Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Zeldovi??? To je něco jako Super Marie? Nebo Larry Croft?
  • Pro hráče, kteří používají pouze platformu Windows a k této recenzi evidentně omylem zabloudili, můžete se realizovat v diskuzi o Splasher nebo Memoranda.
  • flash789
    TA Zelda kdyztak...ten kluk co s nim pobihas se vetsinou jmenuje Link. Nebo snad myslis ze Zelda je najakej panacek co hodne zere zeli ? A takovyhle lidi tu pisou komenty..ach jo..
    PS: jeste jednou jasne a zretelne..Zelda je zenskeho rodu
    https://en.wikipedia.org/wiki/Princess_Zelda
  • @Trolík Obecný

    Je to to tím, že nová Zelda má open world a došlo k inovaci oproti předchozím dílům. 98% *15*
    Zelda a jeho fans totiž žijí ve svém světě a vše s čím ta hra přijde je automaticky revoluce, přestože už to dřív někde bylo. Nebylo to ale v Zeldovi. *15* Prostě tuhle hru s ničím nesrovnávat a je po problému s hodnocením. *5*
  • Nejlepší hra neexistuje, stejně jako nejlepší zpěvák, film nebo kniha. Časem možná k tomuhle logickému závěru taky dospěješ...
  • Ale ne. Vyjít to na PC, tak si to každej tady rád zahraje. Po týdnu odloží, řekne si ok hra a jde dál. Nintendo klaka z toho ale udělá hru století. Mě už jsou tyhle diskuze celkem ukradený a jen se směju. Hry hraju skoro 3 dekády a za svůj život sem si už několikrát ověřil, že konzolový hry jsou overrated. Ať už to byla Zelda, Mario nebo třeba MGS. Vždycky byl kolem hroznej humbuk, stejně jako u populární hudby. Když k tomu připočteme, že se kolem těch her pohybuje slušný zástup vydřených fanatiků popírajích realitu (pár jich samozřejmě a nevyhnutelně smrdí i na zdejších diskuzích), tak jsme doma.
  • Jestli je nebo není přeceňovaná je možná subjektivní, ale to, že je to jedna z nejrevolučnějších FPS her, hra, která redefinovala žánr, je fakt, který bohužel svým brekotem nezměníš...
  • Smutný. Nboys byly vždycky toxický.
  • Tak já celkem i veřím, že to může být zábavná hra, byť já asi nikdy nebudu cílovka. Ale nejlepe hodnocená hra všech dob? Čím si to zasloužila?
    Od hry s takovým hodnocením by jsem čekal něco zcela inovativního, nebo spíše rovnou zlomového, co ovlivní herní průmysl na roky dopředu. Prostě nadčasovou hru, vymazlenou po všech stránkách.
    Zelda může být zábavná jak chce, ale tohle proště objektivně nesplňuje.
    Mnohem větší legendy, které skutečně ovlivnily herní průmysl, mají výrazně nižší hodnocení.
    To je to, co mě u této hry a toho hypu kolem zaráží. Jinak proti té hře nic nemám.
  • Předně, stejně hloupým způsobem lze shrnout náplň Zeldy i každé jiné hry. Za druhé, to že tě HL nebavil, je v pořádku. Stejně tak je irelevantní, jestli jsem Zeldu hrál, vzhledem k tomu o čem jsem psal. Můj původní post byl o něčem uplně jiném. Ty jsi to ale zjevně nepochopil. Což mě ale vzhledem k úrovni většiny tvých zdejších žbleptů, ani moc nepřekvapuje. *3*
    Navíc tak nějak pochybuju, že si HL vůbec hrál déle než pár minut.
  • Děkuji ti za velice přínosný příspěvek do debaty. Doufám, že nás budeš svým důvtipem i nadále obšťastňovat, ty troško. *3*
  • Ja k žádné PC master race nepatřím, Doma mám PC, PS4 i xbone. K te druhé části se ani vyjadřovat nebudu. Můžeš si o HL myslet co chceš, ale upřít mu jeho zásluhy a ovlivnění herního průmyslu nemůžeš.
  • flash789
    No na steamu urcite nevychazi kvalitou a obsahem ani jedna takovahle hra, spis bych rekl ze tam jsou mraky nedodelanych a nezabavnych braku jako hlavni obsah, ale kdyby se kolem nove Zeldy delal mensi humbuk to by vubec neskodilo..je to az trapny, to mas pravdu.
  • Tak to máš dobré když si můžeš mýrnix týrnix kvůli jedné hře koupit konzoli za desítku. Jako respekt.
    Jenže - je to Nintendo a Nintendo je Nintendo. Budou na to vycházet jen hry od Nintenda a ty jsi - inu - pro Japonce a Nintenďáky.
  • flash789
    http://www.thejimquisition.com/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-review/
    hmm..7/10..mirny propad na metacritics burze:)
    Web nic netusiciho recenzenta Sterlinga zahy pote popadl DDoS utok fanatiku zeldy, pekne to ukazuje ze s tou hrou nebude uplne vse v poradku.
    https://www.vg247.com/2017/03/13/jim-sterlings-site-under-attack-after-giving-the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-a-710/
  • na jednom webu se clovek dozvi, ze 7 z 10 je prumer, tady zase vidi 8 z 10 u kourici kupky hnoje jako treba watch dogs a na zaver to zabije 10/10 u omalovanek s 20fps s nazvem zelda...no to me ho omlat o hlavu...takovejdlech her vychazi na steamu tucet tejdne, jen nemaji v nazvu ZELDA, a kdyby to tam nemela tahle hra, nikdo by si ji ani nevsiml...
  • Kozy
    No a vidíš to, mě ta grafika přijde nádherná až tak, že vážně uvažuju o koupi Switche
  • h0p3
    Pokud tohle někdy emulují na PC, tak letím pro sběratelku. Od RDR, první hra u které jsem zvažoval koupi konzole.
    Bohužel (nebo bohudík), v tomhle případě vyhrál rozum a buď se dočkám nebo mám smůlu.
  • Tahle anime Nintendo kravina nemá na Zaklínače 3 ani náhodou. Nejsou tam vztahy, není tam erotika, nejsou tam intriky, hrajete za androgynního Linka, grafika je strašná - vypadá to jako omalovánky...ale samozřejmě - musí to dostat desítku protože tohle drží Switch nad vodou. Bez téhle hry by po tom nepovedeném zastaralém kusu HW neštěkl ani japonský špic.
  • Já to upřímně taky moc nechápu, je to asi něčim, co nejde vidět z venku a pořádně to popsat. Nebo je ta série jako celek přeceňovaná, jedno z toho. Každopádně jsem nikdy neviděl nikoho vypíchnout nějakej konkrétní bod, proč je Zelda tak geniální. Vždycky akorát slyšim, že je to strašně zábavný. Což je v pořádku, o tom jde u her tak nějak předevšim. Ale to nic nemění na faktu, že hry, který jsou "jenom" zábavný většinou dostávaj tak 7-8/10. Takže v tom musí bejt něco víc, protože existujou hry, který jsou skvělá zábava a zároveň originální, případně přímo revoluční.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit