Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sarlatan
    Sony má takové exkluzivky jenom proto, že do toho rve takové prachy, že to až není hezké. Nebo si myslíte, že to tvůrci dělají kvůli hezkému úsměvu a tomu, že PS3 je dobrá konzole? Ne, jde jenom o prachy. Nic víc. Prostě Sony tak těžce dotovalo PS3 a kvůli exkluzivkám dalo takové peníze, že prostě musí mít exkluzivky lepší. Ale že by kvůli tomu člověk byl nějak nadšený, když to v konečném důsledku zaplatí nejenom v rámci koupě konzole, ale i hry:)
    • V ramci konzole to neplati, ta je naopak dotovana, a tahle nejspise mimoradna hra me bude stat pod 1200 Kc. Nemam duvod si stezovat.
    • Robotron3
      Sony dělá přesně to, co dělá jakýkoli jiný vydavatel, vydává hry, kterým věří a financuje je. To že je pár studií, které jsou věrné exkluzivně Sony, jako Naughty Dog, nebo Quantic Dream neni známka ničeho špatného, ale naopak, že to Sony dělá právě dobře.
    • Miserius
      ... A to je špatně, že platí těžký prachy abysme měli lepší hry? Nechápu tvoji pointu... Nikdo Microsoftu nebrání v dělání toho stejnýho, jenže oni v tom nevidi poradnej vydelek, a hlavne to neni tývý
      • Veskoslav
        Každá dotace je špatně:) Navíc klidně bych se s konzolisty podělil o exkluzivky na pc výměnou za ty jejich. Dělat něco extra pro jednu platformu je dle mého nesmysl a tratí na tom úplně všichni. Tedy až na výrobce konzolí:)
        • Miserius
          Z pohledu hracu to asi nesmysl je, z pohledu obchodniku vybornej tah, a o tom to ve finale vzdycky je, o byznysu...
          • Veskoslav
            Tak v dnešní době nic jiného než prachy bohužel nejde. Já to chápu, ale stejně mě sere to, že prostě i když mám XBox i Pc, tak mi stejně spousta skvělých her utekla z důvodů zaplacené "exkluzivity". Pochopil bych kdyby každá platforma vyžadovala extra přístup, ale takto mi přijde prostě dost ubohé vydávat jenom na jeden druh konzole. Na jednu stranu chápu, na druhou stranu mě to štve, protože aby pak doma člověk měl PC, Xbox 360, PS3, PS4, WiiU, Xbox One a kdo ví co ještě:(
            • Hanzales
              Stačí PC, PS3 a Xbox360. PS4 můžeš zase koupit třeba až slim verzi, za menší peníz a s ještě více hotovýma hrama. I když u PS4ky má být ten nášup launch titulů údajně nejsilnější za celou PS historii. To třeba nad Xbox One mně alespoň prozatím nic nepřimělo byť jen přemýšlet :/
            • Hanzales
              A jak jinak se ty krabice mají asi uživit, když každá nemá své exclusive? Právě proto má někdo i konzole obě. Já třeba Xbox kvůli Forze4, protože prostě musím mít všechno, co se ovládá volantem a Forza4 holt patří k hodně vydařenému výtvoru a třeba Halo4 jsem si taky užil, ale jinak mne toho moc na Xbox už nenapadá. Zato na PS3 jsem profičel všechny Uncharted jako ujetý, k tomu všechny Killzony, God of Wary, s kámošem prdíme semo tamo GT5 a zatím nelituju u ničeho ani minuty. Nedávno jsem si půjčil Gears of War III a po třetině hry jsem to zase vrátil. U mně by šel Xbox z domu jako první a PC jako poslední ;o) I když už jen kvůli té Forzy bych se ho vzdával horko těžko.
      • Ja vazne nechapu, ze nekteri lide berou exkluzivni hry s takovym nadsenim. Me osobne to treba docela stve.
        Nevidim nic prinosneho v tom, ze maji jednotlive konzole exkluzivni hry a kdyz si je chce clovek zahrat, tak to aby se mu valely doma 2 krabice a jeste PC.
        A nejake reci o "siti na miru" jsou mezi jednotlivymi konzolemi docela usmevne, protoze krome mirne lepsiho vizualu (ekluzivky na PS3) to neprinasi zadne vyznamne plus a nejaky kinect nebo move to opravdu nezachrani.
        Tuhle argumentaci chapu, kdyz se jedna o hru, ktera je sita na miru PC, nebo naopak konzolim a tedy na znacne odlisne zpusoby ovladani a mozna snad i pro trochu odlisne publikum. Ale mezi jednotlivymi konzolemi, kdy obe maji gamepad a hraje na nich stejna sorta hracu, tak to mi prijde neopodstatnene.
        Jedine co me napada je snad nejaka podpora se strany vyrobce konzole, kterou by treba u klasickych vydavatelu nenasli, ale o tom toho ja moc nevim.
      • Rhulad
        Jinak Sarlatan je Veskoslav kdyby jste to náhodou nevěděli *2*
        • Miserius
          Urcite? :D Jako Veskoslav teda zni rozumneji :D
          • Rhulad
            Jo jo.. je to jeho alter alter ego .) http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/dark-souls-ii-vypada-verne-odkazu-predchoziho-dilu-62558/?page=2 tady máš důkaz reaguje na mě: "vzpamatuj se hloupý trole" :D
            • Hanzales
              Důkaz to je, mně to tam hned praštilo do oka také ;o)
            • Rhulad
              hele nemusíš tu nikoho přesvědčovat... několikrát jsi ses prozradil sám když reagovals špatným acc... navíc ten koment svědčí za vše... zachovej se jako chlap a přiznej se... zbude ti aspoň nějaká hrdost. PS.. mrkněte jak nám všude rychle naskákali mínusy .) Jinak si stačí kliknout na jeho profil a vždy reaguje tam kde je Veskoslav a většinou dokonce ve stejném tagu .) viz Minecraft a reakce na Joea.
            • Sarlatan
              To je důkaz? chápu. Stačí ke štěstí málo:) Jo a tenkrát Triska, GGG a ostatní výkvět:) No když ti to tvrdí, tak to asi bude pravda.
            • Lol, ja mu psal o kousek niz, ze jeho xboxove srdicko tahle hra musi trapit :-).
  • roiser
    To čekání mě tak ničí *9* *13* *10* *16* *13* krucinál, ještě 9 dní.
  • Velice pěkně napsaná recenze :-)
  • I kdyby nic jinýho, tak dokud budou na Games diskuze, budu sem chodit. Lepší počteníčko neznám. *15*
    • To je ale smutný..
  • Jack1947
    Jako vlastnik Xboxu360 ted (tise zavidim) , urcite ocekavana hra a i na ign ma 10%, na druhou stranu mi Xboxaci zas mame Serii Gow, Forza tunu nebo spis hektary Xblacek k tomu ruzne dlc co zas nemaji prave PS3kari , pravda no MGS,killzone atp to ne a Uncharted.
    Ano netvrdim ze bych si rad byt jen nachvily Last of us nezkusil, (tusil jsem ze to bude pecka no ze takova asi ne no) (mimoto nesmim zapomenout na slavne Halo btw.) Nuze mi nezbyva nez jen koukat na screeny a slintat *2* - delam si legraci ... PS3 mne ale nejak nenadchla , ja radsi zustanu verny Xboxu. *15* Fakt je ze bych to tady na te me bile krabicce mnel taky, zrovna tuhle hru no ale zit bez ni dokazu, (PS2 mam treba jiz od roku 2002 ale proste PS3 pro mne a nadchazejici PS4 uz takova revoluce/evoluce nebyla - xbox byl preci jenom o necem jinem. A zacal byt memu srdci postupne mnohem blizsi i nez pc - na kterem "parim" jen obcas " a neco. Mozna proto ze se da rici ze jsem byl vzdycky spise konzolista nez Pc hrac a nestydim se zato. ( ten kdo si mysli ze tim ze tu bude brecet ve vetsine hate wars Konzole vs pc to tak byva - jen zbytecne bude poburovat jine neni lepsi
    naucit se mit rad, nebo aspon nedavat svuj hnev vuci tak najevo, bylo by na svete prece jenom krasneji ne ;-) .
    • Miserius
      Netajim se ze Xbox nemam rad, ale tvrdit ze Xko a PS3 maj vyrovnany exkluzivky to uz je ciste zaslepenost...
      • Koho to k*rva zajímá? Vážně... Jsou to jen hry. Hrajte každý to co ho baví a nehoňte si pindíky tím, že dávate najevo jak vaše konzole má víc exkluzivních titulů. Xbox má pro mě třeba zas lepší ovladač, předtím jsem vlastnil PS1 i PS2 a ovladače se mi pořád rozbíjely (promačkávaly se mi tlačítka a někdy přestaly fungovat úplně), už jsem byl z toho tak na větvi, že jsem přešel ke konkurenci a kvůli pár her navíc bych neměnil, zvlášť když jsem toho názoru, že je důležitější kvalita nad kvantitou. Krom toho HW PS3 je taky fail, když papírově je výkonější, ale přitom spousta her viditelně vypadá líp na Xboxu.
        • Miserius
          Nevim jak k PS2 ale gamepad k PS3 je nerozbitnej...naprosto vazne rikam ze je nerozbitnej, zbytek hnoje co jsi napsal nekomentuju
          • Jack1947
            Pani, tak tu mame co docineni s panem haterem, mimoto jestli se reagoval na mne. ( zrejmne i jo ) dobre, nerozbitnej no nevim no a pri testech rozbitnosti (yt) vydrzel xbox o poznani mnohem dele nez uminovanej PS3, pokud ti de o to kydat spinu na xbox prosim ale tohli si zadnej xboxak libit nenecha... ani to ze bude tu nekdo vychvalovat druhou konzoli neni to fer... pokud ta reakce nebyla na mne zbytek si treba necti ale za xboxem si stat budu neni to dokonale, spinit ho ale nikdo nebude.
            • Na Xku hrajou jenom de*ilove co nikdy nepochopi ze PS bylo, je a vzdycky bude lepsi nez Xbox. *3* klidne me vyhejtujte me je to jedno za timhle nazorem si budu stat porad *4*
            • Nechci se do toho plest, ale kde beres to kydani spiny na xbox? Vzdyt o nem nerekl ani pul slova. Akorat ocistuje ps3 od spiny, kterou na nej nakydali jini. Osobne jsem s dualshockem 3 take velmi spokojeny.
        • Jack1947
          Gamepad na prvni pohled pusobi zvlastne staci, vsak par ohmatani pri hre a padne do ruky a vlastne pak vyjde z toho nej gamepad vubec.
    • holec89
      na to se da jenom http://9gag.com/gag/anYeGVE :) mam xbox 360 i ps3 a vic nadsenej jsem z ps3
      • Jack1947
        Celkove co jsem cetl PS3 neni moc extra na neexkluzivni hry ale ano PS3/Xbox360 ano mit obe mozna i jo. PS3 oproti PS2 ale uz takovej pokrok nebyl co si budeme povidat, kvalita prece jenom nekdy vyda za kvantitu nechci tu vwest dohady, samozrejmne obe konzole maji sve prednosti jen mne se celkove PS3 nelibi ze bych ho tak moc musel mit ( jasne taky financni stranka byla a prestoze ze jsem "zacal" na PS2 no kdyz nepocitam 97-98 Game boy color... proste no Xbox mam od 2008 a PS3 mne na tolik nepresvedcil abych ho i mnel no.
        Hry stoji pakatel uz starsi lze mit do par stovek , jde tady o prostredi prave to uzivatelske a jine problemy no. Spise odrazuji . Warez mnel take problem se spustenim .
  • Miserius
    Diskuze plná "youtube hráčů", odborníků přes korupci a věštců budoucnosti... Takže normálka
    • Tak co nastavíš si na youtubu 480p a máš to jak na konzoli. A ještě k tomu můžeš pít ranní kávu, honit atd.
      • Miserius
        Mas teda zkresleny predstavy o ND hrách... Ale pokud chces koukat jak nekdo hraje, pit kafe a honit si, mozna ti to staci
        • Stačí to honění!
  • zostáva si už len počkať na walkthrough :D
    • nebo zwarezovat *1*
      • Robotron3
        Na PS3? To tě chci vidět...
        • JJ stáhnout hru, hodit ji na externi usb hdd a pak ho připojit k ps3 je strašná dřina.
  • *1* *1* *1* prej 10 , tak tady se někdo nechal hodně unést a nebo dostal tlustou obálku. Po bodovým debaklu s Crysis 3, Metro LL, a ted i timhle, fakt přestávám číst vaše recenze.
    • ne asi. já jenom co otevřel recenzi a vidim 10 *15*
    • Tak tak... zdejší recenze jsou spíš pro všeobecné pobavení herní veřejnosti, v čele s pouťovým vyvolávačem Grygarem.

      Btw, proč bych si měl kupovat konzoli a hry, když mohu pomocí PC nakoupit zdarma na youtube či uloz.to?
      • No, tak se mi zda, ze spis t jsi k placi. Hadam ti nizky vek, takze tak trochu jiny pohled na svet, jako ze warez je fajn reseni a pak samozrejme nemuzes chapat ani zdejsi redakci, ktera preci jen pise pro vyspelejsi publikum. A co se tyce dotazu, proc hrat hry, kdyz se muzes divat na youtube, to uz jsem okomentoval nize. Driv jsem to bral za recesi, ted uz vim, ze to nekteri mysli vazne. Doufam ze je vas malo :-).
      • lebo keby takto postupovali všetci ludia tak by autori nemali čo žrať
      • Robotron3
        Ty kupuješ hry na youtube? Tak to si expert, skoro už profík. Tady je sranda *15*
  • Robotron3
    Ty diskuse by se měly odemknout, až ta hra vyjde teda a lidi můžou psát svoje dojmy (jak tu někdo psal), jinak je to přehlídka blbnutí fakt :)
    • Dám ti mínusko,... PROTOŽE MĚ TO BAVÍ *14* .
    • A dalsi takovy osel. Kdyz nebudou moct lidi diskutovat tady, pujdou jinam, Co by z toho games.cz mel? A navic na tom neni nic spatneho, kdyz pominu, ze plytvam drahocenym casem na misto toho, abych se vrhnul na programovani.
  • PC je mrtvé to už ví přece každý, jenže PC plačky to nemůžou přenést přes srdce. Jsou něco jako ten slogan : PUNKS NOT DEAD ale opak je pravdou ...
    • A už je to tady zas *7*. Já bych fakt zrušil spojení PC - Konzole. SW si pak třeba vykouzlete.
    • Stesti ze se tak mylis. Jako hrac predevsim online rpgček a strategii bych si s konzolema moc srandy neuzil :))
    • Hanzales
      zase flame :) Bych to upravil. Že je PC mrtvé ví přece každý, kdo má doma jen konzolu a k tomu maximálně nějakou kancelářskou šunku ;o) A konzol plačky nemůžou přenést přes srdce, že krom těch konzolových exclusivek je na PC všechno mnohdy v lepší kvalitě, nepočítaje PC only tituly (A teď opravdu nebyslím Blizzardí věci) Proč jinak bych trávil hraním na PC 80% času a na konzolích zbylých 20%? I když nutno dodat, že když už nějaká ta povedená konzolová exkluzivka vyjde, pak je to tak na 3 týdny naopak A po vydání Last Of Us se mi na PC asi zapráší hodně, to je fakt ;o)
      • Tezce individualni, ja zase preferuji hrani multiplatformnich titulu na konzoli, bavi me to vic.
        • jj, není nad 720p a sotva 30 fps (20 když se tam něco děje)
          • Presne tak, 720p na hd ready plazme vypada skvele a vic jednoduse potreba neni. Ne kazda hra potrebuje vysoke fps a treba takove rage ma 60 fps i na ps3. V tomhle smeru nepocituji oproti pc zadny nedostatek, v praxi to pro me nema zadny vyznam. Chapu, ze existuji technofilove, kterym uz ani nejde o hru (jizdu, hudbu, ..., cokoli) a jen meri kazdy pixel (kroutici moment, hertz, ..., jakykoli technicky parametr). Jenze tihle jsou za prve minorita, za druhe si casto uz ani neumi vychutnat podstatu toho o co jde. Protoze nehraji, neposlouchaji, porad jen resi technicke parametry a kdyz uz konzumuji obsah, tak ten, ktery do mrte vyuziva ten jejich hardware (na ktery jsou tak pysni a hrdi) a uz jim je jedno, jestli je kvalitni i po ostatnich strankach nez jen te technicke, ci zda jim vubec dany zanr sedi. Domnivam se, ze tito lide usou vlastne nestastnici, kteri obsah neumi ani jának posoudit, nez podle technickych parametru. A tak je pro ne nejlepsi hudba ta, ktera ma vysokou vzorkovaci frekvenci, nekomprimovany stream, extremne vysoky odstup signalu od sumu a uz jim je jedno, zda se jedna o Queeny nebo Lunetic. Oni proste pocituji uspokojeni a jsou vdecni, ze nekdo naplno vyuzil jejich hardware. A u her je to totozne, takto postizenych jedincu, kteri plesaji nad hw naroky her, rozlisenim, fps a podobne je tu plno. Pro ne samozrejme bude Last of Us spatne, protoze jede na starem hardware, nema 4K a 60 fps, kdyby jo, tak teprve potom by vystrikli blahem. Nác proti nim nemam, kdyz je to uspokojuje, jejich vec. Ale meli by si uvedomit, ze ne kazdy hry posuzuje z technickeho hlediska, ale zajima ho treba vytvarne provedeni, kvalita pribehu, komplexita hernich mechanismu nebo dokonce takova blbost, jako je hratelnost. Skvele hodnoceni Last of Us ale ukazuje, ze takovych lidi je vetsina a certa se staraji o to, ze to ma 720p a to kdo vi jestli. To je proste nezajimave. Az tohle pochopis, tak mozna píchopis, proc jsou celosvetove tak oblibene konzole s tim priserne zastaralym hw. Ale samozrejme, muzes to i nepochopit a povazovat za blbce kazdeho, kdo se nehoni za vykonem a technickymi parametry cehokoliv a na misto toho ocenuje jine veci.
            • Hanzales
              Ty jo to je blábol teď, fakt sorry. Motáš jabka a hrušky. Nevidím jedinou souvislost jak u her, tak hudby v tom, že by někdo poslouchal Lunetic, nebo hrál nějakou kravinu jen proto, protože to má "lepší kvalitu". Dále, mluvíme o multiplatformních hrách. U těch exclusive titulů to je jasné, tam je síla konzolí nepopiratelná a i ty exclusivní hry samotné kolikrát převyšují veškeré standardy. Ale nezlob se na mně, pokud jde o ten zbytek, jestli si mám tu samou stejnou hru zahrát na konzoli v menším rozlišení, bez AA, s nižším framerate, absencí češtiny a nemožností volby (gamepad/myš) a nebo si to samé zahrát na PC v ostřejší a hezčí grafice (jako bonus) k tomu mnohdy ta čeština, mody, možnosti úprav a když už jde o to konzolové pohodlí, ten gamepad telka a gauč už je pak to poslední. BTW nejvíce jsem si třeba užíval v poslední době New Vegas. Že by zrovna ždímal to PC se říct nedá a to ani s tou hromadou parádních modů a textur. Preferovat multiplatformní hry na PC je trošku o něčem jiném, než si ukojit Ego, že ta "drahá" mašina k něčemu je.
              BTW nad Uncharted i nad demem Last Of Us jsem se kochal blahem, právě nad tím výtvarným zpracováním a hratelností. Ale pokud hra vychází na všechny platformy, na PC mnohdy i levněji a na Steamu počase úplně nejlevněji.... což je jen další argument (pro mne) proč volit PC verze her.
        • Jojo :), na PC zkusim a na konzoli si koupim....
          • Nevim proc ty minusy. Zkusit si misi dve na PC a pak koupit na konzoli neni nic spatnyho, kdyz me hra chytne a chci si ji uzit na PS3, protoze se mi na konzoli hraje lip nez na PC kde honim vsemozny funkce po cely klavesnici. Navic 1000 za hru za mesic neni tak tezky vyplaznout a podporit studio

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit