Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • U prvního dílu jsem strávil tisíce hodin zejména v PVP Dark Zone. U této dvojky jsem nevydržel ani 300 hodin. Vůbec mě hra nevtáhla do děje, prostě mě nebavila. Za mě je první díl skvost a druhý zlost!! Ať si ty jejich vymoženosti strčej někam, já chci atmosféru a příběh i hratelnost jako u jedničky postačí.... 

 • ChyrenCZ

  Chvíli jsem otálel, s koupí. Ale jsem docela nadšený. Mám i jedničku a dvojka je zase o kus dál. Není pravda, že jednička měla málo obsahu. Ani náhodou. Povrch, podzemí, DZ-ka + datadisky tomu daly hodně. Ale dvojka je level up. O tom žádná. Ze začátku jsem měl docela dojem, že to je osekaný až na kost. Že to je něco šíleně těžkýho, zdlouhavého, nedosažitelného a dokonce i odfláknutého. Ale po cca. 116 hodinách si mlaskám jako sele u kondenzovanýho mlíka! Toho lootu je tam opravdu hodně a hig/end zlatýho gearu taky dost na můj vkus oproti jedničce. Co mne fascinuje je práce se zvukem - nejednou se mi stalo, že k enemákům v misi přidal větší počet partiček, které zaregistrovaly boj. A tak se z celkem "jednoduché" mise stalo peklo. I sólo to není snadné. Hezky se člověk zapotí, když sundavá tanka a jeho přisluhovače s drony a robodogy (tady si DARPA dělá slušnou reklamu) a najednou vidíte, že zatímco si Hyeny vyřizovaly s někým účty, agent Divize jim všem najednou sjednal bleskové vzájemné spojenectví. Skvělé je, že vás může zvednout i AI. Zavoláním o pomoc. A když si jeden přivolá spoluhráče, může se rozpoutat bitva epických rozměrů na hodně dlouhou dobu. I stalo se mi nejednou, že jsem po hodině intenzívní akce jen chvíli seděl a rozdejchával události předešlé. Bravo! Těším se na trojku!

 • Jack1947

  Hmm snad je tam nějaký matchmaking ( mám pocit že bejt měl)

 • Kdyby nekdo chtel jet raid apod., pridejte si mne na Uplay - kodijack81_cz. (Je nas vic...)

 • Jack1947

  Herní doba i se všema nepovinejma úkolama blbostma okolo 49hodin ! a Endgame dalších 20? no neberte to, a to jsem většinu misí dojel sám, jen jednu nebo dvě ( jednu omylem)

  Baví mě to ale je to cellkem vysilující, ale zase je pocit z dobře odvedené práce po dopaření obtížné mise které mají i skoro hodinu... I když je pravda že ten loot z bosů co se týče zbraní nestojí za řeč, ze začátku má fůru zeleného harampádí ( předtím bez barvého) potom fialov=ého a ted žluté tedy elitní, jinak se nehraje konflikt. To mě trochu mrzí byt ai Matchmaking bude hrozný.

 • Jack1947

  Mrzí mě trochu že je tam větší důraz na grind kdy v podstatě po pár misích se musí plnit ty nepovinné abych se nalevelil a pak měl větší Level atp.. co bych ubral zbraně na každém rohu a ty batohy, tašky to je psycho. Nevím s kterou zbraní střílet když ještě za levelování mám taky jednu zbran :D

  Jinak mě to baví a doufám že DLC budou příběhová ale občas mi ten enormní spawn protivníků ( hlavně u bossů je to nářez) ale dost si vyhrvám s modfifikacemi zbraní a těmi udělátky které se trochu rozrostli. temnou zonu jsem ještě zatím nenavštívil nechávám na jindy.

  Venku se mi zachvilku zaplní ramka, takže se to docela drsně začne sekat ( skoro první hra kde to chce snad minimálně těch 16gb nebo kolik!) Dám i to PVP později jedničku jsem prakticky celou dohrál i s nepovinýma úkolama a vybral všechno peroto mě mrzelo že jsem čekal příbwhové dlc a nakonec to nechali utlé a tady to tolik asi nnavazuje i když uvidíme zatím asi 35% ze hry.

  To dynamické střídání počasí a dne v noci je taky kruté grafika je zase o chlup lepší a co se týče efektů.

 • Jack1947

  Hustá je ta náročnost dal jsem si Benchmark - Vytížení GPU: 92% to mě docela překvapilo!

 • Jack1947

  No tak omliuva to je jen pro instalaci jinak to má tradičních 46gb to není tak hrozné, jde spíše o to že ta hra toho na hráče hází ze začátku docela dost.

  No prostě to nerad řikám ale je tam větší grind než byl v jedničce, neřikám že mě postranní mise nebaví ale rád bych si dal nejdříve příběh :D , jenže ouha další mise sou v oblastech kde ještě nemůžu páč mě zabijí cestou na jednu ránu. Jinak se mi to líbí prostě lepší vvětší Division1. To co jsem očekával jsem dostal účel splnilo holt to budu hrát déle ale nevadí( skoro se mi chce odinstalovat původní Division nevím proč bych se vracel lol)

 • Jack1947

  Heh neodolal jsem a musel pořídit, páč první díl jsem měl taky kolem +- vydání. Co je pecka že Day one patch chce 46gb !! Tak doufám, že ta instalace na SSD bude stát za to.

 • Jack1947

  jen tím že to je ve slunném Washingtonu.

 • Je to takove barevnejsi. 

 • Veskoslav

  Veselejší? Ty jo, nový výraz pro veselejší:-D zrovna procházím kolem "střelnice", kdy si z civilistů udělali terče. A to nemluvím, že když prší, je to depresivní až moc:)

 • Jack1947

  Jo to si byl ty aha, tak je jasné že když napíšeš docela blábol tak odpověd bude následovat stejná a ne opravdu se nezastavám takového systému natož pak Ubisoftu jen hráči so ufufrlaný jiné je když nedmáš šanci dostat něco lepšího než stejnou flintu po deseti kusech Common značky to trochu naštve, nicméně stále je to o grindu a ne opravdu není zábavné mít silnější zbran než AI proč bych to hrál ? dávát každého moba na jednu ráno to jako vážně. neurážej se o tom že neumíš rozlišit  psané slovo od nepsaného 😉


  Bud rád že tu nejsou už mínusy to by sis solidně vyžral ale podle mšě to až tak nevadí kritika a lepší může být i v reakcích😎

  Jo a než se zeptáš, docela se bavím.

 • 🙂
 • Jen bych jeste doplnil, ze je komplet prekopany system modifikaci zbrani, kdy jednotlive modifikace na zbrane nenachazite na mape, ale odemykate pri vylepsovani postavy. V jednicce, kdyz jste nasli modifikaci, tak jste ji mihli mit naistalovanou jen na jedne zbrani. Ve dvojce, kdyz modifikaci odemknete, tak ji muzete mit ba vice zbranich soucasne. Jinak ale se mi vic libil ten zimni New York, byl takovy spravne depresivni. Dvojka je uz takova veselejsi a moc mi nesedi, ale treba se to casem zmeni. 

 • Hrál jsem jedničku, bavila mě a tak jsem koupil i dvojku. Proti betě mi nepřátelé příjdou méně tuzí (zatím), jen bossové někdy dají zabrat. Po cca 10h pohodového hraní jsem na levelu 10 (není moc čas, práce, rodina atd.) a zatím max. spokojenost. Pěkná mapa, grafika, hafo misi a schopností, pomalu a jistě vylepšuju maníka (vlastně "agenta") a jeho zbraně a skilly, postupuju mapou a nechvátám. za mě se to nedá hrát třeba 4h v kuse, je to pak už stereotyp, ale na můj styl hraní hodinku dvě denně mi to vyhovuje. není to ani moc lehký, ani noc těžký, hezká grafika, co chtít víc, věřím že u toho pár set hodin postupně strávim...

  Musím pochválit i umělou inteligenci, několikrát se mi stalo, že mě enemáci obklíčili, nebo na mě šli nečekaně třeba 2-3 zezadu a zbytek se přestřeloval čelně, takže i Ai super. Jen toho lootu je nějak moc, pomalu co 10m leží truhla/batoh, ale no neber to:D

  Za mě pěkný pokračování. • Knifer

  Mě by se líbil nějaký systém na morálku ty cetky by šlo smysluplně použít

 • Ghost47

  Hyena s obuškem se chová realisticky jako zfetovanej magor... vždyť se tím jejich zeleným svinstvem sjede i těsně před útokem 😉 A kamikaze za Outcasts... no ten kdo si vezme na sebe vestičku s C4, ten asi taky při smyslech nebude...

 • twicer

  FEAR měl fakt super AI, ale do koridorů a budov.. v širším koridoru co nabízí division 2 by to  začalo hodně pokulhávat..

 • Stejně pitomě ses mě na to ptal už v dojmech z bety, takže podruhé ti to vysvětlovat nebudu.  O legendárních zbraních nepadlo ani slovo. Nemůžu za to že ti dělá potíž pochopení psaného slova.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit