Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, zatím to vypadá briliantně. By mě zajímalo kolik lidí to zkusí projít za ty 2 hodiny jak vývojáři *5*
  • dokonalej clanek :D
  • to bude zase PC fail *16*
    • Foxtrot_cz
      PC a fail ??? Sice je PC náročnější na údržbu, ale je jinak celkově lepší pa praktičtější než konzole... Nic proti konzolím, kde si jde také velmi dobře zahrát.
      Chápu že si myslíš, že ta hra bude fail, ale pak by si měl napsat, že i pro konzole...
      Nebo jsi tak posedlý nenávistí k PC, že jakákoliv hra, která je na PC je špatná a cokoliv na konzolích je super ? Jinak jako fail se nedá označit hra, která bude mít asi nadprůměrné hodnocení v porovnání se všemi ostatními. Pokud si od hry čekal příliš mnoho, tak je to fail pro tebe a ne pro hru.
      PS: Zkus to trochu víc rozvinout, proč si myslíš, že to bude fail. jestli to bude fail jen na PC, či celkově atd... z pěti slov se toho totiž moc vyčíst nedá.
      • ten pan je fanatik a nenavidi konzole, takze kdyz ta hra beha na konzolich, tak dle nšj nemuze byt dostatecne dobra pro pc, proste magor
    • Ještě větší fail bude, jestli na tom samém enginu poběží další Fallout.
      • Když už jsme u toho Falloutu, ví konečně najisto někdo, kdo ho teda bude dělat?
        • Foxtrot_cz
          Řekl bych, že tohle bude dostačující zdroj informací: http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4_FAQ

          PS: Fakže Fallout 4 bude dělat Bethesda Game Studios
          • Cahir
            Néééééééééééééé...
          • No jo, to už tam mají hrozně dlouho a myslím, že zdroj toho byl jakési prohlášení Bethesdy ještě před vydáním FNV.

            Edit: .... od kterého se k tomu Beth nijak nevyjadřovala.
      • Foxtrot_cz
        Engine, neengine - když se engine pořádně vylepší a upgraduje, tak není nový potřeba.
        Jako příklad může posloužit Valve se svým Source enginem.

        PS: Neříkám, že tady je to stejné, ale starší engine neznamená nutně zkaženou hru. Ale je samozřejmost, že pokud už je daný engine vyčerpán, tak je novější náhrada nutná.
      • No jo, ať radši zase pužívá Gembryo, že?
    • ja vam to pripomenu az u PC recenze budete brecet..
  • Je tam nejaka forma multiplayeru?
    • Foxtrot_cz
      Multiplayer v TES = WOWko z pohledu první osoby XD

      PS: Dělám si srandu (je to vtip, joke - máte se zasmát), - ale řekl bych, že v zásadě je to trochu pravda :)
      Jinak TES je podle mě lepší než wow - nic proti wowkařům.
    • JJ ve zkratce: Běhej tak dlouho po světě dokud nepotkáš druhého hráče... Zábava na dlouuuho....
  • horak.ada
    11 days till 11 11 11 *14*
    • kotty
      Sorry, ale plus ti nedam... hadej proc? *2*
  • RAAM
    po tomto clanku me skyrim velmi laka *4*
  • Zní to přesně jako hra co chci aby mne na chvíli odtrhla od učení ve zkouškovém a zabavila v dlouhých zimních večerech... Minulý rok to bylo FNV - Pravda neočekávám až tak kvalitní naraci, ale vem to čert!! Já chci něco na relax a nemusí to být zrovna filozofické dílo *5*
    • grinderman
      Minuly rok jsem nedal zkousku z makra kvuli F:NV, letos nejspis nedostanu ani zapocet, protoze Skyrim vychazi uz v listopadu. Proc sakra museji ty hry vychazet zrovna v tomhle obdobi?
      • Taky jsem takhle nadával když vycházel Zaklínač 2....
        Už jsem tady psal jednou že každý rok si říkám jak se budu průběžně učit a nakonec to skoro nechám na zkouškový... Tentokrát se učím průběžně!! *16*
  • Jen doufám, že tu půjdou nasazovat různé kápě / pláště i přez zbroje ( toto je jen příklad ).

    Vím, že to jsou jen maličkosti, ale i taková "kokotinka" ten zážitek dokáže zvýšit ;-)
    • pkart
      Podle mě TES je hodně o takových maličkostech. Proto to ty lidi baví, ty možnosti... které umocňují zejména pluginy ;)
      • přesně....dyť u Oblivionu jsem prolízal a stahoval různý "minimódy" a kombinoval jsem je do sebe...a až sem našel ideální řešení pro hru, tak jsem si to yypálil na DVD ( jen ty módy ), kdyby se náhodou něco stalo mému PC.
  • BoB.2
    Nemožnost vyhodit věci z inventaře?to snad ne to tam bude na konci hry strašnej bordel
    • smejki
      čti pořádně. Lukášovi bylo zatěžko vyhodit i zbytečnosti jen proto, že si je mohl prohlížet.
    • Merwis
      Spíš mám pocit, že to Lukáš myslel tak, že je těžký vyhodit ty zbytečnosti z inventáře, protože se (kromě klasickýho "ono se to ještě možná bude hodit") na ně tak hezky kouká ;)
    • to snad né
    • To nějak půjde... jen na to Lukáš nepřišel :-)
  • RickyMatew
    Ještě jedna otázka kolik bude Skyrim pruměrně stát? Já hry Moc nekupuji , protože na to tolik na utracéní nemám , takže často stahuji ( Ano nemá se to ale co se dá dělat ) Ale tahle hra opravdu láká takže se rozhoduju mezi Skyrim a AC: revelations.
    • grinderman
      989kc + postovne, na games
      http://shop.tiscali.cz/pc-the-elder-scrolls-v-skyrim-4494

      případně 30 liber (cca 850kc + postovne) na game.co.uk
      http://www.game.co.uk/en/the-elder-scrolls-v-skyrim-88094?pageSize=20&searchTerm=skyrim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit