Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Neprodává tu někdo nahodou PS3? Myslim vazne a kdyz ne, tak holt novou...
    • Možná bych s koupí ještě posečkal, než opadne prvvní hype kolem této hry. Přeci jen vyrobci potřebují prodat a tak se jako vždy "ČINÍ"
      Naštěstí né všichni recenzenti se nechali strhnout a píši o této "desítkové" hře přeci jen s více chladnou hlavou: http://www.zing.cz/recenze/1014/the-last-of-us-postapokalypticke-dej-vu
      • Odulin
        Mně nejde jen o Last of Us. Před Xkem jsem měl PS2, takže bych si rád dal i nový God of Wary, Heavy Rain, Heavnly Sword, Metala novýho, Uncharted...na co ja vlastně ještě čekám. :)
      • jenze ta recneze neni vubec dobra, jestli si ji precetl tak zjistis ze tam autor vypiplal totalni chujoviny a pak tomu dal 8- no nevim tahle hra urcite neni dokonala ,ale tu recenzi bych vazne fakt nebral, protoze a.i. Na kterou autor hlavne nadava neni vubec spatna , musi se brat taky v uvahu ze ps3 je starej fotr... Tam uz asi nevykouzli prvotridni umelou inteligenci, ale je to jeho nazor , mensi krityka nikdy neuskodi
        • Daniell605
          U toho jsem se pozastavil i v této recenzi, říct o ps3 že je to "starej fotr" mi přijde nevhodné. Ano už tu pár let s námi je ale starý fotr je řekněme ps2, ps3 by se dala ždímat ještě roky, vůbec bych se nezlobil kdyby nové konzole přišli klidně až za 2-3 roky, se "starym fotrem" bysme si tu vystačili ještě dlouhá léta s dalšími skvělými tituly..
          • souhlasim ,myslel jsem to v dobrem slova smyslu, ps3 je ma oblibena platforma...
      • fakt sa mi ta recenzia zdala "objektivnejsia" ako tato tu. recenzia na tiscali neopisuje ziadne negativa, len recenzent opisuje svoje pocity. o hre ako takej (ako v nej veci funguju, nie dej) je v recenzii mozno 50 znakov *7*

        ale vytvarat hype sa jej dari na jednotku
      • Miserius
        Polygon tomu dal 7.5 spi ten tu postujte, kdyz chcete ukazat nizky score, 8.5 je proad vysoky *3*
      • Robotron3
        Tak to mi uplně stačilo, když jsem si přečetl verdikt, "klišoidní" příběh a je mi jasný, že to je recenze od profíka :)
  • nenasel jsem v recenzi delku herni doby
    • 12-15 hodin..
    • Miserius
      Vsude pisou 10-15 hodin, podle obtiznosti a jak moc stouras okolo
    • Mezi těma desítkama jsi tuhle jednu přehlédl - píše cca 10 hodin.
  • Já jsem rád, že to je ps3 ekluzivka. Takhle to aspon ocení pár milionů lidí koupí a podpoří Naughty dogs. Na pcčku by se to dalo vplén pirátský špíně akorát. *14*
    • Keyz
      Kdyby to bylo i na Xbox apod. tak by to mohlo podpořit více lidí *3*


      Btw na konzole se také pirátí.
      • Daniell605
        Alespoň se my pskaři můžeme opět zlověstně pousmát nad majiteli shitboxů *16*
        • Tilwaen
          A nám PCčkařům, kteří by třeba zrovna toto neupirátili, zbydou akorát tak oči pro pláč *4*
          • Miserius
            Půjčit PSko, nebo jít na 2 dny ke známému a zahrát, určitě někoho znáš ne? Nebo uplně nouzovka, koupit na Aukru PSko + exkluzivky ktery si chces zahrat, zahrat a za mesic,dva prodat...neprodelas moc :)
            • Tilwaen
              Sice znám, ale jsou dost daleko, tudy cesta nepovede *4*

              Asi to vidím na nějaké to Aukro či podobný bazar, jak říkáš, už delší dobu mě na PS3 láká více věcí.
  • Unčartet 3 taky dostaval desitki a ja ka to byla nezazivna gra. Tady to bude to bude zrejmne stejne.
    • jak tenhle plevel vubec muzes napsat... Nerikam ze pisu dokonale , ba naopak, ale tohle se fakt neda cist...
    • tva cestina je tez dost nezazivna
  • Diky za recenzi, uz se tesim, az to zkouknu cele na YT *5*
    • konzolove hry se hratelnostne od koukani na yt ani moc neliší
      • Jasně...Na YouTube si skvěle zapařím MK9 s kámošem *1*
  • Ak to je ako uncharted tak take ma vobec nebavi
    • bez urazky , ale jsi normalni? Precti si tu recenzi !!! Jestli neumis cist- tak ne! Neni to jako uncharted....
  • škoda PS 3 bych si klidně i pořídil když tam vychazejí takove pecky , ale novou televizi už kupovat nehodlam , mam starou a skoro se na ni nedívam .
    • Pripoj si ji ke stare tv nebo k monitoru.
  • Super recenze vazne jsem se pobavil, na hru se nehorazne tesim a nemuzu se dockat 14.
  • smajdal
    Ani to nebudu číst, když si to stejně nezahraju.
  • Horst_Fuchs
    Zní to zajímavě. Jen mám dotaz. Je tohle regulérních 10/10 jako třeba u Okami nebo takových 10/10 jako bylo u Hotline Miami? *7*
    • Tos' mě pobavil, Horste. Vystihl jsi to naprosto přesně. Doufám, že je to zas jednou skutečných 10/10 jako za velkou a kvalitní hru a ne jako u těch indie nesmyslů. Na rozdíl od těch ostatních "desítek" mě tahle zaujala a rád ji vyzkouším. Jen to srovnání s Avatarem je poněkud znepokojující, nudnější film jsem za poslední léta snad neviděl.
    • Vrook
      Návod na vstřebávání recenzí: přečti si text a vy*er se na nějaký čísla. *3*
      • Horst_Fuchs
        Však čtu; potíž je v tom, že informační hodnota většiny (nejen zdejších) recenzí z posledních let je dosti bídná. Často si pak u hraní říkám, že ti recenzenti snad museli hrát něco úplně jinýho.

        Číselný hodnocení z toho důvodu taky neberu příliš vážně. Jen mě tak zajímalo jestli je to jako fakt tak výjímečná hra nebo taková ta výjímečná záležitost pouze pro určitou skupinu lidí. :)
        • GlaDOS
          Tak to možná neber recenze vážně nikde, protože Hotline Miami dostávalo vysoká hodnocení skoro na každém herním webu. Co je prosím na informační hodnotě tady na Games.cz špatné? Většina recenzí zde mi dost dobře zprostředkuje představu o dané hře, dokonce i ta krátká na Metro LL. Pokud jde o The Last of Us, tohle je stejně jako HM také vyjímečná záležitost jen pro určitou skupinu lidí - pro ty, co vlastní PS3.
          • Horst_Fuchs
            Řekl bych, že jsou někdy až příiš subjektivní a tvrdohlavě se zaměřující jen na některé aspekty hry. Představu pak mívám dost zkreslenou. Proto taky poslední léta spolíhám spíš na obsáhlejší videorecenze nebo lets playe.

            Mimochodem, takhle vysoké hodnocení dostalo HM akorát tady a na asi třech zahraničních webech, jinak všude 8 až 9. Byla to sice v jádru dobrá hra, ale po technický stránce hrůzná, šíleně krátká, s nevyváženou obtížností a finále bylo silně neuspokojivé. Hezky zvrácená záležitost, já si to užil, ale abych tohle jen tak kdekomu doporučoval, to opravdu ne.
          • Tak obas tadyjsou proti mainstreamu, takze obavy jsou opravnene. Je lepsi sledovat vice ruznych zdroju. Imho u teto hry je tutovka, ze je kvalitni. To samozrejme neni zarukou, ze se vsem bude libit. Ale to uz si kazdy musi vyhodnotit individualne. Nema smysl se ptat autora, jestli se mi to bude libit.
            • oprava: jsou proti => jdou proti
        • Dalsi blb co nechape, ze pro autora je to hra 10/10 ale pro te be to muze byt -100/10 a obracene.
          • Horst_Fuchs
            Ale chápe, a právě proto se ptá i někoho jiného nežli autora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit