Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento krok jsem předvídal před více jak dvěma lety. Dokonce jsem to i psal na několik for včetně tohoto, myslím. Byl jsem tehdy označen za blázna s tím, že TES prostě jako MMO udělat nejde, že je to klasická SP hra atd. *4*

    Každopádně si přeji TES MMO už dlouho. SP je dobrý, ale mně už nestačí. Chci i interakci s ostatními hráči.
  • a já měla za to že mmo tak nesnáší a proto ani nebyl mulťák oO jako teda.. nemám z toho dobrý pocit
    • Proč? Je jasný, že TES SP stále budou vycházet. Ještě teda nejméně jeden díl vyjde. A MMO je v podstatě docela logickým pokračováním série. Vždyť svět TES je pro MMO jako stvořený!
      • Neříkám že není a neříkám že nebudou vycházet další :D jen říkám že Howard se nechal slyšet že multiplayer nebude ani nic podobnýho protože to nesnášej a kdesi cosi a teď tohle.. jen prostě se mi nelíbí jak rychle mění svá slova. ALE! nemám nic proti tomu že by bylo vytvořený MMO ze světa TES, právě naopak, sákryš já vždy hrozně chtěla si zahrát s kámošema TES! :D a kdo ví třeba to bude konečně MMO který bude za něco stát! jen doufat že se to nepos*ere.. ale rozhodně neodsoudím něco když o tom nejsou ani žádné informace.
        • kdo ví, co vlastně říkal a jak to myslel... a mimochodem, snad každý někdy mění názor - no ne?
        • MrSanta
          Mno, technicky vzato odmítal multiplayer v klasických TES hrách. MMO je něco jiného. Osobně uvidím, jak to bude vypadat a možná i zahraju, přece jen moc možností jak si zařádit jako pořádně hnusný ork není.
          Jsem rád, že to MMO se bude odehrávat hodně před obdobím, které pokrývají single TES hry a nebude tak mít vliv na příběh budoucích pokračování.
  • Uz jsou taky nakazeny z MMO, toho jsem se obaval. Melo by se hlasovat o nenazrance roku a ne hry roku
  • zaslouží zaklinač 2 ale to je vyjímka ostatní max 9 nebo jeste tak shogun 2 ze strategii 10 jsou ale je jich jako safranu
  • No spasu sveta uz mozu priniest len husiti (ci ako sa to ma volat) pana Vavru.Ja som proste nesmierne zvedavy ako sa jeho hnidopistvo podpise pod tento projekt
  • Jako proč ne, klidně bych to i zkusil a mohlo by to být i dobré, ale tak stejnak čekám na W40k online...
  • Bože, proč musí všichni z parádních sérií delat trapný MMO...
    • V čem jsou MMO trapné? chci přesně v bodech nejméně 5 argumentů. A vynechat argument typu, že jsou na serverech samé děti či blbci. *1*
    • nehraj mmo, ale single verzi série, každý má tu volbu, nenech si kazit sérii tím, že budeš hrát něco co se ti nelíbí, máš volbu, jsi rozumný člověk

      mmo ze star wars vyšlo a celá série je zničená :/
      vyšlo wow a warcraft je zničenej :/

      oni ty původní hry předělali? ne jsou stejné, tak si je hraj, uvidíš že jsou pořád skvělé!

      nepochybuji že vyjde warcraft 4 strategie každému se bude líbit
      nepochybuji že vyjde spousta star wars her co nebudou mmo.. nemyslím že série jsou zničené :) je to o volbě....
    • MMO je budoucnost videoher
      • Danny_TheSavior_Vavra
        Pak doufám, že se III. světová velmi rychle blíží...
        • USA už varovala Irán, že na ně vletí takže je tu co nevidět
          • Vavra napiše 100 duvodu proč nenapadnout irán *4* *4*
            • Pričom je objektívnou a všeobecnou pravdou, že Irán treba napadnúť a zrovnať so zemou, však?
  • Ringwraith
    Nechci chytračit, ale Danny_TheSavior_Vavra Dan Vávra nebude...




    Jestli je.... http://tinyurl.com/6a2cpa9
    • MrSanta
      http://static.fjcdn.com/comments/You+don+t+say+_975d86151d9051b3ec9d9d20276dbd0c.jpg
    • TAK TAK lugale v iranu nejsou zachody





      je to na lugaluv prispevek
    • Pevně doufám že to není on...
    • Hairy_Ass
      Nezbývá než doufat, protože takhle bagatelizovat celou sérii, jako to předvedl níže v tom komentáři, tak bych k němu musel ztratit poslední špetku respektu a označit ho jen za dalšího z dlouhé řady haterů. Tím se nezastávám LOBOCOP, což je pro mě obdobný případ vyvolávače flamu, ale u pana Vávry bych čekal trochu víc... *9*
      • Danny_TheSavior_Vavra
        Pouze jsem civilizovaným způsobem vyslovil svůj názor. Pokud to považovat za flame, tak leda z důvodu nedostatku nadhledu jiných uživatelům, kteří se nedokáží smířit s tím, že hrají sterilní hry jak přes kopírák určené pro amíky a jejich soudruhy. Prostě nemají úroveň a neumí si to přiznat. *5*
        • Hairy_Ass
          Já si tedy pod: "Vlastně ne, je to s*ačka nejvyššího kalibru, stejně jako ME, AC a SW:TOR. Ámen." názor vyslovený civilizovaným způsobem nepředstavuji, ale budiž. A snahou o snižování úrovně těch, kdo s vámi možná nesouhlasí, to nezakamuflujete. Kvituju, že dokážete na hlas říkat, co si myslíte, ale to je tak všechno. Hezký den. *3*
          • Cahir
            Ale prosím tě, tohle určitě není Vávra.
            • Hairy_Ass
              Jak jsem už psal, v to doufám. *3* *3*
  • Milý Dane, ty se radši k tématům the elder scrolls, bethesda, skyrim, smrk, syntetické hučení v kládě (teda v dungeonech) atd. radši nevyjadřuj nebo budes zase za debila. Navíc ti může prasknout žilka a z Mafie 3 nebude nic.....i když mě by to bylo úplně jedno, protože po tom co jsem hodinku zkoušel tu smradlavou dvojku je to u mě mrtvá hra. *16*

    p.s. a vystačim si s jednim flame smajlíkem
    • Danny_TheSavior_Vavra
      *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*

      Děkuji za doporučení. Musím však přesto konstatovat, že je Skyrim zfušovaná hra... Vlastně ne, je to s*ačka nejvyššího kalibru, stejně jako ME, AC a SW:TOR. Ámen.

      *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
      • Bože proč tu krmíte toho trola?
      • Hairy_Ass
        Tím myslíte ME a AC série jako celek?
        • Danny_TheSavior_Vavra
          Samozřejmě.
          • Hairy_Ass
            Aha, tak to potom jo...*7* To je jen krok před stádiem, kdy se před universálním pojmem "s*ačka nejvyššího kalibru" neschová žádná hra.
      • Nejni zač....já jenom že než se do nečeho začnes s*át, tak si zameť před svym prahem. Tím samozřejmě myslim zfušovanou mafii 2 - rychlokvašku, na kterou navíc většina lidí v době její největší "slávy" nadávala. Jen tak příkladem (reakce lidí přímo z tvýho webu:

        - mafia je zklamani roku s lzivejma interview tvurcu i vydavatele hry.... to by samo o sobe melo stacit k reklamaci.Neveril jsem ze tohle kdy vypustim z huby ale dejove nesaha gta 4 ani po prdel.Coz je teda jen tim ze je chaoticka a slepena jak puzzle... 2K Czech - Illusion Softworks u me skoncili a nezachrani to ani vyborna M1... od nich si nekoupim nic, natoz nejakej blbej klic k odemknuti nejaky kraviny, kterou si stejne stahnu... 8let na takovej debakl, meli by celej tym vyhazet

        -:( Opravdu po tom co se zjistilo, kolik ve finalni hre melo byt misi... a 3 konce... v tom co nam prodali nebyl konec v podstate ani jeden.Kratke, oskubane, bez volne jizdy ktera, jak se zjistilo ve hre je obsazena, ale zamknuta... drzeni vsech zbrani u sebe na raz... od brokovnice po x typu kulometu... to je smesne... finalni produkt je kdyz pominu hezkou grafiku totalne oklesteny a zmrseny... treti dil bych si uz nekoupil.Uprime lituju ze jsem za to vyhodil penize a radeji to nestahl... ale za to urcite Dan nemuze, tohle by snad nikdy nevypustil ven

        a tak dále a tak dále. *11*
        • Danny_TheSavior_Vavra
          *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*

          Nerozumím tomu, co má Vaše zklamání ze směřování série Mafia společného s tím, že je Skyrim zfušovaná hra. Není to přece žádná intelektuální záležitost, takže když ta hra vypadá jako že je zfušovaná, tak je prostě zfušovaná...

          *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
          • Až udělš lepší serii jak AC a ME nebo Elders Scroll (a prodáš toho minimálně stejně) tak tu dělej trolling do té doby můžes jen šoupat nohama... (Ta hra asi nemá všude bez důvodu 10/10 nebo 9/10 MAJ GAT !!)
            • Danny_TheSavior_Vavra
              Podplacené nebo ovlivněné, ano... Dnes si žádná hra desítku prostě nezaslouží.
            • V tom případě ME má koupený recenze taktéž ? Tady mělataky hra 10/10 a 9/10 jednička.. (Vlastně ty tvrdíš že i váš web je podpalcenej? nebo "ovcovitej"? to není moc kolegyální ...)

              "Nebo vlastně každá hra co má 10/10 má podpacené magazíny už chápu."
            • Danny_TheSavior_Vavra
              Samozřejmě, že to není bez důvodu - Je to totiž vše podplaceno a ovlivněno... Zkrátka je to TES, takže si zaplatili pár herních plátků a zbytek se s desítkama přidal samovolně, aby nepřišel o čtenáře.
          • *7* to je jednoduchý Dane, skyrim má koule a zaslouženě od většiny magazínů dostala 10/10. To neni žádná konspirace, to je o tom, že ta hra je prostě zábavná, a když tě ta hra baví, tak se na detaily typu klenba neni vlastně z fyzikálního hlediska klenba, můžes vy*rat.

            mafie 2 je zfušovaná v tom, že lidi se na to těšili jak malí a nakonec to má jenom celkem pěknou grafiku, smrk vypadá jako smrk, i hajzlíky tam jsou, ale herně je o h*vně a to je podstaný. Vždyt tam jenom můžu jezdit jak k*kot za šipkou a hrát to jak úchylnej film, kterej navíc ani neni originální...

            *12*
            • Danny_TheSavior_Vavra
              Od vývoje hry Mafia 2 jsem se distancoval dlouhou dobu před jejím vydáním.

              Skyrim je dobrou hrou možná pro dnešní sterilní konzumenty, kterým již pojem "kvalita" zhola nic neříká. Zbaštili jste to i s navijákem, takže se teď Howard někde opaluje zavalený chechtákama a chystá ultra-mega-epik MMORPG, proti kterému bude SW: Galaxies dotaženým počinem bez jakýchkoliv bugů. *5*
        • jj MAFIA II je zfušovaná hra! a udělat z vyřízlého obsahu DLC je k pláči.... *16*
      • Ataker
        :D to se ti fakt podařilo
  • Ataker
    mně by stačila například nějaká kooperace osmi hráčů rozdělné questy na samostatně splnitelné pro lidi co by chtěli plnit questy sami, ale potřebovali by mít pocit, že v tom světě nefungují jen oni a potom questy pro kooperační režim a to už asi každý ví co a jak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit