Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tobe to za tech par stovek stalo, jinemu to za to treba nestoji. Tak mate kazdy jiny nazor a jine priority a jenom proto oni jsou ti spatni a ty king? *8*
  • hrani her prece neni jedina zabava v zivote? Normalni clovek si muze dnes vybrat z siroke nabidky, jak si uzivat volny cas a proto je pomer cena/hodina zabavy prece logicka velicina. Samozrejme to nelze vse takhle absolutne merit, ale jiste voditko to nabizi. Osobne se nedivim, ze zde lidem vadi davat za hodinu hrani 200 korun.
  • ked na to nemas, mal si sa lepsie ucit :P a vyslo by ti aj na rodinu aj na ps ;)
  • kennyB
    Já jsem to dohrál kolem 4 hodin. Ty 2 hodiny jsou pro blbce, kteří si tohle dlc nechtějí vychutnat a spěchají s dohráním aby mohli trollit, že je to krátké *3*
  • PR masaz zapracovala, kdyz to tak obhajujes nejakou smlouvu/ucetvictvi z k tereho bude jasne videt kolik penez PRY odvadi vyrobci her do sony to neukazes a nikdys nevidel co? *1*
  • za dva listky do kina mas zabavu aspon na 4 hodiny...
  • Až mi přesvědčivě vysvětlíš, kdo by dobrovolně poslal celou svoji flotilu do Slunce a vzdal se veškeré technologie výměnou za živoření na cizí planetě plné neznámých virů, bakterií a predátorů, v podstatě s holým zadkem.... tehdy možná změním na konec BSG názor. Do té doby je to scénáristické WTF srovnatelné s Mass Effect 3.

    V jedné z původních verzí scénáře se počítalo s tím, že si lodě samozřejmě nechali (protože by byli totálně blbí, kdyby to neudělali.... mno... nic) a seriál měl končit tím, že archeologové radarem nebo čím v zemi najdou pohřbenou Galacticu. To ale padlo, protože nedovedli přesvědčivě vysvětlit, jak by tam přistála (musela by v podstatě skočit těsně nad povrch a to už je asi hodně o držku pro jejich FTL).
  • Malleth
    Reakce na Keyz:
    Tohle je dost nesmyslný paušalizování pokud teda nehraješ hry abys zabil čas.
    2h v Brothers, Journey nebo Left Behind jsou dost odlišný například od 2h v Assassins Creed. Vždycky jde ve finále o to jak kvalitní byl zážitek a posoudit jestli má hra adekvátní délku nemůžeš, dokud si ji nezahraješ.
  • Veskoslav
    No na MS jsem zapomněl, to první generace dokonce stále 2499:)
  • C-BEAM
    a DIABLO v 1997 za 1790,- JRC http://www.oldgames.sk/mag/level-26/page/21/
  • Klidně to bude 10 hodinové, když to zapneš a budeš na to čumět *2*
  • Chtěl jsem něco napsat....ale pak mi došlo že to stejně zcenzurujete tak co....
  • jseš asi úplně postiženej co?
  • frajere ty vedeš socilogický průzkumy asi tak dobře jako to bahno Keller
  • během čtení vašich komentů mi narostl aspoň tucet šedejch vlasů jak jste nudný, a dost se pleteš s tim, že hráči nežádaj po změnách...se podívej co mohlo bejt s xbone a k čemu je kickstarter asi...koukám, že tady máš už dobrou pověst a asi je to i pravda, že nejsi jeden z nejbystřejších, kolem tvejch komentů pulzuje aura oligofrenie
  • chudák veskoslav nebo jak se jmenuje, musíme zavolat kyberpolicii
  • tak se vraťme k tématu. Last of Us: Left Behind is freakin' awesome!
  • Ty asi nechapes! Ja ho troluju a on mi to zere! *1* Je mi u zadele jestli je to dlc nebo datadisk! On si vzdy hraje na vseznalka a pana dokonaleho. Tak proto. *15*
  • Jack1947
    No, to uz je na kazdem BSG nemohu soudit ale Lost to bylo zdimani melo to skoncit drive a melo to vubec skoncit kdyz uz. Za me tedy takhle ne bylo poznat kam se to ubiralo... no uz jsme na pomezi OT. (celkem dost).
  • sorry, že vám nijak konstruktivně nepřispěju do diskuze, ale prostě někdo, kdo použije výraz: "Zase jsem te utrel jak maslo na teply chleba!" podle mě nemá právo se vyjadřovat, protože je nejspíš na úrovni kouzelný školky...a jak blbý musíte bejt, abyste řešili rozdíl mezi datadiskem a dlc, nechápu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit