Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Moje "zavist" je ted o neco nizsi :-D sice mala zaplata ale aspon neco http://www.ign.com/articles/2013/06/05/state-of-decay-review a je to i nebo mnelo by byt i na pc. Neni to sice Last of us ale spatne taky ne.
    • Miserius
      State of Decay bych taky bral, nez se dockam TLOU :D Ba ne, je to dobry, takovyhle hry mam rad, nikdo je neceka, vypadaj blbe ale hrajou se perfektne (Warband)...na PC to casem taky bude no...
  • Vypadá to vážně parádně! Last of Us už mě přesvědčil ke koupi PS3, takže hned po obhájení absolventský práce doženu resty: Uncharted počínaje, Heavy Rain konče.
  • A já budu jen doufat, že z majitelů PS3 vyždímou tolik peněz, aby se zaplatila i slušná konverze na PC, kterou pak následně vydají a já si ji budu moct koupit. *1*
    • Joo bylo by to krásné ale nestane se to bohužel..
    • Tak jen doufej možná tě to za 10 let přejde.
    • tak muzu te ujistit ze tohle se nikdy nestane ,jak je znamo nd. Patri sony...
    • Miserius
      Oni to snad udelali po Uncharted 2/3? *3*
      • Drakersss
        pokuď tuším tak to neudělali ani s Uncharted 1 s žádnou hrou to nikdy nemohli udělat :)
        • Miserius
          No samozrejme, ptal jsem se na U2/3 protoze to melo skoro stejny hodnoceni a prodalo neskutecny mnozstvi...tohodle se lidi nikdy nedockaj
  • Když už je tu tolik expertů na konzole a exkluzivity; které doporučujete? :)
    Dodnes vzpomínám, jak jsem si koupil gameboy, jen abych si mohl "opravdově" zahrát Golden Sun, třeba mě některý tip opět takto navnadí :)
    • Vím že sice vyjde na PC, ale na konzolích Xkrát lepší Mortal Kombat 9 :)
    • no vidis , dik borci, na rdr jsem uplne zapomel, taky vynikajici kovbojka,...
    • ringmancz
      sice mám doma PS3 (k tomu bych doplnil Heavenly Sword, jen škoda že to vyšlo na začátku konzole), ale i Xbox 360 má zajímavý exkluzivity a ne jen Halo a Gearsy - Lost Odyssey, Too Human, Blue Dragon, Crackdown, Deadly Premonition
    • Na PS3? Rozhodně:

      Valkyria Chronicles (tohle je zapomenutý klenot!)
      Metal Gear Solid 4
      Demons Souls
      Uncharted 2 a 3
      Infamous 2 (i jednička je dobrá, ale má na dnešní poměry slabou grafiku)
      Heavy Rain (takový interaktivní film, ale užil jsem si to velice)
      • Dale Dragon's Dogma, Demon's Souls a Dark Souls, Sports Champions (move only), Tokyo Jungle, 007: Golden Eye Reloaded, Brutal Legend, God of War, Resident Evil 4 HD a 5, SOCOM: Special Forces, ICO Classics HD, Shadow of the Colossus HD, MGS 2 a 3 Collection HD.

        Z multiplatforme ak urcite stoji za zahrai:
        Borderlands 1 a 2, Assassins Creed 2, Darksiders, Dead Space, Fallout 3, Warhammer 40k Space Marine, Dishonored, oba Batmani, Hitman: Absolution, Far Cry 3, LOTR: War in the North.
      • Valkyria chronicles je lahodka medzi tahovimy real time rpg action adventure :) je to ozaj jeden z mala hier tohoto zanru..... len je smutne ze vela ludi ani netusi ze to existuje.... podobne som sa zabaval pri hre front mission 3 na playstation 1....... pri tej hre som stravil snad 60 hodin
      • Urcite i Uncharted 1, Red dead redemption, SSX a treba i mene zname Afrika, Aquanaut's holiday
        • UC1 jsem nehrál, tak jsem to nechtěl slepě doporučovat. RDR je super, to je pravda. Ono by se těch her našla ještě spousta (Yakuza 4, Killzone 2, God of War 3, atp. atp.), ale už jsem v tom svém výčtu vyčerpal povolené odstavce :)
    • hele podle toho jakej styl her preferujes? Fps- to bych doporucil killzone na ps3 nebo resistance 3-to jsou tak jedine dve strilecky co me chytli. Pak jeste na xko gears of war-celkem kvalitni zalezitost... Jestli te bavi akcni adventury jednoznacne doporucuji serii uncharted. Jestli te nebavi hrat porad ty stejne kopie her doporucuji journey, flow, flower-vsechny tri jen na ps3-ale jsou to hodne originalni hry a pro me je journey to nej co jsem mel moznost hrat-skoukni gameplay. Jestli mas fantazii a bavi te stavet vlastni leveli doporucuju little big planet- nenech se odradit detskou grafikou je to super vec. Bavi te hack and slash hry? Tak jednoznacne god of war-hodne epic rubacka. Jestli te bavi zavodni simulatory doporucuju gt na ps3 nebo forzu na xko.,ale co hlavne doporucuju tak ico and shadow of the collossus hd collection na ps3-moje dve hry n.1. Sorry za chybky v textu a doufam ze si neco vyberes, nenapsal jsem ani zdaleka vsechny ...
  • omg to zas bude jiste linearni hovadina plná quick time eventu s obtiznosti pro decka. ne dekuji
    • Vrať se do továrny na čokoládu! *16*
    • prosim te , rac se nevyjadruj kdyz vubec nevis.
  • Umaroth
    Ja vedel ze pejsek zase bude zlobit, zlobit moje oci, ruce, zazivani, ucet za elektriku a neustale stekat tak ze neusnu po hodne nocí. Naughty dog, presto a prave proto te mam rad. A me penize za joel edici bych ti klidne darkove zabalil :-)
    • Miserius
      No uff....kazdej vsude po svete bere Ellie, uz jsem si prisel jako nejakej uchylák, že jedinej kupuju Joel edici *2* Ty kupujes z JRC co? Mas jisty ze ti to prijde v pátek 14.?
      • Umaroth
        Jo jrc, s mojimi 15% je to nej nabidka. Hele melo by to tak prijit, je to den kdy pisu posledni opravny test, takze super odmena za zkouskove, bohuzel ten samy den odjizdim na votvirak :-D takze si to zahraji az v pondeli :-\
  • Umaroth
    Jsme vsichni hraci a hry nas spojuji, tak prestante plivat jeden na druheho jen kvuli tomu na cem hraje, je to kazdeho vec co mu vyhovuje, jeden ma to a druhy zase tohle a kazda platforma ma neco do sebe, at si kazdy najde to svoje a to ze nekomu vyhovuje neco jineho neznamena ze na nej budu hazet spinu a odsuzovat to, a jeste horsi je ze to dela na popud hry kterou si na sve vyfaboyene plaforme nezahraje. Lidi seberte se ! Vzdyt to nejdulezitejsi je ta hra a co nam dava !!!
  • Hra vypadá skvěle, ale v recenzi jsem se jen dozvěděl jak je vše úžasné a dokonalé. Co pane recenzent? Nevím nic víc než to co se dalo přečíst v krátkých novinkách či vidět něco v demo videích.
  • Kvuli jedne hre si konzoli kupovat nebudu.
    Boze kdybych tak dostal pet korun pokazde, kdyz tuhle vetu v diskuzi ctu, uz bych si mohl koupit mensi rodinej domek a slusny auto.
    • Zajímal by mě vkus lidí co to píšou když z takové spousty her je zajímá jen jedna.
      • Moje 1 konzolova hra, po ktere !moc! touzim - Dragons dogma.
        Muj vkus: rpgčka, mmorpg, realtime a budovatelsky strategie.
        Tak dlouho sem vahal s koupi ps3, ze si ted rikam, jesi nekoupit rovnou ps4 :D Nebo pockat na slevu ps3, ktera musi prijit?? To je dilema.
        • Ronox
          No je toho víc: Tales of Graces, Valkyria Chronicles, Demon's Souls, White Knight Chronicles + na storu kvalitní PS1 a PS2 tituly, který jestli jsi nehrál, tak bys rozhodně měl. Legend of Dragoon, Final Fantasy (7,8,9). Teď se připravuje HD kolekce Final Fantasy X a X-2. Ni No Kuni, Dragon's Dogma. Zařadil jsem ty jRPG, protože si jmenoval Dogmu. Navíc můžeš PS3ku využít jako media server, kterej streamuje filmy z PC.
        • Miserius
          RPG exkluzivka je jeste Demon Souls a par vychodnich RPGček...pro RPG se to asi fakt nevyplatí koupit...Byt tebou tak fakt pockam, nebo hlidam Aukro, obcas tam muzes koupit za 2 litry zachovalou trojku s mensim diskem...
  • Je jedno na cem clovek paří. Pocitac, konzole, handheldy whatever... Vzdyt sme jedna rodina. *5*
    • PC je nejlepši!!!!! že rodina omg!!! žadna rocdina! konzolisti jsou retardi!!!!!!!!!!!!!!!
      • Karel je vocas
      • napis me tvoji adresu, az pojedu pracovne okolo prijdu ti dat poradnou facku, treba se proberes. P.s. Nechapu toho cloveka co to tady ma na starosti a ty ubohe komenty hned nemaze.
      • ty jsi retatrd! kdyz vidim co tu pises ty a tobe podobni tak se normalne stydim za to ze jsem PC hrac, to co tady nekteri lidi dokazi napsat je fakt na bliti a misti admini to koukam vubec nezajma
    • Drakersss
      No škoda že tu není tolik rozumných lidí jako ty :) ,některé lidi tady vůbec nechápu.
      • TheFeardemon
        Máš pravdu že takových lidí je málo...PC,Playstation,Xbox,Nintendo...Všechno to jsou stroje udělané pro naší zábavu (No,PC je i na práci :) ) a né proto,abychom se hádali a posílali navzájem do...já nevím,neprozkoumaných krajin...Konzole mají svoje výhody i nevýhody,Pc to samé,ale navzájem se snažíme přesvědčit,že jedno je lepší než druhé.Konzole mají svoje specialitky,hry,pro které stojí za to si konzoli koupit.PC má zase jednoduší systém MP a celkově práce...Prosím lidi,pochopte,že tenhle boj nemá žádný smysl.A celkově se mi zdá,že se navzájem hádáme jen kvůli tomu,že to je lehce vytažitelný důvod....ach jo :(
    • I rodina má černé ovce a tady to je úplné stádo.
    • Miserius
      Svata pravda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší