Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to evidentně skončí jak SWTOR!!
  • Výborný jak v diskuzi je hra odsouzená k zániku dříve, než vyšla. Přesně takhle se diskutovalo pod titulkem World of Warcraft, že nikdy nebude jako EQ, nebo Camelot. Tehdy ještě F2P model nebyl a stejně si každý stěžoval na měsíční poplatky i když u WoW je do dnes platí *3*.
    Dobrou hru nevytvoří jenom dobrá hra, ale i hráči, který to opravdu chtějí hrát a né těch 12 haterů, kteří tady pořád do něčeho rýpou a vlastně neví do čeho *1*. První trailer byl pěkný, tenhle druhý navazuje a je zase úchvatný. To nemá ukázat, jaká hra bude, ale trochu uvést do příběhu. Je to spíše bonus. Do hry půjdu hned s prvním preorderem a ne proto že mají uchvatná videa, ale proto, že jsem hrál betu a nebylo to vůbec špatný na to že to byla jenom CB. Bylo tam něco, co mojí zvědavost tlačilo dál a dál. Mají našlápnuto dobrým směrem. A hlavně od doby EverQuestu 2, nebo WoW, nevyšel žádný titul, který by se tomu mohl rovnat. Ještě jsem nenarazil na dobré F2P MMORPG, které jako F2P začínalo. Všechno to jsou většinou asijský polotovary, nebo na rychlo uvařená kašička. Takže dávám palec nahoru a budu očekávat start, protože tahle hra se hrát bude *3* ....a teď mi "Vy" odborníci to začněte vyvracet na těch vašich fktech a příkladech *1*
  • Tohle už nevypadá jako hra ,co jsem před dvaceti léty miloval ... vlastní koně, povozy, lodě ....A konec konců..i na ty améby z Morrowindu bych si zvykl . Ale PETSa obruč z nebe ... vše se mění , jen mi přijde stále ten původní koncept fantasy středověku mnohem zajímavější :/ ....
  • Z nějakého důvodu mě to absolutně nezaujalo. A nebýt to v popisku (a Cyrodillu na konci), ani bych si nemyslel, že ke to TES. Nějaký tři týpci bojují nejdřív spolu (bůhví proč), pak proti bandě hnusáku (kteří taky útočí bůhví proč) všechno je to hrozně hustý a předimenzovaný a.... meh :-/ Radši bych nějaké hezké video ukazující třeba svět, ve kterém se bude odehrávat. To mi přijde jako nejsilnější deviza TES.
    Ale to by asi casual hráče nenalákalo
    • To nepoznas daedricky sipy? Noobe! *1*
    • * Imperial City, samozřejmě *12*
  • To video mělo potenciál (ta velká obruč s řetezama celkem ok), když ale to špatný ozvučení, nepřehlednej střih a hlavně roztřesená kamera...jenže pak přišla čarodějka frajerka, aby to celý zachránila...jenže pak ji skoro zastřelili, vrátily se ten střih a kamera a ke všemu ještě Arthas asi...
  • Uz to zdimou jako EA..
  • Nebudu hodnotit ani tak technickou kvalitu, ale zmutovany monstra padajici z nebe jsou spis vysadou Diabla, ne Elder Scrolls. Vysledek bude jako vzdycky ze pro fanousky Diabla to nebude dost dobry, pro fanousky Elder Scrolls to nebude ELder SCrolls takze ve vysledku pro nikoho. Samozrejme pokud by hra byla ve stylu toho traileru. MMO nehraju takze je mi to jedno, kazdopadne Elder SCrolls jsem mel vzdycky rad.
  • Tady je zase řevu a ani to ještě nevyšlo...
    • A ted prchej, sesypou se na tebe jako Fosy:-)
  • 2Pitizvik: To je samo nesmysl, protoze gameska, ktera je delana od zacatku jako f2p s tim od zacatku pocita a vse je podle toho navrzeno. Gamesa ktera s tim nepocita, a je pak do f2p preklapena, vetsinou dopadne daleko hur.
    • walltar
      No nevím ... SWTOR už padnul, Lotro už tu padnulo. Já přidám Neverwinter ... čož je ze základu F2P a přitom fail jako prase. Nebýt toho, že lidi sami si dělají obsah, tak to nemá nic.
      • To ze je hra od zacatku f2p samo nijak neimplikuje uspech - fail to muze byt tak jako tak. Ale pokud se principy a hranice toho, co je za $ a co je "zadara" stanovi predem, tak se tomu muze cela hra nejak prizpusobit.

        nwn je fail predevsim proto, ze po tydnu nemas co hrat. postava se ti vyexpi rychlejs, nez stacis plnit qsty ... anejvetsi pr…del je, ze nektery na vyssim lv uz ani splnit nemuzes ... takze trebas jako sberatel ruznych achievementu mas smolika. Fialovou vybavu (kompletni set) sem si po vyexpeni koupil za par fufni v aukci. Samo je toho mnohem vic ...

        Ve vetsine f2p ziskavas za prachy predevsim rychlejsi expeni ...a tady narazis trebas prave na problem ... kdyz vemes hru jako trebas lotro, koupis si expici svitky/flakonky/.. tak se velmi rychle dostanes do situace, kdy pro tebe hrani neni zadna vyzva, protoze tvuj lv je daleko vyssi nez mobove ... takze pokud patris k tem, kteri prochazeji poctive vsechny qsty ... zacne to bejt nuda. Proste proto, ze hra nepocitala s tim, ze bys moh vyexpit tak rychle.
    • to je jednoduchy a co LOTRO?
    • Na tohle asi nedokážu fundovaně odpovědět.. swtor se s přechodem na ftp popral výborně, což potvrzuje i jeho příjem za rok 2013.. ovšem jestli by to dopadlo ještě líp, kdyby byla hra od začátku plánovaná jako ftp? to si netroufnu odhadnout a celkem mě překvapuje, že ty ano. máš nějaké konkrétní příklady?
      • davat za priklad naprosto nejhorsi f2p ... lol. swtor prave prechod na f2p pekne podelal, dyk si tam musis za prachy kupovat i UI ... a co vic, i kdyz si budes hru nejaky ten patek platit, tak kdyz prestanes, muzes zahodit !zaplaceny! a poctive vyexpeny vybaveni, protoze proto, ze ho jako neplatici hrac nemuzes pouzivat. A jako bonus ... nemuzes ani plnit roli... spoluhrace pro ty kteri platej, coz je prave primarni ucel proc provozovat f2p - aby ti co plati meli s kym hrat. Nemuzes nikomu dat item, proste proto ze neplatis. Nemuzes si ingame koupit unlock, proste proto, ze se prodava za castky prevysujici tvuj cap ... .

        Nebo jako dalsi v rade se muzem podivat trebas na lotro ... defakto mrtvola bez aktualizaci, prazdnej mrtvej svet. Jak chces proboha presvedcit novy hrace aby hrali ... (a potencielne utratili $$$), kdyz do vylevelovani (velmi dlouheho) postavy nepotkaji ve hre zivacka?

        Na druhou stranu je tu hromada gamesek, ktery jedou jako f2p od zacatku ... a zjevne to funguje velmi dobre - wt, wot, ... kde muzes temer vse ziskat ingame.
        • Hodnotím ekonomickou stránku hry, která je dá se říct objektivně vnímatelná hodnota, narozdíl od tvého subjektivního názoru na kvalitu toho ftp.. a 139 milionů dolarů říká, že jejich ftp model je oblíbený a hráči v něm utrácí spoustu peněz
        • co to kecas, lotro ma ted novej datadisk *7* , predelany vsechny skilly a classy, co si predstavujes pod pojmem aktualizace? Vis hovno, ale hlavne ze mas na vsechno nazor *7*
  • Pekne. Ale Warhammer O mel taky paradni trailer a jak dopadl...
    • XorxoxTalarius
      No zrovna trailer na Warhammer Online byl ten nejvetsi fail po kterem vsichni fandove zacali cut ze je nekde neco spatne :D
      • Podla mna zacali tusit ze nie co zle uz po prvom tyzdni hrania. Nedorobene Postavy, Chybajuce 2 mesta. nefunkcne PQ , Absencia dungov, imbalance pvp, Bugy atd a miliarda slubov !!! A to som bol bohuzial jeden z nich. Dammit MYTHIC *16*
        • XorxoxTalarius
          No tak ted nezbyva nez upinat nase zraky smerem k Behaviour a doufat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit