Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vidíš a keď sa čísla zhodujú tak autora hneď obvinia, že si číslo vymyslel podľa metacritics.
  • Jack1947
    Ono to tak i vyšlo hlavně takový přívěšek pro TSW maniaky. ( silné slovo když tu hru tady krom pár jedinců nikdo nezná)

    Nic víc a nic méně! Pro ostatní i dle Steam recenzí ztrátqa času a konec to zabil úplně. Koupě asi jen na vlastní riziko!.
  • no, přelouskal jsem recenzi a už chápu to nízký hodnocení - autor bohužel nemá rád walking simulátory, očekával puzzly, atmosféru filmových hororů a vlastně tak trochu další amnésii nebo somu

    tohle je ale úplně jinej žánr :) ale když sa nepáči, tak sa nepáči ;)
  • náhodou, mně se to hodně líbilo - nemusím moc bafací horory, ale spíš takový plíživý psychologický pekla, a v tom se mi poslední část líbila strašně moc, to bylo žrádlo...

    navíc jsem fanoušek The Secret World, takže i za rozšíření lore jsem byl rád - a ještě jsem pak v TSW mohl pobíhat v masce šílenýho chipmunka :) takže rozhodně nelituju
  • V tom máš pravdu. Len sa čudujem že mal čo o tej hre tak dlho písať.
  • Jestli to i jen jednoho cloveka odradilo od koupe, tak to za to stalo ne ?
  • Nechapem, ako moze byt rozdiel v hodnoteni medzi metacritic a tu skoro 3 body...
    Naozaj sa nechcem hrat na cisielka a autorovi plne verim. Okrem toho je mi jasne, ze je recenzia velmi subjektivna, ale aj tak je to prekvapujuce.
  • Tvl riadne dlhá recenzia na hru ktora trvá 2 hodiny a je podľa autora oničom. Stálo to za ten čas?
  • Jack1947
    Asi tak no... *3*
  • Kvituji hodinovou stopáž. Refund po dohrání není na obtíž.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit