Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi si jist ze jsi v pohode
    P.S sorry za pravopis,anglicka klavesnice
  • Vím že sice vyjde na PC, ale na konzolích Xkrát lepší Mortal Kombat 9 :)
  • Mam doma 14 dni ps3 a koupě určitě nelituji.A těch exklusivek je tam víc.Koupil jsem uncharted 3 v češtině a god of war 3 a bomba hry.Jen mě mrzí,že těch lokalizovaných her je tam tak málo.Třeba u heavy rain by se dost hodil.
  • I kvůli maličkostem se nedává 100%. Proč ta malá holčička má proboha hlas 30letý ženský?
  • no už len tvoje fantazmagorické draky sú lepšie a ešte škriatkovia či jake hovadiny v tom tvojom poondiatom skyrime.
  • vacsiu blbost som nevidel.skyrim je ovel alepsi lebo je tam viac dungeonov a vacsi mapa a vsetko..
  • Vědátoři a jiní koumáci používaj ps3 vcelku běžně kvůli tomu procesoru. Nevím, jestli je to pravda, ale někdo mi kdysi říkal, že třeba transformery (film) renderovalo hafo playstationů (jednomu PC by to prej trvalo 3000 let nebo kolik*15*), tuším se někomu podařilo podvrhnout nějakej certifikát - zase měli menší farmičku ps3...
  • z bazaru kupovat nebudem....ale berem spat lebo som pozeral len tu 500gb verziu za 279ecok ta 12gb verzia stoji len 160 ecok a to je uz fakt dobra cena takze vyzera to tak ze si last of us,uncharted,journey atd predsalen zahram heh
  • ta holka je moooc hezka mmm *14* *14* *14* ale tam v te hre se asi nemyje jiste ji smrdi kundaa *11*
  • Herni platforma umira tehdy, kdyz prestane byt ekonomicky zajimava a prestenou se pro ni delat hry. Takova PSP treba zivori, protoze pro ni jeste jeste sem tam neco vznikne, ale uz jen vyjimecne. PS3 na tom je a jeste dlouho bude mnohem lepe.
  • Uz ted stoji 3950 Kc nova, bazarovou koupis jeste levneji, kam bys ji chtel drasticky zlevnovat? Pokud koupis, zahrajes a prodas, tak te to na moc neprijde.
  • hm velmi dobré http://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-last-of-us
  • Technologicky nie je PS3 na hovno, len to dokašlali s mizerným množstvom Ramky, si trošku naštuduj hardware tejto konzly.
  • človeče, ja nehrajem hry kvôli grafike ale kvôli zábavnosti a Sony ich má habadej, kapišto ??
  • ta mala dievcina ma hrozne krasne smutne oci...hned by som si ju zobral domov a dal jej najest...kazdopadne hra vyzera perfektne skoda ze si ju nezahram jedine ze by po vydani ps4 sla cena ps3 fakt drasticky dole
  • Udšlam
    http://www.youtube.com/watch?v=f9YTnTrrTww
  • Jo twitter je super jsem tam taky nějak čas.
  • Miserius
    Já jsem na Konzolistovi tak 1 za měsíc *15* Čtu akorát Games a par zahranicních... Posledni dobou jsem zjistil ze Twitter je lepsi studna informaci nez vetsina webu, staci sledovat nektere vyvojare,zurnalisty,studia a ono už se to tam pak navzajem retweetuje ze clovek o nic neprijde :)
  • Jsi na Konzolista.cz ? rád bych si tě dal někde do oblíbených :) tady netuším zda to jde :).
  • Každej bere vše podle sebe ale prostě se mi nelíbí když se to někomu nelíbí a pořád na to musí házet špínu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit