Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    keca blbiny..ignoruj..
  • flash789
    Jo, Xeno X jsem hral cca 400 hodin, takze zrejme vic nez kdyz bych jinde koupil tech pet titulu v ,,hledacku,,
  • A já si PS4 koupil kvůli Bloodborne a po téhle recenzi vážně zvǎzuji, že odložím koupi Nioh a koupím Switch se Zeldou.
  • flash789
    Horizon je nuda k posrani, graficke pozlatko, hra je siroka jak ocean a hluboka jak louze. Ostatni souhlas. Taky moc nechapu co s tim ma spolecne ze je brezen..
  • ešte len marec a už vyšli 4 absolutne klenoty... Nioh,Horizon,Nier Automata,Zelda všetky odporúčam ale Zelda je ešte o ligu vyššie a bez debaty hra roku... neviem si predstavť čo by ju mohlo prekonať
  • flash789
    Tak ja nevim, zelda me nikdy moc nebavila, ale tohle se tvari docela dobre. Jen ta detinskost, neni to ani anime je to proste takovej Zelda styl. panacek hopka, legracne macha mecikem a ze zabitych nepratel zbyde oblacek. Tak nevim, napred si dohraju Nier, pak Andromedu..a pak se uvidi..mozna to zkusim.
  • 0011
    Wow, tak rychle jsem recenzi nečekal, to si autor hru moc neužil ne? Mě zítra končí týdenní dovolená, během které jsem akorát pařil Zeldu a spal a jsem tak v polovině, mapu mám objevenou celou, nemám všechen gear a mám první dva dungeony *3* za sebou. Očekávám že po dovče tam ještě minimálně dva týdny strávím. Vzhledem k tomu, že je to jak je napsané v recenzi - kompletně ručně vytvořené, tak se ani nejde netoulat a mapa je udělaná naprosto skvěle, vrstevnice a skupiny dřevin včechno je nějak pojmenované, takže když člověk dostane instrukce k úkolu tak je radost to objevovat a ne jen jít tupě za ikonkou, což ovšem díky sheika slate pořád jde, akorát si jí musíte umístit sami a musíte luštit kam. Je to první hra po 20 letech (kromě adventur) kde si vedu vlastní papírový deníček *1*. Btw super recenze, přečtena jedním dechem, díky za vynechání spoilerů, spoustě zahraničních webů bych za některé byť minoritní vizuální spoilery poslal poštou dubious food, modří vědí *15*
  • flash789
    Nic proti, ale delas jako by to bylo ve hre poprve:)
  • V čem nepovedl?
  • Bredy11
    Nahodou, filmečky s trvale mlčícím Linkem jsou pěkně zvládnuté, protože, jak jsem naznal, je to záměr. Link představuje hráče, postavy hovoří k němu a filmeček často končí otázkou, na kterou má Link, tedy hráč odpovědět Link-hráč si odpoví sám, nebo se zamyslí. Ve spoustě scének přitom hovoří sama Zelda a Linkovo mlčení je v takovém případě víc jak logické :). Navíc, hrdina by nikdy neměl příliž mluvit. V očích postav je Link záhadným jedincem, stejně jako hráč, kterého představuje a jehož příkazy musí poslouchat.
  • Takze si proste fanboj ako vysity
  • Femto
    Ano, WiiU, rovnou si kup k tomu Xenoblade Chronicles X, Bayonettu 2 atd...
  • Femto
    Recenze je tu včas, je dobře napsaná, má adekvátní hodnocení. Chválím *3*

    Jak já nemám rád otevřené světy, tak nová Zelda je pecka.
  • KamilZm
    Moc pěkná recenze, mám rád dlouhé a podrobné texty.
  • Nesuhlasim :D Bol som ochotny kupit PS4 len kvoli Last of Us *1*
  • mikezz
    Škoda tej cenovky a slabého HW. Som zvedavý, v akom stave bude Switch po pár rokoch, momentálne je to konzola fakt len pre hardcore Nintendo fanúšikov. Za polovičnú cenu by som do toho kvôli tejto Zelde bol ochotný ísť.
  • zadna konzole se nevyplati koupit kvuli jedne hry. pockej az jich budes mit v hledacku tak aspon 5
  • ma cenu si kvuli tomu kupovat nintendo? ne.
  • Tak mne napadlo, když už je tu ta hardwarová sekce, že by mohli zrecenzovat i switch. Minule sem nekdo do bleskovek postoval nejake video a byla to dost hruza, hlavne hrozne levne celkove provedení (levné plasty, kusy do sebe ani poradne nezapadají a poškrábou displej atd).
  • Ideální titul na wii, škoda že se ten Switch nepovedl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit