Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahraju to na youtube, přece za to nebudu dávat 1200, nejsem magor *8*
    • Drakersss
      Opravdu nejsi ? Po tom co jsi napsal bych to moc netvrdil. :)
      • Hry od Naughty Dogu se hrají na YT obstojně, takovýho Zaklínače bych ale fakt nezkousl :)
        • Nehraji. Muzes na ne koukat, ale nehrajes :-). ND umi udelat dobrou podivanou, to ano, ale hlavne umi udelat perfektni hratelnost a tu ti youtube nezprostredkuje. A krasne muze vypadat na yt i nehorazny herni sh1t.
        • Drakersss
          No mě prostě jen vadí když někdo napíše "Zahraju si to na Youtube"
          • Miserius
            To je asi nejvetsi stupen zoufalstvi :D Asi jako Projedu to Ferrari na youtube
  • Veskoslav
    A jinak. "Zakázal" bych vydávání recenzi před tím než hra vyjde, protože diskuze pak vypadají jako nesmyslná válka. Většina hru nehrála nebo jenom demo a my, co třeba občas koketujeme s koupí nových her či konzolí, se v podstatě nedozvíme od ostatních nic, protože nemají osobní zkušenosti. A co si budeme nalhávat, čtu Vás rád, ale řídit se jenom podle recenzí je taky nesmysl. Takže případnou videorecenzi nechat prosím na později, ať tam pak můžou hráči psát i své postřehy a zážitky:)
    • Zakázal vydávání recenzí před vydáním hry? Z jaký planety jsi spadl? Jak pak asi mají hráči vědět, jestli ta hra stojí za koupi? Čekat, až to někdo nevydrží, koupí si ji a pak se ho zeptat?
    • holec89
      Nechapu vyznam, kdyz obchody prosazujou predobjednavky. Cili sem rad za recenze pred vydanim, abych mohl kdyztak objednavku zrusit :)
    • To je takove krasne totalitni reseni, zakazat svobodu projevu, to se hned pozna charakter :-).
      • Veskoslav
        Co to zase meleš za blbosti? Nechceš zase pobavit rozlišením televize jako minule? Směji se doteď.....
        • Blbosti? To je tvuj ekvivalent pro, je to na me moc slozite nechapu to. Do ted se nevedomky smejes vlastni blbosti, to je fajn vedet, pobavils :-). Diivim se, ze porad zijes z tehle prastare udalosti a nedokazal sis za tu dobu najit jeste neco jineho :-). Ale chapu, ze jako majitel xboxu te tahle hra trochu vyvadi z miry a jsi dnes trochu citlivejsi :-).
    • sleepless
      Svatosvatě ti můžu slíbit, že videorecenze bude až na vydání :)
      • Veskoslav
        Tož děkuji. Protože otci uvažujeme o koupi PS3 k narozeninám a tuhle hru jako startovní, tak abychom věděli, jestli se bude líbit:)
    • Zas děláš chytrého?
  • 10 ? ale no táák nebuďte hned naměko z malé holky a trochu emocí...
  • Drakersss
    Takže vidím že hodně lidí má zájem hrát multiplayer :) kdo chce zahrát napište sem svuj nick můj je Drakersss.
  • Hmm, to bych si zahrál, škoda že je to jen na PS3.
  • K čemu PS3, když to můžu shlednout na joutupku ?
    • K cemu xbox, pc, nintendo, kdyz to muzu shlednout na YT *7*
      • no nevím jak ty, ale já na YT většinou koukám z pc.
        • Ja na tabletu, je z nej tedy nejlepsi herni platforma? :-) Jinak co je to za upadek a "hrace", ze povazuje koukani na youtube za adekvatni nahradu? To je jako kdyz mladi poslouchaji hudbu pres reprak z mobilu, to je tak straslivy upadek vkusu, ze uz pak opravdu na kvalite hudby nezalezi. A koukam ze tento trend uz se zene i do her.
          • Můžeš mi prosím vystvětlit proč sem taháš otázku ohledně nejlepší herní platformy?
        • No ale tady nejde o to zda koukas na yt z tv, mobilu nebo pres okno k sousedovi, ale ze je to hra a pokud ji nehrajes tak ztraci vyznam tvorit hry.
  • Tak tohle je přesně jedna s těch mála her u kterých na začátku zadržíte dech a u titulků si nachvíli odechnete aby jste mohli jít na multiplayer :). Každopádně škoda jen toho PS3, že už ho nevlastním škoda :(
  • Pokazde co tu hra dostane 10, tak pro me je to vzdy blbost jak prase. Nemuzu si pomoct, ale je to tak.
    • Jen pro zajimavost, co bys desitkou ohídnotil ty?
      • Třeba nové metro
        • Ronox
          Metro nebylo špatný, ale nechytlo mě to takovým způsobem jako The Last of Us. Tohle mě přikovalo k ovladači a jen spánek mě odradil v dohrání v jednom kuse. Kamarád, kterému jsem to zapůjčil to, ale dohrál v kuse s rudýma očima :) Tohle je docela vzácný a posledně se mi to stalo u Bioshocku: Infinite a pak až starší tituly: Dead Space 1, Alan Wake, Dishonored, Max Payne 3 a hrozně nedoceněný Spec Ops: The Line.
          • Last of Us me uchvatilo hned prvnim trailerem, citil jsem, ze se rodi neco velkeho, ale jeste jsem to nehral, takze zatim nehodnotim. Nicmene musim zminit Uncharted 2, ten uplne zmenil me smysleni o linearnich koridorovych hrach, pred tim jsem je nemusel, nelibil se mi Doom 3 ani Half Life a vyhybal jsem se jim. Uncharted 2 jsem zkusil pro jeho povest a uchvatil me, ukazal mi, v cem muze spocivat kouzlo tohoto zanru, i kdyz jen malo kdo ho dokaze kvalitne uchopit. A Metro me nijak zvlast nezaujalo, ani jsem ho nedohral, nemelo tu silu me jako nefandu koridorovek k sobe pripoutat. Predpokladam, ze Last of Us to dokaze.
        • To jsem jeste nevidel, nemuzu posoudit. Neco starsiho? Prvni metro ale byl pro me slabsi kus.
    • To je desítka na Playstation, to nemá žádnou hodnotu. Třetiřadá konzole... *4*
      • God-of-War
        O tom si muzes nechat leda zdat, chlapce;). Bez brecet do postele a nezavid;)
  • Opravdu škoda, že to nevyjde na PC.
    • Tjn, i když teď mám filmů stažených dost, tak bych se na to stejně jen tak nepodíval.
  • Nemám PS3 a teď už ho kupovat nebudu. Zahraju na youtube. *1*
    • Vzhledem k tomu, že ta hra má hodně filmový kvality, tak to bude úplně stačit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit