Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    asi takhle.. do TES bych přívítal maximálně nějáký coop ve 2 až 4 hráčích, ale nic takového jako MMO bože.. jako by toho nebyl trh plný.. prosim nezničte další serii tim, že přejde na MMO :(
    • Ataker
      přesně tohle jsem si myslel i já...
  • Ringwraith
    Bethesda dělat MMO?

    To zní jako recept na bugovou katastrofu. A MMO fanoušci neopraví.
    • Zásah.

      Aj keď ten "open world" si to pýta, lebo osamote sa tam človek naozaj cíti ako v turistickom simulátore.
  • Danny_TheSavior_Vavra
    To si snad děláte zádel, ne? Zas to bude mít dvanáctku, já se na to vyprdnu... *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Asi jsem udělal dobře (nebo chybu, jak se to veme... ;-)), že jsem začal s EvE online. Všechna ostatní "MMOčka" co jsem po (souběžně s) EVE zkoušel, mě oproti ní přišla hrozně jednoduchá a v podstatě stejná. Poslední SWTOR mě vyloženě zklamal :( Nevím s čím by musel přijít ES aby tento pohled u mě změnil, budu tedy doufat ;-)
    BTW: Nedávno jsem znovu rozehrál Red Dead Redemption, a říkal jsem si že podobnou hru z divokýho západu v MMO podobě bych si rád zahrál..., nechce se toho nějaký studio chytit? :)
  • Odulin
    Nene kua tohle si fakt nepřeju.
  • určitě FAKE
    • http://www.destructoid.com/bethesda-not-interested-in-elder-scrolls-mmo-210360.phtml

      http://funside.cz/idiot.swf
  • Jak uz me mmo hry moc nebavi, tak Elder Scrolls mmo bych si docela zahral. Museli by si na tom dat ale opravdu zalezet a hlavne nedelat kopii wow. Grafiku udelat "realistickou" jako ve Skyrimu, zadne omalovanky, zajimavy a vyspely pribeh, ponechat 1st person pohled, zaridit, aby mel hrac pocit, ze skutecne neco ve svete ovlivnuje a ne ze za 5 minut po krutych bojich v kobce a po zniceni bosse bude onen boss zase vesele na svem miste. No uvidime, jsem celkem skepticky a asi bych byl radeji, kdyby Bethesda sve zdroje zamerila na dalsi dil ES treba s dobre udelanym coop multiplayerem pro 2-8 hracu, ale jak rikam - pokud tedy opravdu udelaji mmo, tak si ho jako skalni fanousek ES nejspis zahraju. Jestli to ale bude dalsi standartni mmo, tak to nebude dobre.
    • Určitě se mají kde inspirovat: GW2. Jinak naprostý souhlas, jako bych ten příspěvek psal sám.
    • Pochybuju, že se něco z toho splní - optimalizace enginu je tragická, takže na realistickou grafiku bych to neviděl a co se týče ovlivnění herního světa, tam to stojí za pendrek už v singlu.
  • owny
    Zatím jsem všechny MMO hry ignoroval a u tohoto to nebude jiné. *6*
    • A dobre robíš.
  • Dalsi MMO titul? To je presne to,co herni scena nepotrebuje...
    • Omyl. WOW stále drží spoustu hráčů. Tyhle hráče je potřeba přetáhnout jinam. Je poněkud podivné hrát tolik let tu samou hru, která dle mnohých slov co do kvality výrazně upadá. Nové a lepší MMO je opravdu třeba. První kandidátem je GW2, které ovšem díky pokémonům nemusí sednout všem. TES Online by mohlo být úspěšné. Co se týká SWTOR, dost hráčů se vrací ke svým MMO a této hry nechává. Takže si myslím, že ani SWTOR není tím MMO, na které mnozí čekají.
    • Herní scéna ani neví, co sama vlastně chce a potřebuje. Poslední dobou pořád někdo někde nadává na WoW, jak teď stojí za prd atd...Pak se objeví nějaké info o nově chystané jiné MMO hře a ta je následně ještě před vydáním smetena ze stolu stejnými uživateli, kteří nadávají na WoW se slovy, že WoW se stejně nic nevyrovná.
  • Hairy_Ass
    Doufám, že to je kec, protože vážně nechci, aby se z další mé oblíbené série stala obyčejná MMORPG. Nejprve se to stalo s Warcraftem, kde z Arthase a dalších udělali jen fackovací panáky, pak s KotOR, kde se totéž stalo s Revanem, a teď půjde do kytek svět The Elder Scrolls - už to vidím, jak parta třináctiletých spratků (neberte prosím osobně) půjde vymlátit celý Almasivi jen pro "spešl" očarovaný meč. *16*
    • Ne WOW první díl byl ještě obstojnej to se dalo... pak už souhlas...
      • Zajímalo by mě, čím vanilla jejím obráncům tak imponovala
        • obtížností kiddo, obtížností. dnešní wow(a ano, hraji ho) je výsledkem breku detí a lidí, kteří nezvládaj obtížnost na blizz fórech. brečí brečí brečí a blizz nerfuje a nerfuje a nerfuje..
          • přesně , blizzard to děla pro lidi, kteří si stěžujou, že to je strašně těžké, a tak jim to zlehčí, ale ti samý nadávaj, že to je zase moc lehké .Prostě malejm blbečkům se nezavděčíš , a myslim si že stejně to dopadne i u TES
    • S tím zprzněním světa Warcraft WoWkem souhlasím *13*
    • (+)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit