Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • F2P incoming.
  • hrál to tady někdo z této diskuze? :)
    • Bohužel jo *13* *13* *13*
  • No takze dalsi obycejna tuctovka, ktera za par mesicu bude f2p a nenabizi zhola nic inovativniho nic vlastniho jen vykrade obsahy jinych her a jeste k tomu za to chteji tucne zaplatit ??? A tento nesmysl dostane 7/10 ??? 7 je prilis 4,5/10 vystihuje presne co je to ptakovinu ...

    Skoda ze jim penize zatemnily mozky a nezustali u singl-her, ktere jim sly daleko lepe.
  • Cocra
    Co se týče té politiky, myslím, že nejlepší je ta hráči vytvořená, ve hrách s open world pvp. ( wowko ne, tam je to dáno). Mám na mysli hry jako EVE (nehrál jsem a nejsem si jistý, soudím jen podle článků o těch epických bitvách), ale hlavně chci zmínit Lineage 2, konkrétně doby dávno minulé na free serveru vgos. Stály proti sobě dvě aliance, které sice vedli občas dost choleričtější teenageři, ale ta nevraživost mezi oběma stranami by se dala krájet. Pomlouvání a nadávky na fóru sice celkový dojem kazily, ale oproti dnešním diskuzím, třeba tady na games, to byl pořád slabý odvar a tak nějak to i trošku dotvářelo onu zmíněnou "politickou" situaci na serveru. Byla to válka :) O to, kdo ovládne víc hradů, kdo bude mít více hrdinů, zabíjelo se kvůli expení v zónách. Zabili jste dva expery, přišlo je pomstít 20 enemy, načež druhá strana vyslala to samé a z dvou killů, kvůli spotu na exp, byla bitka na půl hodiny, prostě nádhera. Od té doby jsem se u mmorpg už nikdy tak nebavil.
    • Ja mam pocit ze pro "hardcore" PVP hrace moc MMORPG her nevychazi. Dneska jsou vsechny hry "casual friendly" a pvp je spise na okraji zajmu.
      • Cocra
        No jo no.....ale zase na druhou stranu, i open PVP je vlastně druh PVE, jen tě zabije něco, co neovládá AI a agruje to z větší dálky :) No, nevydržel jsem to a zase stáhl po letech L2, ale vypadá to, že servery jsou mrtvé, uvidíme :)
  • Sragora - přesně jak jsem předvidal, zatímco do mě sili zfanatizovani priznivci infantilniho loru tes.
    • gratuluju hovňousi, jsi opravdu šikula, napiš číslo uctu, za tohle ti proste nějaká vejplata náleží, a ne že ne
  • Slabá recenze člověka s dvěma osobnostma.

    Pane Drdo, máte osobnost, máte tzv. koule a mohl byste být nejosobitější recenzent v ČR. Jenže jakmile začnete psát, stane se z toho člověka, který je podle mě zajímavý, správně ostrý, vtipný a hodně osobitý nudný pisálek, který sice umí napsat kvalitní řemeslně dobře odvedený text, ale který zcela popře svou dobře ostrou osobnost. Jaká škoda. Chtěl bych tu vidět někoho, kdo umí i ostře psát a nebát se hru smést ze stolu třeba i s nulou.

    Doporučuju recenzi Angry Joa: https://www.youtube.com/watch?v=Ov3B26h12C4

    Neříkám, že má 100 % pravdu, ale jeho recenze mi příjde zatím ta nejvíce odpovídající.
    • Dildo_Vagins
      Angry Joe dal PvP 7/10 a celkově 5/10, tah hra si ale zaslouží mnohem horší hodnocení....
      • AnrgyjoeAnrgyjoeAnrgyjoeAnrgyjoeAnrgyjoeAnrgyjoeAnrgyjoeAnrgyjoeAnrgyjoeAnrgyjoe. Ty vole zalez Vaginsi prosim...
        • Dildo_Vagins
          Ty jsi nějakej rettardovanej ne ? Napsal jsem AngryJoe, jenom proto, že ho zmínil někdo jiný v komentáři na který jsem reagoval. Takže se hoď do klidu Danečku....
        • A ze vas porad bavi ty vole hejtovat :D demence fakt :D Trollda porad to same dokola tlacahm who the hell cares?
          • Ty se zjevně staráš. *1* *3*
    • správne ostry je poláček
      • Já jsem fanboy Poláčka. Pro mě dokonalý člověk. *4*
  • Dildo_Vagins
    Nejlepší je že v každym emzákovy najdete 1 gold a v dropu z bose najdete 2 goldy, pak si chcete koupit koně a chtěj za něj 17k goldů....
    • Později ve hře se dostává za splněný quest kolem 500g a od mobů ve hře také padají slušné věci, které se dají slušně zpeněžit. Také je dobré obchodovat s ostatními hráči.
    • to neni zadny problem, na lvl 20 mas 50k goldu
    • to sice jo ale je to fakt detail a neni to tak zly jak to vypada, ja mel v bete 1k gold asi na 10lvl a to sem hodne utracel za rozsireni invu a skladu v bance atd... na kone vydelas za par tejdnu hrani, ale i driv, kdyz po tom pudes...

      Nevidim problem v tom, ze ve hre, kerou bys mel hrat minimalne hooodne mesicu spis roky, si na hodne dobrou vec vydelavas tejdny,,,, zas tak causual fakt nejsem. Ty problemy hry sou uplne nekde jinde,,
      • Ne, problém je v tom, že ten loot je naprosto generický - tedy zcela neuvěitelný, špatný a hloupý. Pokud to nechápeš, je to fakt zlý. Z mobů by nemělo dokola padat pořád to samý. Generičnost lootu se kritizuje snad všude, kde jsou trochu relevantní recenze. *3*
        • o tom tahle část diskuse ale vubec nebyla... my se bavime o tom, ze kun stojí 17k a je/není tezky na nej vydelat, pokud tohle nacvhápeš, je to ale opravdu zlý :X O generičnosti a uvěřitelnosti lootu se bavit nebudu, protoze sem hrál betu jen s dvouma postavama do 10lvl, takže k tomu - narozdíl od tebe s namaxovanejma 4 postavama - nemám nic relevantního co bych dodal
          • Podle mě je příspěvek Bilba dvojsmyslný - totiž že z bosse ti padne 2g a kůň stojí 17k. Nepoměr cen je jedna z dalších věcí - najdeš fialovou hlavu z železa, prodáš za 30 a najdeš bílej klacek bez magických schopností a vendor vykoupí za 50 - to je druhý význam jeho sdělení a tedy něco jiného než to, že můžeš mít na 1. levelu 10k nebo 100k. Zase se tu poněkolikáté odkážů na GW2, kde tyhle věci a ekonomika i z aukcema mi přijdou jako vybalancovaný. Ne, že někdo najde nějakej design kus papíru na 1. lvlu a prodá ho 2 tisíce.
  • Lidi neblbněte ještě nám chudák huhi dostane infarkt *1*
  • To je neskutecne. Tolik dobrovolnych hlupaku,co si o sobe mysli ze jsou vtipni-tomu se tady rika troling.
    Nepamatuji se ze by nejaka hra vyvolala takovy hate. Nevim jestli to vypovida o ubohosti zdejsich ctenaru(tomu neverim-spise tu pod nekolika nicky spamuji dva,tri nerdi),nebo jestli proste hloupnou vsichni ti mladi,odkojeni facebookem a internetem,co uz ani nevi jak to vypada venku.
    V kazdem pripade je to na zvraceni a stalo by za to se zamyslet nad moderatorem a klidne banovat,banovat.
    • Za co banovat? Za to že tu lidi svobodně a docela ještě slušně argumentují proti nějaké hře, která se zjevně moc nepovedla? Málokterá hra vyvolává tolik nevole právě proto, že tahle hra byla mnoha fanoušky tolik očekávaná a ona se tolik nepovedla. Zároveň je tu poměrně dost lidí, kteří argumentují velmi hloupě ve prospěch téhle hry, což mnohé samozřejmě může podráždit.

      Celý tvůj příspěvek působí poněkud impotentně co do intelektuálního obsahu. Dalo by se to napsat i ostřeji, ale nemá smysl se zabývat slaboduchými projevy... *3*
      • Zajimave,protoze jedine hloupe argumentace jsou tu v neprospech hry. Az na cestne vyjimky je zdejsi hate zalozen na polopravdach,lzich a nadavkach na kazdeho ,kdo ani netvrdi ze ho hra bavi,ale snazi se ty lzi vyvratit ,je poukazovano jako na fanboye.
        Tezko ale neco vysvetlovat tobe,jehoz tretina prispevku je pokus u urazeni. Nebo s temi slaboduchymi projevy mtslus sebe?
        • Vyjmenuj tu 3 lži, které se tvrdí o ESO.
  • MrSanta
    Koukám, že se trochu opakuje situace jako u SW:TOR. MMO hráči bez většího zájmu o TES nadávají, fanoušci TES se slušně baví. To mi přijde, že se to Zenimaxu Online docela povedlo. Koneckonců, proč hrát hru ze světa, který mě nezajímá, že.
    • Já jsem fanoušek TES série a TESO mi příjde špatné. Znám i další fanoušky a četl jsem pár "recenzí" na fanouškovských stránkách a nikomu TESO nepřišlo dobré. Takže jací fanoušci? Myslíš ty tupí fanboye z nejlepší české stránky o TESO? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit