Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Krásná, ručně malovaná adventura, to už se dneska moc často nevidí. Dobře padnoucí hudba která i při častém opakování neotravuje. Navíc v češtině, takže není nad čím váhat.
  • PLuto.petr
    Ještě stojí za to připomenout, že hra vyšla v českém překladu na popud samotných autorů, kteří se rozhodli tento překlad i zafinancovat. Přiznávám, že si nepamatuju příliš podobných příkladů z herní praxe...
  • ucho
    a proto ani na GOGu není verze v němčině...
  • ucho
    no myslím, že by to u téhle hry mohlo být i do dvou měsíců :)
  • PLuto.petr
    No, já jsem teď přes Steam taky nakupoval poprvé. A rozhodně toho nelituju.
  • PLuto.petr
    Vím, že vyšla německá krabicová verze. Nevím, jestli exsituje i anglická...
  • Problém je, že nepoužívám Steam. Nakupuju výhradně na GOGu, hlavně kvuli DRM. Asi to stejně nakonec koupím za tu plnou cenu.
  • PLuto.petr
    Těch 9,90 euro podle mě není vůbec špatná cena. Obzvlášť za hru v češtině.
  • Krabicovou verzi jsem sháněl, ale nesehnal. Našel jsem jen papírovej digipack za 150kc.
  • Do vánoc to nevydžím :))
  • PLuto.petr
    Ono je to proto, že se v Německu a ještě některých dalších zemích prodává i v krabicové verzi a za plnou cenu. Těch 9,90 euro je jen přes Steam a jen pro některé "chudší" regiony.
  • ucho
    hm, to je zajímavý. navíc když na GOGu nepíšou, že to obsahuje i soundtrack. na steamu je premium verze se soundtackem za 12,5 eur. to už by se s přivřenýma očima dalo k těm 20 dolarům přirovnat. ale beztak ještě ta hra na GOGu bude do Vánoc za polovic (a třeba soundtrack přidají)
  • Na tohle se chystám. Jen mě zaráží cena na GOGu, kde stojí 19,99 usd, přitom na Steamu je hra za devět euro...
  • PLuto.petr
    Já jsem sice příznivcem spíše vážnějších adventur, ale tahle pohádka je velice dobře zpracovaná a rozhodně není jen pro děti, ale pro každého, kdo má rád dobrý příběh.
  • Náhodou krásná adventurka, ještě bych vyzdvihl samotnou hudbu, která nádherně ladila a do které jsem se naprosto zamiloval :)

    S recenzí se plně ztotožňuji, přesně hru vystihla a za sebe ji mohu jen doporučit každému, koho neuráží onen pohádkový ráz.

    Dvě drobnosti těm, co už hru hráli;
    jak byla přeložena do češtiny legendární hláška "He's shy" u Juniora a kterýto předmět nebyl k ničemu? :)
  • dyt to vypada jako omalovanky... ale pro deti dobri

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit