Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    On tady totiz system minuskovani je pekne zneuzivan... ale ver ze to je obcas lepsi nez nesmyslne a hloupe komentovani ktere nevede odnikud nikam. ( deti potrebuji posilit ego a ja jim to vubec neberu). To je videt ze si z tech starsich hracu... jo dneska to je holt jiny ale zato muzou sami hraci ze nezadaji / nevolaji po zmene. Kupuji stale dokola ty stare recyklaty atp... pak jsme tam kde jsme . (nikde?).
  • tvl dyť to máš jak dva lístky do kina
  • Malleth
    Záleží jaký ty dvě hodiny jsou
  • C-BEAM
    nie, je to otázkou toho čo si môže človek dovoliť.
  • Erien
    Na co tu kreditní kartu máš? Stejně tak jako PS můžou hacknout i jakoukoliv jinou službu. Stejně jako hackli Steam atd. S tvým přístupem bych nemohl nakupovat vůbec nikde.
  • Keyz
    405 Kč za 2 hodiny. To je dobrý...
  • To není samostatná hra ty debile, ale DLC, něco jako datadisk, ale menšího rozsahu. Tomu taky odpovídá cena zlomkové hodnoty oproti samostatné hře.
  • A ty si ty koule lížeš taky?
  • Vše má ale své limity.
  • Malleth
    Tohle by mělo smysl napsat tak před pěti lety. Dneska už jsou datadisky mrtvý a DLC jsou standard.
  • Tak jestli je jeden z nejlépe hodnocených seriálů v historii kinematografie BSG. Tak já jsem Alenka v říši divů.. zas tak dobré mi to nepřišlo.
  • Celá 4. řada BSG byla už dost mimo. Cpát do toho naboženství, halucinace a já nevim co ještě a podle toho najít Zemi to bylo dost trapné.
  • čecháčku nazývej si to jak chceš, dřív se tomu říkalo datadisk a mívalo to třeba 10 hodin. Díky omezencům jako jsi ty, co vysolí tolik peněz za jednu 2 hodinovou minihru jde celý tento systém do háje a firmy si z nás dělají otroky na peníze. Gratuluju, přispíváš zrodu konce.
  • Omlouvám se za off-topic, ale...

    Může mi prosím pan recenzent vysvětlit, co bylo tak špatného za zakončení BSG? Jeden z nejlépe hodnocených seriálů v historii kinematografie, jehož konec nádherně spojí všechny linky do skvěle gradovaného finále, je prý stejný, jako TWD (nejvíce nadhodnocený seriál součanosti) a Ztraceni (učebnicový příklad toho, kdy se scénárista Damon Lindelof nechal opít ovacemi o své genialitě a začal kombinovat, až nic nedávalo tuplem smysl)?

    Tato stránka je snad zaměřena na herní průmysl, ne ten filmový. (Za následující větu se omlouvám) Jako člověk, který se kinematografií zabývá od útlého dětství, mám už pomalu plné zuby těch "rádoby" recenzí filmů či seriálů na Games. Dobrá polovina z nich je totiž objektivně asi tak stejně mimo, jako představa TV Nova, že průměrný člověk neví nic o základní fyzice (slavná reportáž "je zima a voda se nečekaně mění v led").

    Prosím Vás, věnujte se čistě hrám a tyto větné recenze dalších multimediálních produktů nechte být.

    Děkuji a přeji hezký zbytek večera všem *3*
  • Malleth
    Podle mě si Left Behind zaslouží alespoň 9/10. Tak výborně odvyprávěnej příběh sem dlouho neviděl. Hlavně je skvělý jak gameplay ten příběh posiluje místo toho aby mu odporoval, jak se to často děje.
  • Lidi zde jsou zakomplexovaní tupci, kteří si prostě chtějí a musejí stěžovat. To je to, co dělají. Tak jako si muj pes líže koule, spousta lidí na games.tiscali jsou pesimistiští magoři. Já si 3 hodiny u Left Behind výborně užil a za těch pár stovek to stálo. Ale to těmto individuím nevysvětlíš.
  • To je DLC ty vocase
  • Tohle jsem chtěl slyšet:) Tady vidíte, že to je toázka toho, jestli jste tu hru měli opravdu rádi.
  • Spíš bych teda chtěl slyšet někoho, kdo hrál Last of Us a strašně se mu ta hra líbila a zahrál si i tohle DLC. je tu někdo někdo takovej?
  • Pro mě povinnost, TLoU byla nejlepší hra za hooodně dlouhou dobu, takže za další dvě hodinky rád čtyři stovky dám, jakmile mě manželka pustí k PSku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit