Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Moje "zavist" je ted o neco nizsi :-D sice mala zaplata ale aspon neco http://www.ign.com/articles/2013/06/05/state-of-decay-review a je to i nebo mnelo by byt i na pc. Neni to sice Last of us ale spatne taky ne.
  • Dale Dragon's Dogma, Demon's Souls a Dark Souls, Sports Champions (move only), Tokyo Jungle, 007: Golden Eye Reloaded, Brutal Legend, God of War, Resident Evil 4 HD a 5, SOCOM: Special Forces, ICO Classics HD, Shadow of the Colossus HD, MGS 2 a 3 Collection HD.

    Z multiplatforme ak urcite stoji za zahrai:
    Borderlands 1 a 2, Assassins Creed 2, Darksiders, Dead Space, Fallout 3, Warhammer 40k Space Marine, Dishonored, oba Batmani, Hitman: Absolution, Far Cry 3, LOTR: War in the North.
  • Taky díky za další pohled na věc, celkem se shoduje s mým pozorováním...
  • Vypadá to vážně parádně! Last of Us už mě přesvědčil ke koupi PS3, takže hned po obhájení absolventský práce doženu resty: Uncharted počínaje, Heavy Rain konče.
  • Valkyria chronicles je lahodka medzi tahovimy real time rpg action adventure :) je to ozaj jeden z mala hier tohoto zanru..... len je smutne ze vela ludi ani netusi ze to existuje.... podobne som sa zabaval pri hre front mission 3 na playstation 1....... pri tej hre som stravil snad 60 hodin
  • Miserius
    No samozrejme, ptal jsem se na U2/3 protoze to melo skoro stejny hodnoceni a prodalo neskutecny mnozstvi...tohodle se lidi nikdy nedockaj
  • Karel je vocas
  • Můžeš mi prosím vystvětlit proč sem taháš otázku ohledně nejlepší herní platformy?
  • Drakersss
    pokuď tuším tak to neudělali ani s Uncharted 1 s žádnou hrou to nikdy nemohli udělat :)
  • Jasně...Na YouTube si skvěle zapařím MK9 s kámošem *1*
  • Joo bylo by to krásné ale nestane se to bohužel..
  • Já osobně jsem hrál review verzi, která mi došla na recenzi (konkurenční portál) a musím říct, že AI je na dost žalostné úrovni. Nechápu tedy ty desítky (přiznám se, že jsem hru ještě nedohrál, tak třeba je to koncem). Jak říkáš v prvním odstavci, jedná se o skript "hráč zaklape zbraní, AI mění chování." A Stejně jak říkáš, tak je to i s bojem na blízko. Jediní clickeři (druh zombika, co reaguje jen na zvuk) jsou agresivní a pokud skončíš v jeho rukou, tak jsi okamžitě mrtvej. Hodně krát se mně taky stalo, že zatímco jsem se já pečlivě schovával, Ellie nebo kdokoli jinej prostě nějak vyběhl a pobíhal po lokaci, aby našel úkryt, a to i když tam byli protivníci (!!!). Ti si ji nijak nevšimli. Takových případů je tam víc. Trošku to kazí tu atmosféru mno, ale hra je jinak pecková. Jinak, co se týče těch životů, lékárniček tam je takový přiměřený množství. Občas najdeš nějakou malou, občas najdeš jen "ingredience", aby sis ju mohl vytvořit v inventáři. Je tam toho celkem dost, když tak na to vzpomínám teď. Každopádně pro mě je Last of Us naprosto skvělá devítka. :)
  • Tak jen doufej možná tě to za 10 let přejde.
  • tak muzu te ujistit ze tohle se nikdy nestane ,jak je znamo nd. Patri sony...
  • no vidis , dik borci, na rdr jsem uplne zapomel, taky vynikajici kovbojka,...
  • Díky díky moc. Tvůj komentář mi řekl rozhodně mnohem víc, než reklama od pana Rybáře.
  • Miserius
    Oni to snad udelali po Uncharted 2/3? *3*
  • A já budu jen doufat, že z majitelů PS3 vyždímou tolik peněz, aby se zaplatila i slušná konverze na PC, kterou pak následně vydají a já si ji budu moct koupit. *1*
  • ringmancz
    sice mám doma PS3 (k tomu bych doplnil Heavenly Sword, jen škoda že to vyšlo na začátku konzole), ale i Xbox 360 má zajímavý exkluzivity a ne jen Halo a Gearsy - Lost Odyssey, Too Human, Blue Dragon, Crackdown, Deadly Premonition
  • Souhlas...emulované verze na PC to je prostě tragédie...já jsem velmi trpělivý člověk a chtěl sem moc zahrát GOW na ps2 ale ani s gamepadem se to nedalo..hrůza děs..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší