Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Konce BSG i Lostu jsou v pohodě, ale určitě si oba seriály nebudu pamatovat právě kvůli nim, ať už negativně či pozitivně.
  • Pethulla
    Myslím že MS Flight Simulator stal 1999, ale to nic nemění na tom, že ty ceny byly přepálené.

    U toho Diabla mi vytanula vzpomínka na jedno číslo levelu, kde na obálce bylo toto:
    DIABLO II: je tu, je naše a za 1599 bude i vaše
  • Ja nikdy nerek ze si eletronickou kopii datadisku nemuzes stahnout! A nebud tak agresivni ma lasko! *14* A Blood Dragon neni dlc nybrz datadisk! Takze znova ster Velkeho Pleskoslava *15*
  • posledni rada se mi libila, ale o proti predchozim, mi to prislo jako nastavovana kase a tak bych s recenzentem i souhlasil :)
  • BSG a nejlepší seriál? Vypnul jsem to v polovině prvního dílu, bylo to dost trapné...
  • Jack1947
    http://www.imdb.com/title/tt0407362/

    http://www.syfy.com/battlestar/
  • Páni, já jsem si nemyslel že narazím na stupidnější lidi než na novinky.cz, mýlil jsem se (myslím tím vás). 1) to není 2 hodinová zábava, ale 3 (a ano je to rozdíl) 2) to za ty prachy stojí, to DLC má co nabídnou a dali si na něm opravdu záležet.

    kvantita (v tomhle případě můžeme brát počet minut do dohrání) se nerovná kvalita
  • Jack1947
    Na plnohodnotne datadisky muzes rovnou zapomenout, to uz jim dneska nestoji zato vYdavat a parat se. ( i kdyz cest vyjimkam samozrejme) Last of us uzavrena? ja bych rekl ze vybizi k pokracovani zaroven, rozume zadne zdimani jak je tomu u dnesnich her ale to rozpustily psy dobre vedi.
  • o co jde BSG pro nezasvěcené? nemám už 4 roky televizy
  • Jack1947
    A jeje, zase nekdo ... se potreboval vyjadrit. Ja budu zase za toho hloupeho... dneska se v tom uz neda moc orientovat a vicemene nejsnazsi dcesta je distribuce pres internet, takze ano mozna vychazi nektere datadisky vyjimecne ale vzhledem k tomu ze jsou distribuovany z valne casti z internetu tak je to vicemene DLC. ( tim chci rict ze DLC vzalo tuto roli dava smysl jednodussi, primejsi a dostupnejsi).

    Je hezke ze se rozepisu i kdyz ono to je vetsinou jasne... *4* *5*

    Jo, vychazi Diablo III. datac to uz vis taky no. Zbytecne psani...
  • 1) Jo, finále Battlestar Galacticy bylo podle mě super. Ale samozřejmě někdo to může vidět jinak.

    2) Jen ať na Games recenzují i jiné věci, než hry. Proč bych měl mít míň článků než víc?

    3) To recenzované DLC asi hrát nebudu. Last of Us je celkem uzavřená a ukončená hra a nemám moc rád, když autoři po půl roce vytlačí něco na dvě hodiny. Smrt DLC! Ať žijí plnohodnotné datadisky!
  • Erien
    Pako jsi jedině ty, až budeš živit rodinu, auto na dojíždění do práce, řešit stravu a nájem/hypotéku. Tak tvůj poslední problém bude, psát tady nějáký ***** do diskuse. *3*
  • hlavně tenkrát byla herní doba 20 hodin...
  • Za mě teď kouený Riddick dark Athena - celkem snad 40 hodin za 200kč a k tomu hraju Wargame AA za asi taky 400kč a už mám přes 30 hodin.
  • Tak ono celé nové BSG je víceméně založené na náboženských alegorií :) Chce to jen je pochopit a docenit je.
  • Hele pako, až budeš živit rodinu, auto na dojíždění do práce, řešit stravu a nájem/hypotéku, tak tu pak piš nějaký sraččky o tom, jak je důležitý si kvůli jedný hře kupovat playstation. Já tyhle exklusivity taky nechápu. Na jednu stranu jdou hry do hajjzlu protože se musí přizpůsobovat konzolím a pak některé hry vychází jen na to a na to... ? Je to systém naprosto nefunkční.
  • Veskoslav
    Jo. Tak to je fajn. A víš, že Diablo 3: RoS je stahovatelné i bez fyzického média? Stejně tak Sc II: HoTS. Nemusíš si ani kupovat krabici, koupíš klíč a stáhneš. No a teď mi pověz mudrlante rozdíl;) Protože jsi mě sotva utřel. Sám totiž nevíš, co DLC znamená. Mimochodem. Doma mám DLC na DVD. Far Cry 3: Blood Dragon;) Samostaně spustitelné DLC na DVD. Co tam máš dál za bláboly?
  • Veskoslav
    Moje chyba. Osobně totiž počítám starou BSG za 1. sérii.....Takže ano, nová BSG má 4. série.
  • Ahoj, Alenko :)

    http://www.empireonline.com/50greatesttv/

    http://www.metacritic.com/browse/tv/score/metascore/all?sort=desc&view=condensed

    Jediný lepší seriál z nového tisíciletí je snad už pouze The Wire (můj názor).
  • Ano jiste ze vim co je DLC! DLC si stahnes z netu a Datadisk je na dvd! A ted mi rekni ze tam neni rozdil ?! Zase jsem te utrel jak maslo na teply chleba! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit