Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jako questy jsou asi nejlepsi co jsem u mmo kde videl. Treba lusteni souradnic podle morseovky, najiti spravny kombinace slozeny z 8 klicu podle basne, nebo hledani hesla do laptopu na fake netovych strankach Orochi-group.net, proste mazec. Fakt takhle jsem se u plneni q jeste nebavil. Je tu od vseho neco stealt,investigation, brain puzzles atd.
    Illuminat rank 9
    • jnsCZ
      Musím souhlasit - hraju early launch od pátku a je to bomba, bomba, bomba! Takhle skvělý questy nejsou ani v singleplayer RPGčkách. Luštění morseovky je jen špička ledovce. Navíc to herní "Lore" (tedy folklór) je úžasně propracované. Dan Brown + E.A. Poe + Lovecraft + detektivní adventura + MMORPG. Jsem na tom závislej :D A samozřejmě illuminati rulez
      • walltar
        Jo to luštění morseovky bylo parádní ... A dragon vás sundá všechny špinavý ilumináte. *1*
        • My máme oči všude. Takže až budete sedět někde pod sakurou v podřepu se staženýma gatěma, tak si přijdeme popovídat *3* Mimochodem, zatím nejlepší questy byly Kingsmouth Code a závěr Dawning of an Endless Night, z toho šel skoro mráz po zádech. A pokaždé mám nefalšovanou radost, když prolomím nějakou šifru apod. To se mi u hry dlouho nestalo.
          • Tak tak uz abych byl doma z prace, tesim se jak malej. Zrovna delam v egypte Inv. q The Unburnt Bush. Jsem nad tim vcera dumal a googlil asi hodinu. Na reseni jsem zatim neprisel ale odnesl jsem si info o Mojzisovi a dalsich biblickych blafech:D Takze doufam ze dneska tu sifru prolomim:)
            • jnsCZ
              Já teda v Egyptě narazil na bugnutej quest :( The Bigger Picture nebo jak se jmenuje... objekt, co by měl být aktivní, bohužel aktivní není. Snad už to dneska šlape, Funcom je v opravách příjemně svižný.
  • MidnighT91
    Kdyby to byla TPS a ne MMO tak bych neváhal...
    • asocial? ne, muzes to hrat jako diablo :) proste sáám :) ale pvp je sranda takze by to byla skoda ;)
  • sankuri
    Mno tak jsem neodolal a poridil abych zabil ty dva mesice nez vyjdou GW2:-). Musim rict ze ne zrovna vydarene bete jsem toho moc necekal, takze jsem byl docela mile prekvapen contentem.
    Na grafiku i na max detaily je si treba zvyknout, osobne mam rad barvy a tady je jich kriticky nedostatek, ale je to spise vec vkusu. Animace nema smysl hodnotit (spis se jim smat ze) hold ne kazdy ma po ruce monition capture.
    Ustredni motor tehle hry jsou az maniakalne do detailu provedene questy ktere mi jeden za druhym vyrazi dech.
    Co se zbytku tyce.. Mno stejne jako u SWTORu by mi bylo uplne fuk kdyby to nebylo mmo, navic bojovy system se od bety nezmenil - tzn je porad stejne tragicky, takze si nedovedu predstavit nejake pvp na urovni, stejne tak je z mnoha mist citit nevyuzity potencial, ale to se muze zmenit s nejakym patchem (nerikame si toto vzdycky?)

    Za me osobne co se tyce hry jako celku tak 6/10, pokud bych hodnotil jen questy a atmosferu tak 10/10.
    • Knifer
      Naprosto s tebou souhlasí hlavně animace skákaní je k pokakání . Co se bojového systému tak se toho ani moc nezmění je to hol traget systém kdyby to bylo ražení spíše v FPS stylu mělo by to mnohem lepší odezvu
    • Questy a atmosfera vetsinou ''delaji'' celou hru. Ale budiz,je to tvuj nazor.
      A zda se mi ze s temi animacemi vsichni trochu prehanite. Ano,nejsou spickove,ale zase to nevypada uplne jako od amateru.
      • To teda nedělají. Co umělá inteligence? Co interface? Co bojový systém? Grafický styl? atd.
        • AI,boj,grafika-to vsechno spada do atmosfery. Jak by taky proboha mohla byt nejaka pro tebe oskliva hra atmosfericka? Asi nijak.
          Interface? Za cely svuj zivot jsem zazil hodne spatnych interface u her,ale snad jenom u jedne dvou her to bylo tak hrozne,ze mito zkazilo hru. V TSW je ovladani hry vselijake a ne moc dobre,ale da se na nej zvyknout a po dvou trech hodinkach hrani mi to uz tak hrozne neprislo.
      • sankuri
        Souhlasil bych s tebou pokud by neslo o mmo
      • walltar
        Podle mě celá hra dělá celou hru ... pokud je v jedné části nedostatek tak to questy a atmosfera nezachrání. Soubojový systém mohl být o hodně lepší a akčnější. A ty animace sou prostě hrozné .... na to se nadá nic jiného říct. Pro mě hra jako celek není špatná ale prostě věnovali se questům a na ostatní trochu zapoměli.
  • Je to na měsíční poplatky nebo jednou koupím a mám pokoj?
    Edit: Měsíční poplatky, už jsem to našel. Ach jo. :(
    • nastesti poplatky.. ale za 250 mas lifetime ;)
      • walltar
        Nechápu proč naštěstí .. sou tam poplatky + rl shop .... by tam mělo být jedno.
      • Proč naštěstí? Mně se víc líbilo, jak je to u Guild Wars *4*
  • Nevite jestli originalni hra (krabice) obsahuje nejaky dny free? Jako je tomu u WoW battle chest?
    • Nevim co je WoW battle chest,ale hra samzorejme obsahuje 30 dni free. Jako kazda MMORPG.
  • Knifer
    Začínám uvažovat že bych tím mohl zabít ty 2 měsíce než vyjde GW2.
    Jen bych se chtěl zeptat jaká je rozmanitost prostředí? Jelikož v betě to bylo dost omezený
    • Jason_dinAlt
      Právě nad tím také uvažuji :o)
    • walltar
      Celkem to de ... Severský ostrov, poušť, transilvánie.

      A i v rámci těch zón to není špatné ... Město potom starý strašidelní zábavní park, univerzita ... na rozmanitost prostředí si člověk v téhle hře nemůže stěžovat.
  • walltar
    Hmm tak s postupem času přibývá pokažených questů ... v druhé mapě to je ta s tím hořícím motelem ... sem ji už napočítal 5

    A musím říct že mě to dost vadí ... nesnáším nedokončené questy.
  • Tak chyby hned pri vytvareni accountu, docela solidni trapas. zaprve to chce ode me mít kartu nebo zvolit metodu placení, ale k čemu když jsem si hru koupil a mam 30 dní volno? zadruhe tam je moznost pri platbe kartou zaškrtnout že osobni udaje jsou stejne jako pri hernim učtu, ale stejne to nefunguje a musíte je vypsat ručne.
    tak se desim jake bugy budou ve hre když podelali tak zasadni vec jako log in *11*
  • fuj EA, to sem se zas lekl
    jinak potvora ala Cthulhu se povedla. Metrosexuálové ted budou rozsévat skázu proti nesmírným silám chaosu....jak originální
    • EA je tady pouze v pozici distributora a to pouze pro USA. Nebo jen pro EU? No prostě jedno z toho.
    • furt lepsi metrosexual nez hnusak jako ty
      • jů...asi jsem se dotkl něčí nagelované hlavičky
        • To vadí, že se člověk o sebe stará?
          • you miss a point. Mám rád japonskej styl her, protože je tak krásně přehnanej a naivní. Válečníka se silami chaosu si představuju krapet jinak, než děcka z diskotéky, kterejm místo kabelek daj vývojáři do rukou brokovnice a katany. Vadí ti, že jsem vyjádřil svůj názor, který se neslučuje s tvým? Neříkám přeci, že si hru nemá nikdo kupovat a že stojí za starou belu!
            • walltar
              Jo bohužel ale ty qesty nejsou všecho ... i když sou fakt dobré a musím říct po dlouhé době si je užívám. I když i tady nechybí questy typu di tam a tohle tam pozabíjej. Crafting systém měl obrovský potenciál který není vůbec využitý a stejně pro nejlepší zbraně se musí do dungeonu, skill/weapon system není vůbec propojený s animacema ve hře a když mám skilly pro meč a pistoli tak se magicky při použití skuli zbraň přehodí jako nic. Ta hra prostě srší nevyužitým potenciálem a je to jenom další ukázka toho že funcom na tohle prostě už nemá. Pro mě je to obrovské zklamání protože tohle mohla být hra která by vydržela velice dlouho díky absenci konkurence, ale takhle ji čeká stejný osud jako většinu dnešních MMO.
            • Nevim co jsi si ve hre navolil za postavu,ale muzes vypadat uplne jak chces. I jako ten nejvetsi zarostly drson. Takze jestli jsi ze sebe udelal metrosexuala,pak hledej chybu u sebe.
              Vubec sleduji ze tady jsou same moudre prispevky k tematu.
              Nejvetsi devizou teto hry jsou questy. Neotrely vitr na poli stale stejnych MMORPG her. V TSWje nutno zapojit i mozek,taktizovat a poslouchat rozhovory
  • no, vypadá to hodně dobře, ale počkám si až bude nějakej testing weekend nebo něco takovýho, abych si to ozkoušel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit