Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle videi to vypada, jako by designeri byli sprizneni s Terrym Foxem *1*
  • Je to na měsíční poplatky nebo jednou koupím a mám pokoj?
    Edit: Měsíční poplatky, už jsem to našel. Ach jo. :(
    • nastesti poplatky.. ale za 250 mas lifetime ;)
      • walltar
        Nechápu proč naštěstí .. sou tam poplatky + rl shop .... by tam mělo být jedno.
      • Proč naštěstí? Mně se víc líbilo, jak je to u Guild Wars *4*
  • Tak jako questy jsou asi nejlepsi co jsem u mmo kde videl. Treba lusteni souradnic podle morseovky, najiti spravny kombinace slozeny z 8 klicu podle basne, nebo hledani hesla do laptopu na fake netovych strankach Orochi-group.net, proste mazec. Fakt takhle jsem se u plneni q jeste nebavil. Je tu od vseho neco stealt,investigation, brain puzzles atd.
    Illuminat rank 9
    • jnsCZ
      Musím souhlasit - hraju early launch od pátku a je to bomba, bomba, bomba! Takhle skvělý questy nejsou ani v singleplayer RPGčkách. Luštění morseovky je jen špička ledovce. Navíc to herní "Lore" (tedy folklór) je úžasně propracované. Dan Brown + E.A. Poe + Lovecraft + detektivní adventura + MMORPG. Jsem na tom závislej :D A samozřejmě illuminati rulez
      • walltar
        Jo to luštění morseovky bylo parádní ... A dragon vás sundá všechny špinavý ilumináte. *1*
        • My máme oči všude. Takže až budete sedět někde pod sakurou v podřepu se staženýma gatěma, tak si přijdeme popovídat *3* Mimochodem, zatím nejlepší questy byly Kingsmouth Code a závěr Dawning of an Endless Night, z toho šel skoro mráz po zádech. A pokaždé mám nefalšovanou radost, když prolomím nějakou šifru apod. To se mi u hry dlouho nestalo.
          • Tak tak uz abych byl doma z prace, tesim se jak malej. Zrovna delam v egypte Inv. q The Unburnt Bush. Jsem nad tim vcera dumal a googlil asi hodinu. Na reseni jsem zatim neprisel ale odnesl jsem si info o Mojzisovi a dalsich biblickych blafech:D Takze doufam ze dneska tu sifru prolomim:)
            • jnsCZ
              Já teda v Egyptě narazil na bugnutej quest :( The Bigger Picture nebo jak se jmenuje... objekt, co by měl být aktivní, bohužel aktivní není. Snad už to dneska šlape, Funcom je v opravách příjemně svižný.
  • Nevite jestli originalni hra (krabice) obsahuje nejaky dny free? Jako je tomu u WoW battle chest?
    • Nevim co je WoW battle chest,ale hra samzorejme obsahuje 30 dni free. Jako kazda MMORPG.
  • asi to koupím gameplay videa mají takovou fajn atmosferu, animace a grafika se mi zdaji praveze dobre
    • walltar
      No tak počkej až poprvé vyskočíš .... vrátí tě to do dětských let. *1*
      Ale grafika jako taková je dobrá na MMO a atmosféra se taky povedla.
  • hudba je z fimu Shutter Island
    • JohnyTheZik
      ja si rikal, ze mi to neco pripomina :D! diky
  • tak kouknul jsem gameplay na youtube nevypada to špatne, ale nerad bych zas vypláznul bubáky za hru kter ame po hodine prestane bavit:(( a ty negativni komentare tomu taky nepridavaji
    • negativni? kde? :))
  • Na to, jaký měli autoři traileru dostupný nic - moc materiál (rozumějte žádný rozpočet na hd filmečky) z toho vytřískali pěknou epic podívanou :)
    • Jejich trailery jsou naopak velmi ''hd filmecky''. Az na tento.Ale tehle toho zase rika o hre mnohem vice nez vsechny ty predchozi HD trailery
  • ta hra nemuže byt dobra když ma tak nudnej trailer ani jsem to nedokoukal
    • walltar
      To je pravda o MMO které je běh na dlouhé tratě člověk všechno zjistí z jednoho traileru. Chlapče ty si vážně v ů l.

      OMG proč je v ů l zakázané slovo to někdo na*ral do toho programu na cenzuru?
    • ten cody nemuze byt dobry kdyz ani neumi psat ani jsem to nedocetl
  • Knifer
    Začínám uvažovat že bych tím mohl zabít ty 2 měsíce než vyjde GW2.
    Jen bych se chtěl zeptat jaká je rozmanitost prostředí? Jelikož v betě to bylo dost omezený
    • Jason_dinAlt
      Právě nad tím také uvažuji :o)
    • walltar
      Celkem to de ... Severský ostrov, poušť, transilvánie.

      A i v rámci těch zón to není špatné ... Město potom starý strašidelní zábavní park, univerzita ... na rozmanitost prostředí si člověk v téhle hře nemůže stěžovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit