak si jezdi rychle se svým Favoritem a nehrej hry no...
  • já bych ty komentáře zakázal.. akorát se tu hádají mimo mísu debi.-ové :) zbytečný
    • tomocz
      Já bych všechny ty internety zakázala! :D
  • repcak.petr
    za mě 8,s volantem nemá chybu a žádnou nudu jsem nepocítil ani po 6 hodinách hraní singlu *5*
  • Jak moc je to podobné Burnout Paradise co se týče stylu jízdy auta?
  • Mikrotransakce ve hře za litra? To jako vážně?
    • A co je za problém? Pevně věřím, že jsi mentálně dostatečně vyspělý, abys se rozhodl, jestli ti použití mikrotransakcí a tedy utracení dalších peněz stojí za to anebo ne...pokud nestojí, tak další peníze posílat Ubisoftům nemusíš a můžeš pokračovat vesele ve hraní...
    • Celý postup aj autá dokúpiš za herné peniaze, ktoré získaš za jazdenie, nepotrebuješ dodatočne minúť ani korunu V hre je veľa možností ako peniaze získať či už jazdením závodov, fun disciplín alebo len za jazdu v protismere, predbehnutie auta a pod. Aspoň budeš mať pocit že si to zaslúžil nie že si kúpiš hneď všetko na začiatku bez pohnutia prstom *1*
      • To je jako by v RPG nadával, že nemůže mít nejlepší brnění hned od začátku..
        • pokud nemusis kvuli kazdy blbince grindovat hodiny a hodiny...
          • Ale to od nás The Crew nechce .) Celou karieru můžeš projet s jedním autem a na konci si to LaFerrari můžeš dovolit...
    • bez si poplakat ke konzolistum, co tu vychvalovali podobny praktiky v gran turismo a ve forze motorsport, prej je to uplne normalni, podporovat svoje oblibeny vyvojare plnyma hrstma... *6*
  • Ještě než jsem otevřel recenzi, jsem si zrekapituloval co se říká o této hře a co padlo v FC a tipl jsem si že to tady dají za 6, protože je to zde takové univerzální číslo na vše co není dobré, jako kdyby stupnice začínala od 5tky:D Bych tu mohl dělat recenze na Games. I ty hrubky oobčas v textu udělam. Sakra když nad tím tak uvažuji, jsem nejlepší uchazeč:D
    • jestli dovedeš napsat "od 5tky", neměl bys dělat jen recenzenta, ale rovnou ředitele Ústavu pro jazyk český *1*
    • Mart9
      Začni se čtenářskými, ať vidíme, jak na tom seš.
  • jindra.veliky
    cela MP stranka je mi ukradena, takze se mam na co tesit *5* betu jsem si uzil a do plny verze pujdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit