Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neříkam že to je úplně špatný, může to bejt v pohodě odpočinkova hra na dejme tomu 6-7 z 10, ale mě na tom fakt vůbec nic neuchvátilo a rozhodně bych si kvůli tomu tu konzoli nekoupil. Takže nechápu to hromadný (asi povinný) nadšení ve všech recenzích. Jsou lepší a zajimavější hry, který schytaly podstatně horší hodnocení.
  • milos.bohonek
    Já si rozhodně nemyslím, že by BOTW byla ve všech ohledech originální. Naopak v několika ohledech opisuje od západních open worldů a já jsem za to rád, protože Nintendo je tradičně poněkud sebestředné a zabedněné, a občas zbytečně ignoruje dobré trendy, ať už jde o game design nebo vývoj hardwaru. Na druhou stranu teď doufám, že např. Ubisoft zase začne na oplátku opisovat od Zeldy a přestane mapy svých her zaplevelovat miliardou otazníčků a vševědoucí GPSkou.
  • Vakek
    Chtěl bys ji za poloviční cenu? Opravdu si myslíš, že je cena za tuto novou konzoli neadekvátní? Myslím, že za domácí konzoli to není přehnané. Je pravda, že lineup je bídný, ale to se časem zlepší.
  • milos.bohonek
    Zelda je ten typ hry, který ti video prostě není schopno prodat (teda snad s výjimkou tohodle ;) https://www.youtube.com/watch?v=9EvbqxBUG_c). Upřímně řečeno, já jsem byl zkraje trochu rozpačitý a trvalo mi to ne půl hodiny, ale rovnou několik hodin, než jsem konečně začal objevovat kouzlo BOTW. Načež to se mnou šlo z kopce... Je to geniální hra, jenže to člověk ocení až v momentě, kdy ji, inu, hraje. Zeldu vážně nestačí nakoukat na YouTube, tam vůbec neoceníš ty nesčetné momenty, kdy rozlouskneš dungeon, kdy objevíš novou herní mechaniku nebo kdy konečně porazíš toho bosse, kterému jsi se hodiny vyhýbal a připravoval se na něj.
  • Tak co se týče nintendo konzolí, je to to nejlepší co můžeš dostat. Kdyby to bylo na ostatní konzole nebo PC. Tak by to mělo hodnocení spíš kolem 8-9.
    Konzole může být dobrá jak chce, ale bez launch titulů neuspěje, a tohle je jediná věc co tu konzoli aktuálně zachraňuje.
  • maros.goc
    presne :) kazdopadne aj komenty pod tym videom mi len ukazali ze ludia si tu hru poriadne idealizuju...vid tento

    "his game is so charming and beautiful, and without boundaries, you can experience it the way you want it, even without following the main quest! that's something i've always searched in an open world game and never found it until now."

    ....takze bud ten clovek fakt nehraval nikdy hry, alebo uz je z toho hype tak posadnuty ze kazdu vec na BotW vidi ako nieco uplne originalne
  • milos.bohonek
    Tady jsem se nevyjádřil přesně, za to se omlouvám. Myslel jsem novodobou historii Zeldy, opraveno. Každopádně když už jsi to nakousl, ona právě ta podoba BOTW a úplně první Zeldy je vlastně dost zarážející. V dobrém slova smyslu. Jako kdyby teď oprášili třicetileté kořeny a vrátili se zpátky na začátek. Koneckonců, ten 8-bitový prototypu o něčem vypovídá. :) https://youtu.be/QyMsF31NdNc?t=18m9s
  • Protože je to Nintendo a těžkej kašuál. Tyhle hry byly vždycky nejvíc overrated...
  • Vysoké hodnocení patří k Nintendovským hrám asi jako známka "tradiční kvalita" na české klobáse bez masa...
  • madPav3L
    Teď je jiná doba, kdy modifikace her jsou lepší jak originály... věřím, že do roka a možná i dřív to bude hratelné.
  • flash789
    Hmm..tak proc to ma od hracu ,,jen,, 7.6 ? A to na obou konzolich? Nier ma od hracu 9, proste vsechno nasvedcuje tomu ze delam dobre. samo ty hodnoceni jsou zkreslena a neprikladam jim nijak zasadni vyznam..ale urcite o necem vypovidaji.
  • 0011
    Tentokrát je to zaslouženě a jedou podle jiného receptu. Miluju první Xenoblade, ale nesahá tomuhle ani po kotníky, taky hraju dlouho, ale ani lands of lore ve mě nevzbuzovala takový pocity jako nová Zelda. Jsou z toho nadšený i lidi, pro které je tohle první Zelda, dokonce jsou mezi nimi i někteří recenzenti velkých zahraničních webů, je dobře když to recenzuje někdo nezatížený nostalgií
  • flash789
    7.6 Metacritics od hracu, tak nevim, mozna nejsme jediny v kom drime nejistota:) I kdyz tam taky clovek nevi co tam pise za lidi..
    No a herni weby musej dat vysoko, pac kdo by hodnotil zeldu nizko ztratil by prestiz a byl by za pitomce, i kdyz ny treba mel pravdu..
    zelda je problem, clovek nidky nevi jak to s ni je dokud to nezkusi..
  • VP2 je bezva, jednicku jsem hral pozdeji a ta mne velmi zklamala.
  • maros.goc
    "Chtě nechtě vás tak občas čekají dlouhé přeběhy velikánskou, avšak místy poněkud prázdnou krajinou, při nichž si budete říkat, že to autoři s těmi kilometry čtverečními přepískli. "

    uplne s tym suhlasim a som rad ze autor sa nebal toto povedat na plnu hubu....toto je asi najvacsi minus s ktorym bojujem nakolko ked sa este k tomu prida absencia hudby, tak sa z BotW v tej chvili nestava ta najpritazlivejsia a najzabavnejsia hra ever. .....keby do toho hrala genialita ako Vista Point z Gothic 3, to by bol zazitok hned iny :)
  • Je to i na Wii U. Switch je pro mě díky konceptu něco, co nevyužiju a jsem zvědavej, jestli to lidi budou používat společensky, tak jak si to Nintendo představuje, nebo spíš asociálně doma na single u gauče a pak jako handheld cestou ve vlaku. Japonci jsou schopný s tim pořádat swyngers party, takže možný je všechno. Minimálně děti z toho budou asi zase nadšený jako byly z prvního Wii, pokud se na hry teda už jenom nedívají na youtube.

    Swyngers s i je zakázané slovo. Váže se k tomu nějaká insiderská historka, kterou nám redakce tají?
  • maros.goc
    akoze ja sa s tebou nechcem hadat, BotW je fakt vynikajuca hra, a konecne svieza Zelda, najdolezitejsia Zelda od Ocarina of Time, ale uz ma aj trocha stve ta nekritickost voci tej hre ...hra nie je dokonala no dostava dokonale znamky, trocha mi tu smrdi prehypovanost .....
  • Viděl jsem půl hodiny gameplay a absolutně nechápu ten hype a proč jsou z toho všichni tak vysraný..
  • maros.goc
    ako mozem verit recenzentovi ked hned v uvode napise "Poprvé v historii série nabízí otevřený svět." .........hlavne hned uvodna Zelda mala obrovitansky otvoreny svet
  • flash789
    Ja beru v potaz ze vzdycky kdyz vyjde nova Zelda tak se to s hodnocenima trosku prehani, je to takovy svetovy kolorit..vysla nova Zelda..10,10,10,10,10..a stokrat deset...to uz znam..hraju 25 let:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit