Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdroj byl spolužák ze základky, ale většinou to v archivech bylo, doteď si pamatuju rozbalovací větu k ARJ, což je s podivem, vzhledem k tomu že si skoro nepamatuju co jsem měl včera k obědu *1*
  • MikeR
    Nojo, tak stávalo se, ale na disketách to zas nebyla taková trága, pokud to nebyl rozdělenej archiv. Většinou se kopírovaly soubory normálně a chyba se dala vyřešit rychle, neb tvůj zdroj často nebydlel dál než deset minut pěšky. Jó s kazetama, to byl vopruz celý to nahrávat znova. *1*
  • ten pocit, když si kopíroval hru z 20 disket a ta předposlední byla špatně nahraná *1*
  • MikeR
    Tak do éry disket mě hra nevrátila rozhodně, neboť by těch disket potřebovala zhruba 42 (už tříapůlkovejch HD, jinak by to byl ještě větší masakr). Tehdy by se přesně takováhle hra vešla na jednu jedinou a s ní dost možná ještě nějaká další hra. Chápu, že většinu z toho asi bude zabírat hudba, ale to už se autor taky mohl vydat cestou MIDI, když už chtěl retro se vším všudy a možná by se do velikosti deseti disket dostal. *1*

    Jinak ale docela pěkný, na freewarovku určitě, to nelze mít nějaký zvláštní nároky - ani vyčítat těch proklamovaných čtyřicet minut, jakkoliv i skákačky z tý doby mohly dát zabrat klidně týdny. Možná to i dohraju. *5*
  • No hlavně by mohli vydat něco na PS Vitu. Takové hry se na to hodí, když už umírá a mě se tam zabydleli pavouci akorát s takovou.
  • Připomnělo mi to výborný Volgarr the Viking. Kdo nezná, tak doporučuji mrknout.
    http://www.gog.com/game/volgarr_the_viking
  • přesně, navíc existuje tolik jiných žánrů, než jen 2D skákačka nebo nějaká adventura, proč neudělaj novou verzi třeba Summer a Winter games nebo nějakejch závodů, sporty jsou asi málo hipster art co? *7*
  • Jarmil: "hele Karle, udelame nejakou suprovou hru podle sveho nametu." Karel: "Ok, ale chce to neco, co uz tady dlouho nebylo." Oba se na sebe dlouze podivaji a soucasne zvolaji: "Pixel art!!!"

    Osobne chapu, ze pixel art ma sve priznivce, ale v posledni dobe je tech pixel artovych her jak vsi na zvlastni skole plne cikanu. To je retro opravdu spjate jen s pixel artem? Proc ti borci neudelaji napr nejakou retro strilecku na build enginu (Duke 3D) nebo IdTech 2 (Q1, Q2), nebo nejakou retro zavodni hru, preci pokud nejde jen o grafiku, tak i tyto hry by mohly byt zajimave. I kdyz pravda, do techto her by se musely delat levely s tretim rozmerem, popr. modely objektu ve hre a to je uz krapet tezsi, popr. to vyzaduje vyssi kreativitu ze....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit