Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Mám koupené oba tituly a můžu ti říct, že Anthem si o herní náplni může leda tak nechat zdát. Grafika je nádherná u obou, byť Division jasně vede v detailech. A takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Loadingy, interface, inventář, zbraně atd. Ve všem Division vede o dva parníky.

  • Jack1947

    To je klasické nebo by sis představoval LOOT že ty hned hodí nějakou legendárku a ty to projdeš s prstem v nose/puse? heh tohle by ani mě nebavilo.

  • Hidden

    Ty cetky se daji prodat nebo obcas u patrol vymenit za nejaky material nebo tak. Celkem blbinka, ale proc ne. Snad treba casem bude mit i nejake jine vyuziti, treba v projektech, neskodilo by to trochu rozvest... :)

  • Veskoslav

    Takže jsi akorát hrál Betu a nikoliv plnou hru, chápu správně? Mimochodem pokud si stěžuješ na lootshooter hru, tak nevím, co v ní děláš. A pokud porovnám loot v Anthemu a tady, tak je to naprosto, ale naprosto o něčem jiném. Od systému zbraní, úrovní, skillů či typů. K tomu X aktivních schopností, kde mají další podtřídy. Navíc Division vypadá mnohem lépe než Anthem, který prostě je jenom vylepšený poslední Mass Effect. A k tomu se dá připočíst i pro lidi cizího jazyka neznalé kompletní přeložení do češtiny. Což je jedna z věcí za kterou Ubi pravidelně podpořím koupí hry.

  • Grifus

    Rozhodně se musí Ubisoft pochválit že se snažili uspokojit komunitu a udělat spoustu věcí co hráči navrhovali.

    Velký palec nahoru za živoucí svět. Oproti jedničce je plný sebemenších detailů, fauny, flóry a objevujících se událostí (které se ale samozřejmě začnou po pár hodinách tak nějak stereotypně opakovat). Hrozně fajn nápad je zavolat si agenta (jiného hráče) "o pomoc", blbý je že mě volají třeba z druhého konce mapy kam jít nechci.

    Fajn je systém pasivních skillů kdy se body dají získat hledáním truhly, levelovaním a plněním misí. Škoda že mě jich připadne celkem málo aby se dala udělat vyloženě v něčem extra specializace. Základní skilly jsou hezky různorodý ikdyž už se ukazuje že většina je pro mě k ničemu (možná v klanové fázi budou mít využití). To samý systém "osad" kde se dají zabrat a dodáním zdrojů posílit je dobrý, ale nedotáhnutý do konce.

    Na jednu stranu je taky super jak se pernamentně obnovuje loot v bednách / batozích / kufrech, na druhou to je takový vlastně úplně neskutečně moc divný. Asi sem ještě ve hře nepostoupil tolik abych pochopil k čemu mi jsou "zápalky, malý diamant, náramek, medvídek" a podobný sereptičky. Ale je fajn že sehnat lepší vybavení je trošku těžší, pak je vážně radost po patnácti hodinách mít dvě fialový.

    Systém klanu mám ošahaný zatím trochu, to samý dark zonu. Rozhodně to není dokonalý ale je to posun. Jsem zvědavej na klanové bossi a další aktivity a jak bude vypadat slibovaný end game kterej rozhodne o bytí a nebytí celé hry.

    Za mě sto pro koupi doporučuju, hru si užijete sólo ale v partě o to víc. Celkově je vidět posun dopředu, snaha vyslyšet komunitu. Ale pořád je co zlepšovat a hlavně ty nový nápady vylepšovat. Tak nebo tak, čekal sem prů*er a jsem mile překvapenej. Hlavně jsem nenarazil na mraky bugů jako v prvním dílu, maximálně co se mi stalo že občas nejde přejít hromada bordelu.



  • Ve světle 4/10 Anthem je hodnocení The Divison přepálené. Obě hry sem měl možnost zkusit a že by s toho Ubisoft vyšel dvakrát lépe nemůže být ani řeč. Příběhově jsou průšvih obě, stejně tak mají obě hafo generické a repetetivní náplně. The Division se sice chlubí masivním end game obsahem ale představa dělaní toho samého jen proti novým protivníkům kteří se příhodně a zcela neoriginálně zjeví mi nepřijde dvakrát oslńující. PVP mě nezajímá a i když Massive nelze upřít že se z jedničky v mnohém poučili vidím to max. na sedmičku.

    Co se týče AI vynášené do nebes, "Hyena" s obuškem v ruce ženoucí se na mě půl bloku čelním útokem inteligencí rozhodně neoplývá, stejně tak bossové kteří i poté co je "odstrojíte" ze zbroje nijak nemění své chování. AI často staví účel pro který byla stvořena nad pud sebezáchovy a soudnosti.  Co nemá v ruce střelnou zbrań je blbé jako šumící trává a otravné jako hmyz a v normální střílečce by nepřežilo ani pět vteřit.  Jen zde vás dva zásahy obuškem stojí život. Nepřátelé prostě jen těží s toho že se každému jednotlivci musíte věnovat násobně déle. Jinde by jste místnost vyčistili za třicet vteřin, tady musíte provádět tanečky jako ve StarDance, bohužel při sólo hraní je to nejmarkantnější. 

    Způsob jakým hra generuje loot považuji za vyloženě demotivující, nevěřím že se to proti betě zásadně změnilo, tam to bylo vyloženě k na.rání. Mraky nepotřebného harampádí na jeden, dva kousky které seděli mému hernímu stylu a o které sem stál. Koncept prolézání každého kumbálu abych našel o fous lepší gear nebo zbraň kterou za deset minut vyměním za tu samou jen s o fous lepšími statistikami považuji za ztrátu času.

    Až do D.C. přijede Ghost Recon tak si rád stoupnu do frotny.

  • Jack1947

    8/10 chválím za spravedlivé hodnocení🙂Tak nějak jsem to čekal.

  • Na tuhle hru sedi ciselne hodnoceni 8 naprosto presne.

  • Veskoslav

    Zatím se dost bavím. Systém AI podle mě taktéž docela "dospěl". Ano není to třeba jako ve Fear či živý hráč, ale není to už takové, že by NPC na Vás bezmyšlenkovitě nabíhaly. Občas se mi stalo, že mě dostaly do křížové palby, aniž bych se o tom snažil.


    Hra jako taková vypadá fakt krásně. Největší výhodu vidím zejména v rozlišném prostředí. U 1. dílu byl nádherný exteriér, ale nepřátelé a interiér budov byl naprosto nudný. 


    Přikládám galerii pro obrázek.


    Celkově je pro mě hra příjemných překvapením. Po dlouhé době hra, která mi běží dobře (3krát pád hry za 13 hodin hraní), loot funguje, mise fungují, úkoly na mapě fungují. Jak píše Honza, hezká 8 hra prozatím:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit