Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DekkerDave
    Všechny bankovky jsou špatný, proto je dejte hezky Ubisoftu, on se o ně postará. A ještě vám dá za odměnu nějaký to DLC.
    • No neee.. Cílem firmy je tvořit zisk!!! Člověk se každý den dozví něco nového. Úplně nej by bylo, aby hry s milionovym rozpočtem rozdávali zdarma ne???? Bože, tyhle výkřiky do tmy od výmrdů jako ty, mě dokáží pobavit
      • ChallengerCZ
        Nic jiného než s tebou souhlasit nemůžu. Tyhle uplakánci jsou k smíchu
      • Grand
        Úplně nej by bylo, kdyby většina her s milionovým rozpočtem nebyla jen pro děti a slabomyslné.
        • A pro koho by měly být? Samozřejmě, že hry s milionovým rozpočtem budou cílit na masový trh - nebudou cílit na úzkou skupinu hardcore hráčů, která je oproti casual hráčům těžce v minoritě. Na tohle v posledních 10 letech dojely letecký simulátory.
        • kennyB
          Takže žádnou hru s větším rozpočtem nehraješ???
          • Grand
            Jasne jsem napsal "vetsina". Z toho plyne, ze tu je i mensina ...
    • Skoro souhlasim, ale misto slova "da" bych tam dal "proda".
  • Bankovky svět už zničily, akorát namísto bakterií jsou plné kokainu (alespoň dle chemických analýz). *4*
  • co to je za blbost to maji jako ty bankovky na sobe sledovaci zarizeni nebo co :D
  • Tahle hra mi těžce nesedí, vypadá to jako klon Destiny s XCOM: Declassified a bude se hrát naprosto stejně, kde hlavním tahákem bude grind lepšího vybavení.
    • a to me zatim tezce sedi...snad to zvladnou :)
  • kennyB
    Už chápu pana Monka, že si pere i bankovky *15*
    • Chce to Australske plastove, tam neni ziaden problem :)
  • Toto je pouze tvůj subjektivní názor. Někdo si může myslet, že hry, které baví tebe jsou pro slabomyslné, jak ty říkáš. Možná tě to překvapí, ale tvůj subjektivní názor není jakýmsi univerzálním měřítkem kvality her, se kterým se každý musí stotožnit.
  • No já tam dal všechny co doma mám (jen tak pro zajímavost) a jedna byla až z portugalska, takže mi trochu zamrazilo a šel jsem si umejt ruce :D (score přes 27k)
  • úplne iná hra akú prezentovali na začiatku, jak graficky tak systémovo, klasický ubisoft, ruky preč. osekaná katastrofa
  • Snad hru nepokazi ale casu dost tak se uvidi. Ted se soustredme na 15ledna
    • Čo je 15?
      • výplata
        • Ta byla vcera :p dragons dogma
  • Nemusíte mít u sebe nějakou bankovku, stačí zadat cokoliv z hlavy.... první je vzdy písmeno a potom 4 čísla...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit