Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že to není na PC. Ale i tak si nehodlám kvůli 1 hře kupovat PS3. Pro konzoláře co by se chtěli do mě pustit. My PCčkáři co máme silné PC si můžeme stáhnout emulátor ve kterém si můžeme zahrát jakoukoliv hru, která byla určena pro konzole :P.
    • Ronox
      Jestli se někdy podaří emulovat Cell architektura, tak dobře spíš z dlouhodobého hlediska 20+ let pro oživení vzpomínek, ale jen podotýkám, že i v dnešní době vykazuje chyby například emulátor na stařičký gamecube, kde jsou neustále problémy s audiem a glitchema v obraze. Takový trable, že jsem si kvůli tomu radši pořídil Wii a hraju GC hry na něm. Každopádně si myslím, že rychlejš se podaří emulovat nextgen konzole díky bližší architektuře k PC než Cell z PS3.
    • Miserius
      Jo, ale na minulou generaci *1*
      • ucho
        no nevím, já zkoušel PS2 emulátor a tragédie...
        • Souhlas...emulované verze na PC to je prostě tragédie...já jsem velmi trpělivý člověk a chtěl sem moc zahrát GOW na ps2 ale ani s gamepadem se to nedalo..hrůza děs..
      • Všechno chce čas. PC má téměř neomezené možnosti, což se o konzolích říct nedá. A líbí se mi, že ti debilové co háží špínu na PC píšou komentáře asi odkud :D:D.
        • ze by mobil.
        • Miserius
          Tak ale tady nikdo nehazi spinu na pc prece? Tady naopak hazi spinu na konzole a exkluzivni hry. Pokud budete mit za 5 let last of us na pc diky emulatoru, to se teda fakt máte
        • Ehhh.... z tabletu?
          • Popravdě, tablet má blíže k PC než ke konzoli ale OK. Možná ty emulátory nejsou tak kvalitní, ale radši si to zahraju aspoň nějak, než si kupovat konzoli za 4 litry kvůli 1 hře.
            • Je samozřejmě nesmysl říkat, co je k čemu blíž, protože má všechno stejný základ, ale když už, tak bych říkal, že je tablet stejná uzavřená platforma jako konzole a stejně má určité zaměření. PC považuji za multifunkční platformu, která umožňuje vše za rozumný peníz, ale umožňuje to polovičatě a stejně jako si radši udělám fotku na zrcadlovku než na mobil, tak si zahraji hry na zařízení, které je na to přímo určené a nenutí mě ke kompromisům. Ale jak říkám, to je každého věc a také hodně věc finanční stránky, ale rozhodně bych netvrdil, že se konzole kupuje kvůli jedné hře. :)
        • Drakersss
          Čas no myslím že se načekáš :D
      • Drakersss
        chlapec vtom má trochu nejasno :D
  • Hodně přeceňovaná hra, asi tak jako Gayrim
  • Exkluzivita té hry na PS3 je blbost. A teď m sežerte :-)
    • TheGGG
      aha jak píšu níže, slintavka do rukávu *5*
    • Každopádně, nejlepší názor kterej jsem tedy našel je, že si to člověk může zkouknout na Youtube. A to udělám. Tvůrce z toho nebude mít ani korunu kvůli nesmyslné exkluzivitě a já si příběh užiju i tak :-)
      Teď jen lituju, že jsem to stejný neudělal i u Biochocku Infinite. Nemusel jsem ztrácet hodiny hloupým střílením a mohl jsem si jen užívat příběh :-)
      • Nesmyslná exkluzivita? nepřeháněj
      • Last of Us jsem nehrál, ale zrovna v Bioshocku podle mě to samotné hraní hodně vtahovalo do světa a do příběhu. Jak člověk pořád někam padal, někde visel, Elizabeth kolem pobíhala, tahala bookera za ruce, k tomu psycho příběh - fakt jsem měl ke konci pocit, že se to stalo mně, víc než u ostatních her. Samozřejmě, Bioshock byl 1st person... ale to video z Last of Us vypadá taky hodně sugestivně.
      • to môže povedať iba niekto kto je herná lama a kto o hrách nevie vôbec ale vôbec nič..... si to mýliš s filmovým priemyslom asi..... ak si takto "prešiel" všetky hry, tak to potom budeš určite expert vo svojom obore a tým pádom sa ti ospravedlňujem.....
        • Já jsem dnes už spíš casual hráč a na hře mě nejvíc zajímá příběh - pokud to nemá dobrej příběh, tak nemám motivaci to hrát. A třeba u zmiňovanýho Bioshocku Infinite, tam jsem u hraní doslova trpěl - jak mě to střílení nebavilo. Mě bavil příběh a to byl jedinej důvod, proč jsem tu hru dohrál a proč jsem nakonec nelitoval té tisícovky za hru.
          Co se týká Last of Us, tak tady ani jinou možnost nemám, jak jsem psal vejš - nebudu si kvůli jedné hře shánět PS3.

          Pokud je podle tebe lama člověk, kterýho baví na hrách v prvé řadě příběh, tak budiž, jsem lama a jsem jí rád.
          • tak to zas nie ja u mna je príbeh tiež velmi dôležitý ale v prvom rade hrám hru a hra by sa mala aspon minimálne hrať...... mne by ju určite nestačilo iba pozerať....
          • nemel bys lepsi cist knizky?
          • Miserius
            A koukal jsi na Heavy Rain? Nestvalo te tam ze bys veci delal jinak?
            • TheGGG
              na cockolomba nereaguje, ten asi právě zjistil že na svém "titánu" nemá co hrát tak začal brečet na diskuzi
            • Miserius
              Je 19 koncu, dulezita volba kazdych 15 minut, snaz se vic...ale aspon je videt ze to tvoje youtube hrani neni moc povedeny, kdyz na konci uz zadna volba ani neni a vpodstate ti to secte ty tvoje predesly volby... Teď mi te bylo chvilku i líto *5*
            • V Heavy Rain zadny skutecny volby nebyly. Krome konce.
      • Ronox
        Nepopírám, že si ten příběh neužiješ. Určitě jo a proto je i ve hře funkce přehrát všechny cutscény najednou, ale ten gameplay resp. rozhovory během hraní to ještě zesílí tedy ten vztah mezi hlavními protagonisty.
        • Nejde jen o cut scény, pustím si kompletní walkthrough, až to tam někdo naháže v nějaké lepší kvalitě :-)

          No nic jinýho mi ani nezbejvá, vzhledem k tomu, že si nebudu shánět mrtvý PS3 kvůli jedné hře.
          • Ronox
            Já už jsem to někde psal, ale tak napíšu to znova. Nedávno nějak před koncem roku jsem si pořídil PS3 nejen kvůli tomu, že mi chyběla do sbírky, ale i protože po delším sledování jsem uznal, že tam je dost kvalitních her, které bych si chtěl/měl zahrát pro doplnění restů a jsem rád, že jsem to udělal. God of War, Killzone, Demons Soul, Metal Gear Solid 4, Heavy Rain a hlavně zde probíraný The Last of Us jsou super hry pro mě osobně. Navíc jejich PSN+ je neskutečně super služba oproti tomu co má xbox. Každý měsíc přísun her zdarma a hlavně kvalitních titulů. Batman: Arkham City, Deus Ex, Hitman: Absolution, HD remaky + ta instantní kolekce, kterou dostaneš hned. Prostě super služba na to, že se dá sehnat voucher za litr na rok služby. Je to dobrá věc pro lidi, kteří sice mají na pořízení konzole, ale pak už nemají na to, aby hned koupili hromadu her a musí třeba měsíc počkat do další výplaty. Navíc jsem se konečně dokopal a koupil první Metal Gear na psx a Final Fantasy VIII a to krásně osvěží dětské vzpomínky prosezené u psx. Tyhle žabomyší války mezi hardcore pc fans a konzolistama jsou úsměvné. Všem nám jde jen o jedno ne? Hrát kvalitní tituly a zarelaxovat u toho. To, že si výrobci konzolí koupí/vytvoří studia a pak si vydávají exkluzivní tituly je jen čistě na nich a je to jejich rozhodnutí a já jim ho neberu. Díky tomu pak mohou vznikat právě takto super hry, protože do nich nalejí hromadu peněz, aby přesně přilákali hráče a ty si jejich konzole koupí. A hlavně mě nikdo neberte jako nějakýho pc hatera. Jsem furt primárně pc hráč, ale nejsem hater, která se nechá jen díky nějakýmu divnýmu přesvědčení připravit o kvalitní hry.
            • Ronox
              No buď to můžeš na začátku připojit k PC monitoru i pokud nemáš HDMI, tak se prodává speciální kablík, který to převede na DVi, VGA.
            • Miserius
              Tak nemusis hned mit 120 palcu ne? :D Staci na začátek 81cm a to máš 5-6 tisíc...
            • Ja bych si ps3 tak rad koupil, k tomu pekne Dragons dogma, to by byla krasa. Jenze nemam poradnou tv a z investice 7 tisic je najednou 20+ tisic a to uz je celkem zbytecnej luxus pro me *9*
        • Miserius
          Tak to slysim poprvi moznost si prehrat vsechny cutsceny najednou (nemel bych se divit, podobny ma Uncharted) ale za to jsem teda rad, na Uchanrted 3 jsem jednou z nudy koukal jak na film *15* a youtube bude aspon mit celej pribeh pro lidi co si to nezahrajou
  • Konecne vysla hra srovnazelna s Hotline Miami 10/10 !!!
  • No děcka tohle je moc pěkné. Skoro 500 komentů ale inteligenci abych hledal lupou. Jaký smysl má udržovat tuhle diskuzi když kvalita se vytratila už někde na začátku?
    • Ronox
      Mohlo by se to tu promazat. Vím, že se to nedělá a někteří to vnímají jako zásah do práva svobodnýho vyjadřování se, ale aspoň ať se hlavní vlákna týkají tématu a nejsou to jen výplody chorých myslí trollů a ukřivděnců. To, že se pak neudržíme a reagujeme a krmíme je věc druhá, ale něco aspoň jako skrýt by tu mohlo být.
  • Vytahovat iPhone v diskuzi o Ps3, to muze vazne jen blbec *15*
    • Miserius
      Tohle je ale diskuze o The Last of Us, nastesti uz te promazavaj...
  • Na playstation 4 si to taky urcite zahrajeme protoze to vydela prachy a komunita o to bude stat. AND THEY DONT WANT TO FUCK WITH COMMUNITY!
    • Já pevně doufám, že na PS4 si zahrajeme dvojku :)
  • Nechci se tu dohadovat nad kvalitou hry ani recenze, majitelům konzolí přeji více takových titulů...

    ale milá redakce. Last of us hned zrecenzováno a Wargame Airland battle pořád nic? Doufám, že taky dostane 10/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší