Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no už len tvoje fantazmagorické draky sú lepšie a ešte škriatkovia či jake hovadiny v tom tvojom poondiatom skyrime.
  • vacsiu blbost som nevidel.skyrim je ovel alepsi lebo je tam viac dungeonov a vacsi mapa a vsetko..
    • to je troll jak sviň *1* to se jen tak nevidí *1* prý viac dungenoc a vasci mapa *1* hej kámo, to je jako říkat, že cibule chutná líp než banán, protože má víc vrstev, nebo že stonožka je rychlejší než zajíc protže má víc nohou *1*
  • ta holka je moooc hezka mmm *14* *14* *14* ale tam v te hre se asi nemyje jiste ji smrdi kundaa *11*
    • Jsi si jist ze jsi v pohode
      P.S sorry za pravopis,anglicka klavesnice
      • pravda je že po musí smrdět hrozně... ale jestli te lakaji pixely tak pach jeji kunndy prezijes
  • hm velmi dobré http://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-last-of-us
  • ta mala dievcina ma hrozne krasne smutne oci...hned by som si ju zobral domov a dal jej najest...kazdopadne hra vyzera perfektne skoda ze si ju nezahram jedine ze by po vydani ps4 sla cena ps3 fakt drasticky dole
    • Uz ted stoji 3950 Kc nova, bazarovou koupis jeste levneji, kam bys ji chtel drasticky zlevnovat? Pokud koupis, zahrajes a prodas, tak te to na moc neprijde.
      • z bazaru kupovat nebudem....ale berem spat lebo som pozeral len tu 500gb verziu za 279ecok ta 12gb verzia stoji len 160 ecok a to je uz fakt dobra cena takze vyzera to tak ze si last of us,uncharted,journey atd predsalen zahram heh
  • Udšlam
    http://www.youtube.com/watch?v=f9YTnTrrTww
  • no a po druhé, len toto štúdio vie využívať naplno potenciál tejto konzoly takže aj o technike by som radšej pomlčal.
    • Technologicky je Ps3 proste nahovno, to musi uznat kazdej. Studia co z toho keplu dokazou neco vymacknou vetsinou podporuje primo Sony. Jina multiplatformni tituly jsou horsi. A takovyho to bylo chvastani ze zacatku.
      • Vědátoři a jiní koumáci používaj ps3 vcelku běžně kvůli tomu procesoru. Nevím, jestli je to pravda, ale někdo mi kdysi říkal, že třeba transformery (film) renderovalo hafo playstationů (jednomu PC by to prej trvalo 3000 let nebo kolik*15*), tuším se někomu podařilo podvrhnout nějakej certifikát - zase měli menší farmičku ps3...
      • Technologicky nie je PS3 na hovno, len to dokašlali s mizerným množstvom Ramky, si trošku naštuduj hardware tejto konzly.
    • Stara vec je stara, nehlede na to jak ji umis pouzit. Ale na tom nezalezi, v tom mas pravdu. Zalezi na tom, jak moc vadi ze je stara. Z mojeho osobniho pohledu je "jen" HD a 30 fps velkej problem. Ale muzou byt lidi, kterym je to jedno.

      Moralne je imho konzole jeste starsi nez technicky. Prichazi nova rada a za druhe jak sam pises devs umi zdimat hlavne PS3 docela dobre.

      Ale to "radsi pomlcel" snad nemyslis vazne. *15* Rozdil mezi PS3 a 4 je v hw propastny, a pokud to Sony a devs nejak nepodelaji tak bude posun velice znatelnej.
      • človeče, ja nehrajem hry kvôli grafike ale kvôli zábavnosti a Sony ich má habadej, kapišto ??
  • technicky to pripuštam, ale morálne ? Vieš ty vôbec kolko exkluzivít má táto platforma a čo nás ešte čaká, chvalabohu že Sony si ide vlastnou cestou lebo Microsoft domrvil všetko čo sa len dalo domrviť !!!!
  • "milujem" tu otrepanú frázu umírajíci platforma. Sony ešte zdaleko nekončí s touto platformou a ani ja keďže ju mám iba druhý rok.
    • Tak pokud bys to chtel hnat do extremu tak platforma neumira nikdy, snad az prestane fungovat posledni PS3.
      Tady jde spis o moralni a technicky stari platformy.
      • Herni platforma umira tehdy, kdyz prestane byt ekonomicky zajimava a prestenou se pro ni delat hry. Takova PSP treba zivori, protoze pro ni jeste jeste sem tam neco vznikne, ale uz jen vyjimecne. PS3 na tom je a jeste dlouho bude mnohem lepe.
  • Bezchybna hra, ale autori musi vysvetlovat, proz zombici nevidi hlavni hrdinku, trochi divny ne? :) http://t.co/bS9EMotHrk *1*
    • Ne ze by mi to nejak vadilo, ale za co ty minuska? To jsou fanousci teto hry na tom psychicky tak zle, ze je i jednoducha otazka a link rozhodi? *15* *15* *15*
      • Miserius
        Me se tady na tom nelibi, ze spousta lidi nedokaze prekousnout ze to je PS3 only a tak se snazi vsem ostatnim vnutit ze hra co ma 96 na Meta z 60 recenzi spatna hra...
        • Jsi na Konzolista.cz ? rád bych si tě dal někde do oblíbených :) tady netuším zda to jde :).
          • Miserius
            Já jsem na Konzolistovi tak 1 za měsíc *15* Čtu akorát Games a par zahranicních... Posledni dobou jsem zjistil ze Twitter je lepsi studna informaci nez vetsina webu, staci sledovat nektere vyvojare,zurnalisty,studia a ono už se to tam pak navzajem retweetuje ze clovek o nic neprijde :)
            • Jo twitter je super jsem tam taky nějak čas.
        • Ja to vidim spis opacne, hre fandim, ale to neznamena, ze kdo tady nekrici o hre desetileti je spatnej a nepritel, kteryho je potreba nejak shazovat a uminuskovat. Takhle se chovaj tupy ovce a fanboys.
          • Miserius
            Nemyslim si ze tu nekdo minuskoval cloveka co psal ze to neni hra desetileti *15* Spis lidi co tu psali ze to je prumerna koridorovka prehypovana *15*
            • Miserius
              Ja ale mluvim za sebe, ne za ostatni
            • Mam nahore -6, takze na tebe to tvoje vlastni "nemyslim" fakt sedi.
    • ucho
      tak když se jich na to někdo zeptá, třeba někdo, kdo moc nevidí do vývoje hry a jen tím ukazuje, že hrám vlastně nerozumí, tak mu samozřejmě odpoví. pro tebe to jistě taky bylo poučné...
    • Proč když se někomu hra nelíbí furt musí hledat něco čím hru více a více shazovat,kyž se nelíbí nelíbí. :)
      • Proc nekdo tvrdi ze je to dobra hra, i kdyz je to subjektivni nazor?
        • Každej bere vše podle sebe ale prostě se mi nelíbí když se to někomu nelíbí a pořád na to musí házet špínu.
        • ucho
          protože někdo se na to dokáže podívat z širší perspektivy a vzít to objektivně. to neznamená, že dobrá hra se líbí všem. občas je fajn umět si přiznat, že i hra, která mě nebaví a která se mi nelíbí, může být dobrá... to hodnocení je velmi ošemetné, ale inteligentní lidé to chápou.
          • Ja ted nerikam co je a neni, ptam se odkud jde ta objektivita. Nebo spis ta duvera v to ze je to objektivni.
            Ono totiz ta druha pulka tvoji odpovedi s tim jde ruku v ruce a potvrzuje to. Hlavne posledni veta. *3*
    • no musia to vysvetlovať lebo vela ludí takýmto jednoduchým veciam nechápe....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit