Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel nemůžu než souhlasit s Kedarem. A přitom pojetí světa a myšlenka jsou zvládnuty, z toho co vím, skvěle. Je jen škoda, že se raději FUNCOM nerozhodl dokončit TLJ a začít novou značku, TSW, ale jako offline RPG anebo další adventuru s RPG či akčními prvky.
    A trailer vypadá vážně skvěle. Až jsem, nevím proč, dostal obrovskou chuť zahrát si znovu TLJ. A to, že jsem pocítil ten pocit toho, že to mohlo být mnohem, mnohem lepší, mně hrozně štve. Docela rád bych si ten svět totiž prohlídl a ponořil se do něj. Protože ono to všechno vypadá vážně dobře. Jako něco, čeho by člověk chtěl opravdu být součástí.
    • S cim souhlasis? Vzdyt Kedar jenom kritizuje grafiku(a jeste k tomu hloupym zpusobem),ke hre se vubec nevyjadruje. Pokud vam to staci k odsouzeni hry,pak se divim ze vubec neco hrajete.
      • Animace a ovládání postav.
        • Tak to ano. Na ovladani jsem si taky musel sakra zvykat. Navic uvodni ''tutorialove'' mise taky nejsou nic moc a hre nepridavaji.
          Uz jsem myslel ze si v jedne vete stezuje na grafiku hned dal ji chvalis. Protoze cely trailer je delany primo ze hry. neni toi zadny cinematic. *2*
          • Co máte s ovládáním? Já si tzatím ničeho nevšiml.
          • Jsem si toho vědom. Byl jsem v betě, kde jsem sice měl nějaké grafické problémy (sem tam mi blikla textura nebo něco podobně malého) ale jinak hra vypadala dobře (hlavně na poměry MMO).
  • Tak jsem to zkusil, no debilnější ovládání jsem neviděl, je to podobné jako u GW2, ale tak 50x horší, animace postavy? Když vyskočíte postava vypadá jak nadržená opice co se vrhá na samici, grafika je neoptimalizovaný hnus, moc dlouho mi netrvalo, než jsem zjistil, že tohle ne!
    • walltar
      Ale zase musí te hře nechat že je tam pár dobrých nápadů .... při většině misí kdy člověk musí hledat odpovědi na netu sem se zatím bavil a celkově setting té hry je parádní. Bohužel zase někdo vydal hru která potřebuje tak půl roku k dokončení takže to vidím na velmi rychlý přechod k F2P a celkový úpadek.
      • Zajimavy nazor,kdyz vezmu fakt ze sami hraci na forech chvali FUNCOM jak za ''nejbezproblemovejsi start MMO v dejinach'' tak za samotny obsah hry.
        Co presne chybi k dokonceni podle tebe?
        Tohle neni dalsi tuctove MMORPG,je to trochu jina hra. Samozrejme kazdemu nesedene.
        A mimochodem. Grafika na DX 11 je nadherna a atmosfericka. Se zapnutou taselaci(nebo jak se to pise) je to jeste o tridu lepsi. Ale s animacemi souhlasim. Ty jsou bida
        • walltar
          No tak já sem potkal celkem dost nefunkčních questů a celá ta hra na mě působí nějak nedodělaně. Nedoložím k tomu moc příkladů, je to prostě takový pocit. Jinak jak probýhal start nevím to sem si dal pauzu ... já sem to hrál od pátku. Grafika je na MMO dobrá ale optimalizace mohla být o dost lepší ... na max detaily a včechno naplno mám kolem 40FPS což je u mojeho PC dost málo (uvidíme co ovladače) Animace sou vážně tragické.
          • V prvni zone je nefunkcni jeden quest. Ono obecne lidi co to hraji obcas placou(ted nenarazim na tebe) ze nektere questy jsou bugle,ale je to jen proto,ze nejsou zvykli u questu premyslet. A tady najednou musi.
            Pocity u hrani jsou to nejdulezitejsi. Na grafice nebo ''uber'' vychytavkach nezalezi. Treba te to chytne za pul roku. Pokud vim FUNCOM se chvastal ze maji pripraveny obsah na 7 let dopredu(aby nedopadli jako u AOC),takze za nejakou dobu....
            • walltar
              Problém ale je že i ty nejlepší zbraně co ukraftíš maji jenom jeden glyph slot a ty z dungu mají 3 což je celkem rozdíl.

              Jak už sem napsal já sem hrál hlavně v pátek, sobotu a neděli a v neděli bylo DT takže je možné že to opravili ... udělali to rychle a to se jim musí dát k dobru.
            • A proč bys nemohl ucraftit zbraň jak z dungeonu? Jsou i weapon patterny QL10. A kupodivu to dá o pár bodíků lepší zbraň než obchodník. +attack 200 vs +attack 195
              Early access byl propagován i jako poslední "beta" test. V od 1.7 tedy neděle jedou třeba v Kinsmouthu všechny Q. Jo někteří si stěžovali že je buglý třeba K. Code. Protože nemohli kliknout na monitor ale jen na klávesnici.
            • walltar
              Cody di do řiťi ....

              To je úplně jedno jaký mělo wowko start ... já sem to s wowkem nesrovnával. To že nějaké druhořadé MMO jako je wow mělo shitty start neznamená že začnu přehlížet chyby ostatních.
            • je to mmo čili beh na douhe tarte na dotahovani do konce maji spoustu času ty chytráku, jaký start melo asi wowko ale tos byl ješte v plenkach
            • walltar
              Tak já sem v kingsmoutu potkal 3co nejeli ... ale vím že minimálně jeden z nich opravili v neděli a ten druhý asi taky. Mě ta hra chytla hned od začátku ... ty questy stylu Kingsmouth code sou fakt parádní a i ty kde se člověk musí plížit sou super. Mě nejvíc zklamal craft který má hrozně málo možností a je celkem zbytečný. Super by bylo kdyby se dalí při skládání zbraní kombinovat různé materiály a kdybych mohl vyrobit zbraň stejné kvality jako můžu najít v dungeonu. Jinak co ale nemůžu té hře upřít je ten skill systém to je vážně paráda .... na tohle sem se u té hry těšil asi nejvíc. Já bych tu hru ohodnotil jako hodně dobrý průměr ... moje největší zklamání je že ať se podívám kam se podívám vidím nevyužitý potenciál ... ta hra je dobrá, ale mohla být o tolik lepší kdyby ty herní systémy dotáhli do konce.
    • Hmmm. Ver mi ze nikomu chybet nebudes.
  • MidnighT91
    Kdyby to byla TPS a ne MMO tak bych neváhal...
    • asocial? ne, muzes to hrat jako diablo :) proste sáám :) ale pvp je sranda takze by to byla skoda ;)
  • fuj EA, to sem se zas lekl
    jinak potvora ala Cthulhu se povedla. Metrosexuálové ted budou rozsévat skázu proti nesmírným silám chaosu....jak originální
    • EA je tady pouze v pozici distributora a to pouze pro USA. Nebo jen pro EU? No prostě jedno z toho.
    • furt lepsi metrosexual nez hnusak jako ty
      • jů...asi jsem se dotkl něčí nagelované hlavičky
        • To vadí, že se člověk o sebe stará?
          • you miss a point. Mám rád japonskej styl her, protože je tak krásně přehnanej a naivní. Válečníka se silami chaosu si představuju krapet jinak, než děcka z diskotéky, kterejm místo kabelek daj vývojáři do rukou brokovnice a katany. Vadí ti, že jsem vyjádřil svůj názor, který se neslučuje s tvým? Neříkám přeci, že si hru nemá nikdo kupovat a že stojí za starou belu!
            • walltar
              Jo bohužel ale ty qesty nejsou všecho ... i když sou fakt dobré a musím říct po dlouhé době si je užívám. I když i tady nechybí questy typu di tam a tohle tam pozabíjej. Crafting systém měl obrovský potenciál který není vůbec využitý a stejně pro nejlepší zbraně se musí do dungeonu, skill/weapon system není vůbec propojený s animacema ve hře a když mám skilly pro meč a pistoli tak se magicky při použití skuli zbraň přehodí jako nic. Ta hra prostě srší nevyužitým potenciálem a je to jenom další ukázka toho že funcom na tohle prostě už nemá. Pro mě je to obrovské zklamání protože tohle mohla být hra která by vydržela velice dlouho díky absenci konkurence, ale takhle ji čeká stejný osud jako většinu dnešních MMO.
            • Nevim co jsi si ve hre navolil za postavu,ale muzes vypadat uplne jak chces. I jako ten nejvetsi zarostly drson. Takze jestli jsi ze sebe udelal metrosexuala,pak hledej chybu u sebe.
              Vubec sleduji ze tady jsou same moudre prispevky k tematu.
              Nejvetsi devizou teto hry jsou questy. Neotrely vitr na poli stale stejnych MMORPG her. V TSWje nutno zapojit i mozek,taktizovat a poslouchat rozhovory

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit