Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už chápu proč odložili Gravity rush 2 na 18 ledna.
    Báli se že bude dostávat vyši hodnocení Gravity rush 2 a The last guardien bude dostávat nižší.
  • Mam dohrano a tuto znamku moc nechapu, dohral jsem na jeden zátah a uznavam, ze ovladani i kamera maji svou hlavu, ostatne stejne jako Trico.Nicmene i pres to jde o naposto odzbrojujici zazitek a predevsim konec je jedno velke wow, vedle dnesi mainstreamove produkce to pusobi jako zjeveni.
    Jsem rad, ze takovy pan Olejnik je jenom jeden, protoze kdyby takovou znamku dali vsichni ostatni recenzenti ve svete, tak bych si hru nikdy nekoupil a ted po dohrani mohu rict, ze by to byla obrovska chyba.
    • Škoda, že Dobrovský je skalní PC hráč a "Last Guardiana" tudíž stoprocentně nehrál a ani nebude. Jeho názor na tuto hru by mě velmi zajímal.
  • Férové pointy, sdílí je například i Jim Sterling, ale stejně hru koupím (ve sběratelce). I ti, kteří tuto hru kritizují z technické stránky uznávají, že má srdce. Což je to co od ní chci. Koneckonců i ICO je herně dost kostrbaté... a SoC občas taky. A obě jsou to hry, které jsem nehrál v době vydání, ale v průběhu posledních čtyř let. Je rok 2016, ale to neznamená povinnost řídit se nějakými designovými principy. Asi by The Last Guardian byl lepší s příjemnějším ovládáním, responsibilnějším AIčkem a lépe signalizovaným level designem... ale dokud má srdce dokážu odpustit hodně. *5*
    • "signalizovaný leveldesign" ?? tím jako myslíš to, jak jsou v nových tomb raiderech všechny římsy na které se dá vylézt posrané od ptáků, aby vyloženě řvali do celého herního světa "hej, hej ty, ty, ano ty, ty hloupý hráči...TADY! TADÝ! tady se dá vylézt!" ??
      • Co jsem pobral, tak v případě TLG to má opačný problém - spousta míst vypadá, že by se tam mělo dát dostat, ale nejde.
        • za mě určitě méně rušivé než když všechno interaktivní svítí nebo bliká nebo je to trapně "ošoupané" ....jakoby tam snad lezli lidi pořád *13*
    • Ronox
      Asi tak *4*
  • "akorát"
    rezignace na spisovnou češtinu hned v první větě?
  • Recenze dost tvrdá ale asi pravdivá, jako fanda Ico jsem celkem zklamaný a počkám až na slevu, teda možná.
  • Toz oproti celosvetovemu prumeru je tahle znamka dost jinde, na Metacritic po 60 recenzich prumer 83 a nemyslim si, ze by byli vsichni podplaceni a nebo takovy milovnici spatnych her.
    Ovladani je ponekud kostrbate, ale ze bych porad umiral a byl frustrovan bych nerekl, naopak atmosfera a cely ten svet je naprosto kouzelny.
    • Na Metacritic je navíc i shoda mezi hodnocením profesionálů a hráčů...
  • recenze:
    GameSpot -- 9/10
    IGN -- 7.0/10
    Game Informer -- 8.0/10
    VideoGamer -- 9/10
    • to jako nesouhlasíte s tím okopírovaným textem z jiného webu pro porovnání ? :D :D :D :D Mám dost :D
      • Nesouhlasíme s tím , že všichni musí mít stejný názor jako ti které jsi uvedl ;) . Za mne klidně za 3 , protože to není sci-fi , nejsou tam mechaničtí roboti a odborného poradce nedělal Michael Bay . Ono koukat se na opeřenou krysu v teatrálních rozvalinách, není také zábavou pro každého ;)
        • A kde bylo uvedeno, že musíte mít stejný názor :D Nikde jsem ani neuvedl svůj :D
  • Recenze teda hodně kritická, ale férová. Doporučil bych ještě recenzi z Polygonu, která je podobná-
    http://www.polygon.com/2016/12/5/13767468/the-last-guardian-review-playstation-4-ps4-trico-sony-fumito-ueda-gendesign
  • proooooooooooooc
  • Odulin
    Díky za recenzi! Sice jsem dohrál ICO i SoC (jedna z nej her), ale asi možná počkám na první větší slevu a dnes dám přednost bethesda pinbalům. Přečtu ještě další recky a uvidíme...ale tohle bude těžké rozhodování, protože mě to hoodně láká i přes zmíněné nedostatky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit