Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baldur52
    Ani jsem na ty recenze nečekal, PS3 bundle objednaný. TLOU už prostě ten pomyslný jazýček vah nachýlil definitivně.

    btw. ceny starších pecek taky fajn... Připadám si jak při vánočních slevách na Steamu :)
  • Zase o důvod víc si pořídit PS3 :) ..až vyjde PS4, tak už by mohl bejt skoro zadarmo *1*
  • michelangelo
    Co mi to delate! Vzdyt ted je obdobi statnic a bakalarskych obhajob! A vubec, vzhledem ke kadenci s jakou se hrnou hry, kterym chci dat cas, mi zacina byt jasny, ze si jich zkratka vetsinu nezahraju. Paklize se brzy neobjevi levne zarizeni k nafukovani casu, budu muset proskrtat svuj gaming whishlist :)
  • Jake to je ve srovnani s metro ll? čemu dat prednost
    • Veskoslav
      Podle mě to srovnávat moc nejde. Obě hry jsou aspoň dle mého o něčem jiném. Sice podobné téma, ale v konečném důsledku rozdílné. Takže spíše bude záležet na tvých preferencích.
  • Překvapilo mě, že nebyl v recenzi zmíněn jediný zápor. A to, že se bude často umírat jako zápor neberu, aspoň to bude nějaká výzva, na rozdíl od her, který jdou dohrát s prstem v nose.

    Ohledně toho "multiplayer gangu" tady na games... Hru budu mít 18., dávám si tak dva dny na projetí singlu, den na obeznámení se s MP a pak budu free na zápasy, stačí napsat na PS. Konkrétně mluvím k vám - Miserius, Godofwar, Oktavius, Drakersss a FragmenT.
    • Miserius
      Já vím určitě ještě o Ronoxovi (tomu zatim mužem jen tiše závidět ze uz dohrál :D ) Ja bych hru měl dostat 14. takze bych projel hned singl, ale pak mam 3 zkousky, takze na hrani budu dostupnej od cervence, zato ale do konce cervence skoro kazdy den (podvecery-vecery urcite)- koupil jsem si na to i pekny sluchatka s mikrakem, kdyby bylo potreba. Je nás uz docela dost, takze nekde udelame nejakou skupinu a verim ze kdyz nekdo bude chtit vecer zahrat, dalsi 3 lidi se vzdy najdou :)
      • frag.ment
        Az založíš nějakou skupinu, tak písni, já už se v těch nickech začínám ztrácet, tak bych to pak do PSN zadal jedním šmahem :-) Jaké sluchátka sis pořídil? Taky bych koupil, ale něco za rozumnej peníz a aby to nebyl šunt..
    • Ronox
      a Ronoxcz tuším to tam mám ;)
    • holec89
      me si taky muzete pridat psn: Holecz89
    • Ahoj rád si tě přidám ale nějak jsem nepostřehl tvoje Psn. :)
      • Já už si tě přidal, stačí to jen na PS potvrdit.

        EDIT: Ok, tak už sis mě přidal, na PS jsem jako departed.
        • Ok potvrzeno :)
    • God-of-War
      Jasan:). Taky budu tak dva dny drtit single a pak se vrnu na multak..

      Best Game EVER. Moje: terminator00777
  • Tak a toto je poslední kapka. Už mám dost toho kolik super exklusivních her vychází na ps3. Než skončí červen, objednávám si konzoli i s touto hrou.
  • nahypovaná kravina
    • A ty ret*rd co neví jak má vypadat pořádná hra. *4*
    • holt každý má svuj nazor :)
    • Troll nebo imbecil?
      • Veskoslav
        Joe. Obsahuje obou tebou zmíněné.
        • no jo. Veskoslav aby se neozval.
  • Veskoslav
    Po zkouškovém mám "zamluvené" PS3 a tuhle hru dom, tak nechť se ukáže, zda-li si zaslouží být v síni legend herní scény:)
    • Hlavně to sem nezapomeň vyzvrátit. Pane na nebi, ty musíš bejt vážně kolosální genitál.
  • hmm a co ted :/ novou grafarnu na Watch Dogs nebo PS3 na The Last Of Us?
    • WD je sra*ka kterou bych si nevzal ani zadarmo.
    • PS3 na the last of us a watch dogs :-)
      • nenene.. to i ta moje stara HD5770 je proti PS3 delo. Watch Dogs pekne na PCdle :)
        • a optimalizace je vedlejsi co.. :D :D
          • tohle komentovat nema cenu *6*
            • Vy jste tragédi :)
    • Robotron3
      Si polož otázku, chceš si zahrát teď, nebo až ke konci roku? *3*
      • chmmm :) ne ze bych na to mel ted cas, ale dobra otazka :) asi zacnu sledovat inzerci na PSko.
  • Robotron3
    Hurá, tohle studio si ty desítky zaslouží. Už teď se těšim, s čím pak přijdou dalším :)
    • Studio? A ja myslel, ze se hodnoti hra a ze by melo jit o hru, ne o studio.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit