Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si nemůžu pomoct, ale Veskoslav by měl dostat Kinedryl v některých dnech. *4* Pardon
  • me se nelíbí jak jsou ty ulice ve meste male, kdyz se kouknete na video tak ta ulice muze mit tak 15 metru ani ne, spíš to pripomína obyvak nez ulici. Tohle by mi uplne zkazilo zažitek. Chápu že herní svet nemuze byt 1:1 ale tohle uz je priliš. Navic nektere hry ukazuji že to jde (Arma, warhorse).
    • Vávra toho ještě moc neukázal, takže bych ho tu nevyzdvihoval. *6*
    • kemo , musis si uvedomit limity dnesnich konzol, ty hry co jsi vypsal jsou ciste pc veci-tam jsi mohou dovolit jinci veci . Kapito?
    • P.S.
      tohle je spíš věc dizajnu než technologie jak psal pan vavra. Proste tohle je bramborový svet ale nekterym lidem to vyhovuje.
      • ucho
        nekrm trolla.
      • p.s.s.
        bramborovy svet to je takovy termin kterym popsal vavra hry s blbym dizajnem
        • Tilwaen
          Jsou v bramborovém světě záchody?
        • Bramborový svět je svět, kde vládne král bramborových lidí. Hošánek zlobil, viďte, pane Filuto?
          • zasloužil by dvě hodiny B.K.
        • Neni to blby design, je to rozumne zkraceni vzdalenosti mezi hernimi misty. Sice to neodpovida realite, ale kdo by chtel ve hre cestovat z lokace do lokace realne hodiny? Ani nerealne desitky minut nevyhovuji, spouste lidem to vadi, treba v Dragons Dogma. Takze se ve vetsine her nadelaji kopce, aby lokace nebyly navzajem videt a z kazde strany se nejaka posadi. Realne to neni, ale zabavne to je a o to jde u her predevsim, ne? Ve vojenskem simulatoru pro vycvik armady at je to klidn jinak, hry jsou o necem jinem.
          • odkdy ma být warhorse simulator pro vycvik armady? nechci to srovnavat s hrami s otevrenym svetem, jen chci rict ze kdyz uz delaji tunel tak to alespon muze vypadat realneji. Treba ze svet za prekazkou za kt. se nedostanete bude vypadat vetší.
            A proč delat ulice široke par metru? Mohli je udelat cca realne a aby se hráč nenudil tak tam dat nejakou herní cinnost, treba nepratele nebo kone na prekonani vzdalenosti
            ale jak vidno nekterym lidem tohle ke štesti stači a nelogicnosti v dizajnu vubec neresi
            • Od te doby, co je arma rpg hra.

              Ulice jsou siroke i uzke, tady jsou takove jake jsou, ja v nich problem nevidim. Tobe se to nelibi, tak to proste nehraj a je to. Podle me je to uveritelne vic nez dost, libi se mi jak je to udelane. Realitu ve hrach nehledej, hry jsou o zabave,nikoli o realite. Vem si treba oblibene GTA, je snad realne a logicke? Realna a logicka hra by nebyla zabavna, vzdy je potreba nejaka zkratka. A kone v LoU nahodou jsou, nevsimlsis?
            • Tilwaen
              Dle mého se tím vojenským simulátorem otřel právě o Tebou zmiňovanou Armu - člověk by řekl, že to je očividné, a ono asi ne...

              Jinak já Ti nevím, ale když vykouknu z okna k nám do ulice, tak je opravdu široká pouze pár metrů, tak jaképak "A proč delat ulice široke par metru?" ? *3*

              Určitá modifikace velikostí herního světa je téměř vždy nutná pro udržení hratelnosti, jak už Ti to ostatně Jejdasek popsal výše.
          • tady je videt že hrači vlastne ani nevedi co chteji
  • B.o.b
    Tak co, koupit hned nebo počkat na GOTY se všema DLC? Hmm...
  • No... jo... ale kupovat chvíli před novejma konzolema PS3... Sakra, dilema. *4*
    • pokud ps 3 ješte nemáš a baví te ty hry tak to ani moc dilema není protože je tam spousta her za nižší cenu a porad v top grafice. navic hned po startu ps4 asi nebude tak velky vyber her
    • Vrook
      Já do toho asi půjdu. Sice mě to trochu se*e, ale co nadělám. Kromě Last of us taky kvůli GTA V, který na PS4 zatim ohlášený tušim nebylo a já to s tim ani moc nevidim, vzhledem k tomu, že už mělo původně vyjít a ve vývoji je dost dlouho.
      • Hanzales
        Přiber God of War ;o) Trojku už koupíš za 3 kila. Případně i ten Uncharted, mně osobně se nejvíc líbila dvojka. A je fakt, že ty hlavní studia Sony hodlají ještě tak ty 2-3 roky na PS3 hry vydávat. Ber PS3 a PS4 kup později, bude levnější a novinky her taky a ve výsledku si zahraješ nejvíc za málo peněz ;o)
        • Vrook
          Jojo.. Máš pravdu, GoW a Uncharted jsou další taháky. Půjdu do toho. *3*
          • V tom pripade do toho jdi hned, dokud jsou na ps+ zdarma rocni tituly jako inFamous2. Pristi mesic se nabidka na dalsi rok zmeni.
          • Robotron3
            A ještě starší exkluzivity Siren, Valkyria Chronicles a Heavenly Sword. Hodně dobrý hry. Na ty už se zapomíná, protože jsou starší ale pořád výborný.
            • Vrook
              http://i.imgur.com/MuHoPWq.jpg :)
            • Robotron3
              To bylo tak samozřejmý, že sem na to zapomněl. A pak Beyond samo, až bude :)
              A Metal Gear Solid 4! A Gran Turismo 5 a 6! Sakra, takovej dobrejch exkluzivit na PS3, to sem si ani neuvědomil, dokud se to nenapíše :)
            • Vrook
              A Heavy Rain ještě!!!! *4*
    • Robotron3
      Když nebude PS4 zpětně kompatibilní a Sony minulý Playstation vždy podporuje (hrami) ještě několik let s novou generací? Já myslim, že jo :)
      • Nerozumím úplně přesně tomu tvýmu příspěvku. Půjde teda na PS4 pouštět hry z PS3 nebo ne?
        • Nepujde.

          PS3 bude jeste nekolik let ziva vedle PS4. Proto ma smysl si koupit, ziskas tim pristup k rade kvalitnich a levnych her. Tohle ti PS4 neda, jestli o to stojis, tak jedine PS3.
        • Robotron3
          100% nepude.
          • Jeff
            Kde bereš tu jistotu? HW to kompatibilní není, ale Gaikai je ve vývoji, tzn nemůžeš vyloučit, že na PS4 časem nepůjde LoU a jiné hry z PS3.

            http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a460439/ps4-has-no-native-ps3-backwards-compatibility-gaikai-to-take-place.html
            • Pristup sony je, ze te necha hrat stare hry, pokud je to technicky a ekonomicky mozne. Na PS3 si zahrajes hry z PS1, na prvnich drahych PS3 sis zahral i hry z PS2. Na Vite si zahrajes hry z PSP, ale jen ty, ktere mas digitalne. Neprekvapilo by me, kdyby SONY zprovoznila na PS4 hrani PS3 her, ktere vlastnis digitalne. Zalezi na provoznich nakladech Gaikai.
            • Robotron3
              Je fakt, že když ps3 neměl, tak by to byla možnost. Ale to je takový kdyby byly... To neni jistý. (a taky s jakym lagem by to fungovalo u nás, že jo, to je další věc...{jestli vůbec})
          • Nj, to jsem si myslel. *9*
            • Tilwaen
              Když ono by bylo perspektivnější si pořídit PS4 s vidinou, že to bude zpětně kompatibilní... Takto pokud si pořídí PS3, tak je poměrně veliká pravděpodobnost, že na to do pár let už neuvidí ani jednu novou hru - což nejsou zrovna pěkné vyhlídky.
            • Robotron3
              Proč smutnej smajlík? Aspoň máš důvod, si tu trojku pořídit *3*
  • moc dobra recenze na perfektni hru, kazdej kdo na to nadava a jeste to ani nehral je normalni zavistivej vosel, protoze tahle hra ma neco do sebe, neni dokonala ,verim ze dvojka bude , jako v pripade uncharted, dil od dilu lepsi, bravo nd. Uz se tesim na patek...
    • Veskoslav
      A kde jsi to hrál ty, že víš, že je to perfektní hra, když to ještě oficiálně nevyšlo?.....
      • soudim podle recenzi ve svete, myslim ze pres 10 recenzi dalo plnej pocet, navic nikde jsem nenapsal ze jsem to hral a taky soudim podle studia nd. Hry od nich jsem si vzdycky uzil na max. A to uz od dob staryho dobryho crash bandicota...
      • GlaDOS
        Skoro všude to dostává 10/10, takže to přece musí být dobrá hra, ne? Jen aby to nedopadlo jako u Bioshock Infinite. V prvních recenzích dostávalo desítky, ale nakonec jsem v komentářích od hráčů četl jen samou kritiku na akční složku.
      • Ze by treba spolehal na recenze, kde ta hra ziskala na metacritic uz 26x hodnoceni 10/1?

        http://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-last-of-us/critic-reviews
        • Veskoslav
          A? I když hra dostane 10/10 tak nemusí být dobrá, ne?:)
          • Hanzales
            Tady je to o něčem jiném. Hra možná všude schytává desítky, ale ti z nás, jež si to předobjednali do toho jdeme spíše po osobní zkušenosti s předchozími produkty Naughty Dog. Museli by jim do studia naskákat mozkožrouti, aby něco na nové hře zvrtali, což nehrozí, protože ti jsou živi koukám na zdejších diskuzích víc než dost :) Jako že cože myslím nemyslím teď konkrétně tebe, že. I mně tam nějaké mozkožróti v kebuli švitoří ....ehm, jen občas.
          • Kdyz ma prumerne hodnoceni 95 % z 50 recenzi, tak je to mimoradna herni udalost. Takovych her do roku moc neni a je zrejme, ze to nebude zadny odpad a ma to svou kvalitu.
            • Hotline Miami ma jen 85 %.
            • Treba na xboxu mas jen 7 her s hodnocenim 95% a vic, tudiz v prumeru jednu za rok.
            • Veskoslav
              Miami taky má podobné hodnocení a přesto se najde cca 50% lidí, co tu hru naprosto nesnáší:)
      • Miserius
        Pise ze se tesi na patek... Hale Veskoslave, jsou studia/hry u kterych se vi predem ze to bdue perfektni hra, nemuzes poprit...no a tohle je jedna z nich
  • Nenávidím vás Sony. Proč Naughty Dogs nedáte pro PC zelenou? Cože? Že by to stálo moc peněz? Nebo by ta hra pak nebyla tak dobrá? Prdlačky tuhle hru by si lidi kupovaly než pirátili.
    • Kradli by ji tak rychle, že by se v pirátské zátoce vařila voda. *4*

      Jen tak mimochodem, co konkrétně tě vedlo k tomu, že "kupovaly", ale "pirátili". Proč ne "kupovali" a "pirátily"? Nebo jednotné verze? Jako takhle máš 50 procent šanci, že aspoň jedno trefíš (a to se vyplatí), ale je to takový zvláštní. *4*
    • Robotron3
      Už to Naughty Dog vysvětlovali myslim i víckrát v rozhovorech a tak. Jim prostě ta spolupráce se Sony vyhovuje tak, že nemají potřebu přecházet na jiný platformy. Takhle jednoduše.
    • Ptas se opravdu proc? Prece aby podporili svou PlayStation platformu. A ja se zeptam tebe, proc si misto uzirani nenavisti nekoupis PlayStation 3, aby sis mohl zahrat tituly od ND a radu dalsich, ktere si na PC nezahrajes? Nerikej mi, ze te cena nejake bazarove PS3 rozhodi.
    • Pirátili ? To jako kradli zlato nebo jakej to má význam ?
    • Gordar
      Tuhle hru financuje Sony pokud vím. Je snad samozřejmé, že tím chtějí podpořit vlastní konzoli, ještě když je to tak skvělá hra. To jim ve výsledku přinese mnohem větší prospěch než těch pár chechtáku navíc co by tržili na PC verzi.
      • Robotron3
        Podle mě je to spíš tak, že oni jsou u Sony spokojení do té míry, že prostě nechtějí se pouštět do vod, v kterých ještě ani nezkoušeli plavat, když jim to takhle uplně vyhovuje. Jestli kdyby dělali hry i na jiné plarformy, třeba by měli taky tolik peněz jako teď, ale už by asi neměli to pohodlí a jistotu, co u Sony.
  • Davam 3/10 debilni AI, pedofilni hrdina. Jediny dobry je ze to nebude nikdy na PC *2*
    • Takže mi chceš říct že když budu mít rád malou holku že jsem peďák?
    • Drakersss
      Hmm očividně jsi hrál na Youtube *1* ne to stím Youtube mě dostává *1* jináč nehraješ nevíš podle videa a recenzí hodnotit nějakou hru je prostě...
    • Pro deti topri !
  • Komedianti Z Games
  • Jedna z mála her kvůli které bych opustil své milované pc :)
    • Neni treba opoustet, porid si PS3 milenku a zustan u PC manzelky :--.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit