Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Hergot, jsem si to předobjednal, pomalu si říkám, že asi ještě měsíc počkám, pač tenhle měsíc nebude peněz nejvíce, ale po přečtení téhle fajnové recenze to vidím na chleba se sádlem a 15.06. si pro to jdu, i kdyby venku pobíhali lvi co utekli ze zoo :)
    • frag.ment
      Já pro to jdu hned 14. 6. po práci a o zábavu ne celej víkend (singl) bude postaráno. Odložil sem na to penízky bokem a ještě mi zbyde i na nějaký ty párky a rohlíky :-)
  • Paráda, já věděl, že ta investice do PS3 se vyplatí. Už Heavy Rain stálo za tu cenu a tohle bude ještě lepší! *14*
    • A co teprve až vyjde Beyond! *1*
    • holec89
      a jeste beyond
      • Jj, na Beyond se taky třesu jak mrně na Vánoce. *1*
      • Robotron3
        A Valkyria Chronicles! Nádherná hra, na kterou se zapomíná *7*
        • holec89
          taky musim, je toho moc...
      • Rychlejší no... *3*
        • holec89
          nn napsal sem to kratsi
  • Typický interaktivní (možná) film pro konzolové publikum, kterým stačí jenom sedět v pros....ým křesle s colou na jedné straně, koláčky z tesca na druhé a ušmudlanejma prstama mačkat A do rytmu. Není to ten Váš troling, ale fundovaný názor experta z Trnavy. Zdravím
  • Ještě, že závist je Čechům tak blízká. Proto se nestydím říct, že závidím a k tomu mi pod stolem PC pláče.
  • :D čitam túto diskusiu a smejem sa:D PC hráči zas a opat dostali po papuli tak si idu vylievat zlost do diskusie o najlepšej hre generácie:) ach ... dufam, že R* s GTA 5 utne PC verziu a potom si plačte...
    • Nejlepsi hra generace? Hru si jeste ani nehral, ale uz vis, ze je lepsi nez desitky a stovky her, ktere za tu tvou "generaci" vysly. Z toho si dokaze kazdy udelat obrazek o tve objektivite *1*
    • ty si řadný hňup, na PC se dělají hry pro všechno plus to, že to vychází na PS3 a ne na PC není proto, že jsou PS3 lepší ale kvůli pirátům. PC můžeš využívat na hry i na práci jak chceš, za to trapný PS3 můžeš na hraní a jeste na filmy.
  • Česky socky nemaj na PS3, tak tu brečí ! Go to work idiots ! :D :D
    • nejsem tak bohatej abych si kupoval levné věci a ještě ktomu věci k ničemu *1*
      • Vsadím se, že zrovna ty si kupujuš jinej druch píčovin, který jsou k ničemu.. Tady nejde o to být bohatej nebo chudej.. Ono třeba utrácet za hry, počítače mobily, diskotéky, koncerty, chlast, značkový oblečení.. Všechno je to k ničemu, ale když si tím člověk zpříjemní život tak proč ne..
    • Tak tady nejde o to ze by nekdo na starou konzoli nemel. Spis se mu ji nechce kupivat kvuli jedny hre, byt suprovy. Ja bych si ji treba poridil jen kvuli tomuhle a nic jinyho bych si na ni uz nezahral. A dat nekolik tisic za jednu hru si proste rozmyslim. A pouzivani tech pubertalnich hrozne cool vet v anglictine se uz trochu zajedlo, jen takovej tip *1*
      • Jenze to neni jedna hra, to je nekolik her do roka, vzdyt tema proc to neni na pc je uz obehrana pisnicka :-).

        Ja PS3 koupil jako PC hrac do obyvaklu hlavne jako slusne multimedialni centrum a BD player. No a dneska hraju uz prevazne na PS3 a pomalu se stehuji na Vitu :-).
  • Má to být gameplayem něco jako Uncharted? Já jen, že tu sérii každej žere a já 3 díl s hordou dementních nepřátel, špatným střílením, koridorama nedohrál,ty dva předtím jsem skousl, druhej hlavně kvůli Himalájím. Příběh je tam parádní, udělat z toho film, užiju si to víc než to "hraní", který to nabízelo.
    • Jo, U3 me take as tak nevzalo na rozdil od U2. L1 ale ma byt zanbrove neco jineho, bude mi to mnohem blizsi i kdyz bych jeste vic ocenil otevreny svet ve stylu FC3 nebo RDR. Ale chapu, ze silnou strankou ND je vypravet pribeh a k tomu potrebuji +- linearitu.
    • holec89
      staci precist recenzi
  • pc se muze jit bodnout nema zadnou takovou hru , pc je mrtve a kazdej to tusi. Grafika jak z budoucnosti to na pc potrebujete delo za 100k aby vam to dalo jako tlou.
    Ale cesi tu budou pindat protoze umi jen krast low hry na pc. A ten krachujici steam ani se snim neohanejte proc se asi neukazi prodeje ze. PC si nemuzete pripojit k 2m tv a hrat na gamepadu to proste nejde a to kul tomu aky ste obezni nerdi liny zvednout prd.l a zasunout to tam!!!
    • Robotron3
      Ale prosimtě. Na pc jsou zase hry, co se na konzole nehodí. Strategie, tradiční adventury, je to ráj indie vývojářů atd...
      • A na mmorpg nezapomen!!
    • Keyz
      Když si zapojím PC za cenu zhruba nové konzole a nastavím kvalitu na kozlovou verzi, tak to je stejné a nestojí to 100k.
      Jakmile ale dám HD rozlišení + další efekty pak to stojí více. Ale 100k je jasný výmysl.

      Navíc se to špatně porovnává. I když na PC něco nastavím na low takto není stále tak hnusné jako na konzoli, kde některý nastavení nejsou někdy vůbec.
      • Radioaktivni_surikata
        Moc jsem nikdy nechápal, co má kdo z trolování a co mu to přináší. Čemu už ale absolutně nerozumím je počet lidí, kterej je na to schopnej reagovat... To si to fakt nemůžete odpustit a musíte na tak dementní a očividnej popud zasí teda pardon zanášet diskuze? *7*
        • Robotron3
          Já moc na trolování nevěřim. Podle mě to jsou většinou lidi, co jsou fakt tak strašně blbí a omezení a pak náhodou, když jim to někdo řekne, tak se vymlouvají, že jako že sranda trolling :)
          • Vzdyt je to evidentni recese.
            • Radioaktivni_surikata
              Nebudeme ho.nu říkat bobeček, je to trolling, stejně jako se o to snaží někteří další chujové tady, nehledě na platformu.
          • Radioaktivni_surikata
            Ne, je to 100% troll a lidi se z něj můžou po... A pokud je někdo takhle blbej, tak slova stejně nepomůžou, můžeš ho rovnou dojít zastřelit.
      • Myslíš že on to neví ?? že se vůbec snažíš *1*
      • holec89
        tak mi sestav nove pc za cenu nove ps3, tj 4,3k :)
        • Keyz
          Nové konzole :) Nová PS3 stála 4k?
          To, že dnes stojí prd se nedá porovnávat, když ten HW co tam je, se jako jednotlivé komponenty již neprodává. Navíc se to prodává jako jeden kus a tam mají různé možnosti stanovení ceny.
          Ale na startu konzole to porovnávat lze.
          • postav mu to. dej mu tam tří jádro z bazáče, 768mb ram a geforce 7800. a máš výkon xboxu *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • palec nahoru za pobaveni *3*
    • Ještě tomu něco chybí jo už vlastně vim ještě nám pověz jak Apple je dokonalá firma a jakej prezident je nejlepší..
    • what?
  • Není na PC = nezájem.
    • oktavius66
      Nestěžuj si
  • Ta malá chcipné, že ? ME tobylo hned jasné. Zahrajeme na city a dostanem 10!! Tak se to dneska dela panove !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit